Lezou mi na nervy Vánoce

Anonymní
6.12.19 15:53

Lezou mi na nervy Vánoce

Ahoj je tu taky někdo takovej koho tohle období vytáčí a deprimuje? Já počítam dny do jara. Nesnášim celou zimu a ty Vánoce k tomu, to je ještě horší. Všude jen Vánoční reklamy, v krámu koledy, lidi blázní, je mi z toho období už nevolno a nedávám to :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19626
6.12.19 15:55

Jak se to projevuje, že to nedáváš? A co tě štve na vánocích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15281
6.12.19 16:01

Taky vánoce a zimu nesnáším. Už roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
6.12.19 16:09

Tma mě deprimuje, a snažím se, si ji nepřipouštět. Vánoce miluju a stres lidí okolo mě nedokáže vytočit. Já si ty přípravy užívám. Nejsem člověk, co musí mít vše hotové přesně na den a Vánoce jsou u nás především o rodině a něčem dobrém k jídlu. Děti mám ještě malé, potěší je jakákoliv blbost. Takže nemám důvod, být ve stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
6.12.19 16:10

Tak je neslavte když se vám nelíbí. Vždyť to není povinnost. :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3925
6.12.19 16:10

Neznám nikoho, kdo by byl šťastný, měl rodinu a přitom nesnášel Vánoce… většinou je nesnáší smutní lidé, kteří jsou třeba sami…
já se těším :srdce: ale zimu bych taky vynechala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 16:13

Ahoj, podle mě jsou Vánoce v krámech už v půlce listopadu, všichni blázní už začátkem podzimu :D
Kazí to tu „vánoční“ atmosféru :cert: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 16:17

Moje mamka nesnáší Vánoce. Sama říká, že ani neví proč. Bohužel tím kazila Vánoce mně a mým sourozencům (naštěstí až v době „náctin“). Dnes, kdy mám vlastní domácnost, si Vánoce konečně užívám. Mamka reaguje každý rok stejně. A bohužel, ač je mi to líto, není možné trávit Vánoční svátky s ní. A to v rámci zachování klidných rodinných vztahů. Už prostě nechci poslouchat ty její řeči. Anonym - je to pro mě hodně osobní.

• Citovat
  • Nahlásit
5759
6.12.19 16:22
@Anonymní píše:
Ahoj je tu taky někdo takovej koho tohle období vytáčí a deprimuje? Já počítam dny do jara. Nesnášim celou zimu a ty Vánoce k tomu, to je ještě horší. Všude jen Vánoční reklamy, v krámu koledy, lidi blázní, je mi z toho období už nevolno a nedávám to :oops:

Tak to tak neprozivej, počasí neovlivnís a ostatního si nemusíš všímat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10275
6.12.19 16:22
@Anonymní píše:
Ahoj je tu taky někdo takovej koho tohle období vytáčí a deprimuje? Já počítam dny do jara. Nesnášim celou zimu a ty Vánoce k tomu, to je ještě horší. Všude jen Vánoční reklamy, v krámu koledy, lidi blázní, je mi z toho období už nevolno a nedávám to :oops:

Asi se obklopujes lidma, co blazni :nevim:
Ja nikoho takovyho neznam.
Nechapu, ze te vytoci jiny lidi :nevim: asi si labilni. A v tom pripade bych s tim neco delala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
6.12.19 16:23

Ja mam vanoce rada, asi jak u vseho, jake si to udelas, takove to mas.. My jsme v klidu, zadny stres, s malou oecem cukrovi, zdobime, co se nepovede, koupime.. Do o chodaku nechodim, pre mi vadi davy lidi, tak se tomu vyhnu, co dnes nejde sehnat pres net.. Ze jsou vanoce v obchodu pomalu od zacatku listopadu, je mi suk, proste si toho nevsimam.. Jsou tam jine zbytecnosti po cely rok.. Stedry den mame super, prochazka, zapalit svicku v kostele za zemrele, koledy, spolecna priprava vecere, pote Jezisek.. Vse v klidu.. Naopak krasne straveny cas s rodinou, povidame si o tradicich, jak se prozivali Vanoce driv, nejake tradice drzime. Ja kdyz byla mala, jen stres, mama vysilovala v kuchyni a tak.. Nechapu.. Proc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2664
6.12.19 16:24

Zimu nesnáším, Vánoce odmala miluju. Nestresuju se, dárky objednávám hlavně online, peču čtyři druhy cukroví a hlavně se těším, že budeme všichni spolu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48286
6.12.19 16:32

Miluju zimu a Vánoce :srdce:
pokud ti to tak vadí, tak můžeš třeba na Vánoce odjet někam do tepla do zemí, kde se neslaví ;) budeš mít od toho klid a ještě si užiješ volno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
6.12.19 16:35

Podle mne taky platí, že jaký si to uděláš, takový to máš. Když jsem byla malá, byly Vánoce spíš stres - mamka to hrozně prožívala, muselo se jakou dobu před svátky gruntovat, péci… děs. Teď si svátky užívám se svojí rodinou naprosto v klidu. Uklidím jen co je nutné, aby to bylo doma hezké. Trochu napeču, něco dobrého si uvaříme a jsme spolu, což je hlavní. Užíváme si i advent. Dárky většinou kupuju přes internet, takže shon a koledy už od listopadu moc nevnímám. Zimu sice taky nemusím, nemám ráda ten nedostatek sluníčka a brzkou tmu, ale proč si tím kazit život? Vánocemi si zimu hezky zpříjemníme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
6.12.19 16:36

Tak si to tak nepripoustej. Jasne ze zima a hlavne tma je opruz, ale to nezmenime. A Vanoce si muze kazdy delat ci nedelat po svem. Do obchodu nechodim, TV nesleduju a na PC mam blokovane reklamy. Darky jsem vsechny objednala online do Zasilkovny, takze ani na ridice cekat nemusim. Upecu dva druhy cukrovi, veceri na Stedry den mam vymyslenou a 25. odpoledne jedeme na dovcu. Proc se stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat