Prsa ve 14ti

Anonymní
6.12.19 16:10

Prsa ve 14ti

Dobrý den, ráda bych se zeptala, ikdyž je to docela blbá otázka, ale prosila bych se o normální odpověď.. :pankac:
Mám 170/50 je mi 14 a jsem docela zoufalá, moje prsa jsou opravdu malinkatá, jasně, nemůžu čekat čtyřky.. :mrgreen:
Jen mě zajímá.. Jaká prsa jste měli vy ve 14?
Moje mamka má D, obě babičky taky D.. Myslíte, že ještě povyrostou? Ano, blbá otázka, ale za každou odpověď budu ráda.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

279
6.12.19 16:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, ikdyž je to docela blbá otázka, ale prosila bych se o normální odpověď.. :pankac:
Mám 170/50 je mi 14 a jsem docela zoufalá, moje prsa jsou opravdu malinkatá, jasně, nemůžu čekat čtyřky.. :mrgreen:
Moje mamka má D, obě babičky taky D.. Myslíte, že ještě povyrostou? Ano, blbá otázka, ale za každou odpověď budu ráda.. :mavam:

Jezis bud rada za maly prsa, ja mam F a nosit to, je hruza :see_no_evil: jinak si myslim ze jsi porad ve vyvinu a ze dorostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 16:14

Ve 14ti už jsem musela nosit podprsenku, sice jen sportovní ale musela. Měla jsem je velký. Mamka na taky velký prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 16:22

Nosím normální podprsenku, ale tu nejmenší :D

• Nahlásit
  • Citovat
21878
6.12.19 16:27

Tak třeba máš prsa spíš po tátovi. Ale neves hlavu, prsa se ti ještě budou měnit, v životě i několikrát. Přibrání, zhubnutí, těhotenství, kojení, odstavení..Za mě radši menší, nemají tolik tendenci se vytahovat. A teda ve 14 jsem rozhodně měla menší prsa než teď v 36 ( ale teda musím počkat až dokojim, třetí dítě, a zas trochu splasknu, teď kde co oblíbeného nedopnu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
6.12.19 16:27

Já ještě ve 20ti neměla prsa :laughing: ve 20ti jsem měla 162cm a 42 kg. Teď mám stejnou výšku, ale 50kg a mám dvojky. Rychle jsem přibrala, takže z větších nulek jsem si koupila podprsenku 80C a byla mi:laughing: :laughing: pak jsem něco dala dolu, držím se na 50ti kg a prsa se drží. Podprsenky mám 75B. I když chápu obavy, taky jsem viděla ve tvém věku holky, které prsa měly a rikala jsem si, proč já nemám taky, vlastně jsem si to říkala i v těch 20ti ještě :laughing: :laughing: teď už to neřeším, někdo má velký a někdo má dokonce menší než já :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 16:33
@andelka83 píše:
Tak třeba máš prsa spíš po tátovi. Ale neves hlavu, prsa se ti ještě budou měnit, v životě i několikrát. Přibrání, zhubnutí, těhotenství, kojení, odstavení..Za mě radši menší, nemají tolik tendenci se vytahovat. A teda ve 14 jsem rozhodně měla menší prsa než teď v 36 ( ale teda musím počkat až dokojim, třetí dítě, a zas trochu splasknu, teď kde co oblíbeného nedopnu).

Jak jako po tátovi? 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6.12.19 16:34

Ve 14 jsem měla velikost C-D a upřímně jsem z toho byla trochu nešťastná. Teď mám vel. podprsenky 85H, je mi 24.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
6.12.19 16:38

Kdyby to šlo, tak ti klidně nechám svoje. Velký prsa fakt nejsou žádná výhra a už vůbec nechápu jak si je může nechat někdo udělat dobrovolně. Třeba moje stejně stará kamarádka, se kterou jsem vyrůstala tak byla vyspělejší, měla už prsa, MS a já furt nic. No a časem se to srovnalo a mám o hóóódně větší než ona. U nás v rodině všichni prsa mají velky i já a moje ségra je má fakt po taťkovi. Tělo se ti bude ještě měnit tak uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 16:41
@Anonymní píše:
Moje mamka má D, obě babičky taky D.. Myslíte, že ještě povyrostou? Ano, blbá otázka, ale za každou odpověď budu ráda.. :mavam:

Ježíš s tím sem si užila, prsa mi trochu narostla tak kolem 17, pak jsem se kolem 20 zakulatila víc celá. Byl to mazec, nevzpomínám na to ráda :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10741
6.12.19 16:42

Pokud jsou tvoje příbuzné prsaté, tak je velká pravděpdoobnost že i tobě narostou.

Ve 14 je úplně normální, že postava je ještě hodně dívčí a ženské tvary dorazí časem.

Navíc jsi docela šíthlá a většina hmoty prsu je tvořena tukem, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12158
6.12.19 16:56

Tak ja zrovna mela jit na stredni, takze 14 let, a narostly mi fakt behem tech prazdnin, z uplne plocheho hrudniku B-C. Dost to taky bolelo, treba jen na dotyk…mela jsem tehdy nejakych 176/58, jeste jsem se pak povytahla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 17:05

Ještě se chci zeptat.. Jak poznám, že ještě povyrostou? Slyšela jsem, že někdo má tvrdší bradavky, bolí ho na dotyk, ma „krupičky“ okolo bradavek? Co jste měly vy? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
21878
6.12.19 17:09
@Anonymní píše:
Jak jako po tátovi? 8o :mrgreen:

To se tak říká. Ne vždy má žena stejná prsa jako ženy generačně před ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 17:10

Představ si, že jsou i muži, kterým se malý prsa líbí. Čím větší prsa, tím větší problémy.
Není co závidět.
:srdce: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama