Prudký záklon hlavičky

Anonymní
12.1.12 23:11

prudký záklon hlavičky

ahojky.
prosim o radu. Mam mesicniho chlapecka. Vcera u nas byla navsteva, a bez meho svoleni (byla jsem jen vedle v mistnosti pro plinu) pujcili syna do naruce 7 mi letemu diteti. Syn si ublinkl, dite se leklo a uhlo s rukou a jemu rychle spadla hlava dozadu. Vsechno jsem to videla kdyz jsem se vracela s plinou, takze jsem to nemohla ovlivnit :,( samozrejme jsem jim vynadala, co si dovoluji pujcovat syna takovemu diteti, ale ted se bojim, zda to nemuze mit nejake nasledky :pocitac: jsem nastvana, nechci tu uz nikoho na navstevu, hlavne nechapu proc si ho vyndali ze zavinovacky. Proste drzouni az na pudu… myslite, ze to mam rict pediatrovi? nebo to nemam resit, kdyz jsou deti ,,hadrove,, a stalo se to jen jednou. Nic mu nebylo, ani nebrecel, jen to vypadalo hrozne, jak ji mel dozadu :,(
jen me prosim neodsuzujte, ze si ho dite chovalo, opravdu jsem netusila ze si dovoli ji ho pujcit kdyz jsem v nedohlednu..... :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31604
12.1.12 23:14

To se stane i mámě, když nějak blbě chytne dítě, opravdu to není na doktora ;) Samozřejmě by se stávat nemělo, ale pokud to bylo včera a dítě je v pohodě, nebleje, není spavé, nevykazuje žádné známky bolestivosti, tak je v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
12.1.12 23:15

Ja myslím, že jednou se nic nestane. Sice to byl prudší pohyb, ale miminku teď asi nic není, je v pohodě? Pediatričky zkoušejí jak mimi drží hlavičku a nadzvihnou ho a hlavinka se taky zakloní :nevim: a popravně i mě se jednou stalo, že mi malej zaklonil prudce hlavu - to už ji docela držel a nic mu nebylo. Jestli chceš, tak se pro klid duše poraď s pediatrem, přecijen ty jsi to viděla a víš s jakou intenzitou byl ten záklon a všechny okolnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
12.1.12 23:17

no to bych se teda taky zhrozila…ze sem jindy mirna povaha, tohle bych asi na ne i vyjela…a jinak s tou hlavickou nic to asi urcite nebude, obzvlast kdyz je naprosto bez jakychkoli priznaku ze by se neco delo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.12 23:19

tak dekuju za uklidneni :hug: asi jen plasim, ale bylo to prave prudky, tak jsem se bala, aby to nemelo nejake nasledky. Clovek se o nej stara jako o poklad, a potom prijde nekdo, a tohle mu udela… :cert: vycitam si, ze jsem tomu nemohla zabranit… :pocitac: priste si pri navsteve nedojdu ani na zachod… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
12.1.12 23:20

mě se to satlo ještě v porodnici a taky jsem hysterčila ale doktorka ho zkontrolovala a mě uklinila.
bylo to včera a chová se uplně normálně jako vždy tak bud v klidu. stalo se stalo.
návštěvám hned na začátku řekni pravidla at je respektují ale určitě bych další návštěvu neodmítala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2855
12.1.12 23:42

tak to se mi stalo také…tchýně šla ukázat malého návštěvě…zachvilku jsem šla nahoru taky je pozdravit a co nevidím…mého 7kg dvouměsíčního drobečka chová 5ti letá holka a drží ho jako prase kost…no já byla nasr…,hejkala jsem tam na ně a všichni si klepali na hlavu,jestli nejsem debil,že tak vyvádím…od té doby jsem dávala důrazně najevo,že nikdo cizí ho nebude chovat…A s tou hlavičkou se mi to taky jednou stalo…hrozně jsem se bála,volala k dr a ta mi řekla,že pokud by mu něco bylo,že se jí mam ozvat na mobil,ale že je to běžné…že se to občas prostě uhlídat nedá… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
12.1.12 23:56
Klovasa píše:
tak to se mi stalo také…tchýně šla ukázat malého návštěvě…zachvilku jsem šla nahoru taky je pozdravit a co nevidím…mého 7kg dvouměsíčního drobečka chová 5ti letá holka a drží ho jako prase kost…no já byla nasr…,hejkala jsem tam na ně a všichni si klepali na hlavu,jestli nejsem debil,že tak vyvádím…od té doby jsem dávala důrazně najevo,že nikdo cizí ho nebude chovat…A s tou hlavičkou se mi to taky jednou stalo…hrozně jsem se bála,volala k dr a ta mi řekla,že pokud by mu něco bylo,že se jí mam ozvat na mobil,ale že je to běžné…že se to občas prostě uhlídat nedá… :kytka:

Ahoj, se ti vubec nedivim, taky bych pekne vyvadela. Navic to co popisujes jsem videla u kamaradky, kdy jeji uz 14ti leta dcera vytahla z autosedacky sveho 2mesicniho brasku. Drzela ho jak kus hadru a vubec nikomu to neprislo divny. Malej chudak zaklonenou hlavicku, no proste des…

Příspěvek upraven 13.01.12 v 00:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.12 23:59

já jsem dovolila chovat 4synovce ale seděl prdola byl v zavinovacce a do ruky jsem muho položila já a synovec měl ruku podepřenou jinak taky nee.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.12 00:02

taky bych řekla no stress, mě se to taky už stalo, malej se mi při odkrkávání kolikrát odrazil od ramene a hodil tou hlavou, že sem myslela, že se zlomí vejpůl…
pokud nepláče nebo není jinak „divnej“ tak bych to nechala být…
a návštěva se snad vytrestala dost, teda takovej slepičí nápad :zed: a příště se na podobný bejkárny vyprdnou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.12 00:09

tak já taky nechala „chovat“ mýho prďolku pětiletý holčičce, ale ono je chovat a chovat, holka seděla na gauči, na klíně polštáře, malej položenej tak, že nemohl spadnout a okolo ní seděli dva dospěláci s připravenýma rukama…
a našla sem i fotku :D

a anonymko, fakt se nedivím, taky bych zahysterčila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
13.1.12 01:57

Též se mi to stalo - usnula jsem v noci při kojení :roll: V tom samém věku, co máte vy.Druhý den jsem volala pediatrovi a ten říkal, že v měsíci už by měl aspoň trošku držet hlavičku (při pasení), takže průser to není… :) Ale samo by se to nemělo dít denně nebo schválně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
16.8.19 21:55

Ahoj, chci se zaptat jak to dopadlo s tim prudkym zaklonem hlavicky? Dnes se mi to totiz take stalo u prdolky a jsem vystrasena, aby nebyli nasledky (problemy s krcni pateri ci tak neco…jak poznam ze je v pohode? mam s tim za nekym na prohlidnuti? :roll: :roll: :nevim: moc dik :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama