První ale přitom neplánovaný pokus, stalo se někomu?

Anonymní
7.10.20 23:30

první ale přitom neplánovaný pokus

Ahoj najde se tu někdo holky kdo otěhotněl hned na poprvý a neplánovaně? bez toho aniž by jste věděli že máte či nemáte plodné dny?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
221
7.10.20 23:33

Jo, úplně neplánovaně. Pár lidí, co mají neplánované dítě tady jistě najdeš. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
7.10.20 23:35

Já jsem to nějak věděla, ze když to necháme bude miminko. A bylo…

Edit : vlastne u žádného jsem přesně ten den nevěděla (spočítané nebo ovu testy, přibližně ale ovu se vi)

Příspěvek upraven 07.10.20 v 23:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 23:35

Takhle to úplně není někdo si testuje ovulaci a tak počítá plodné dny a tak tak mě zajímá jestli někdo otěhotěl i bez toho a hned po jednom sexu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 23:36

@Lisa_Qr tak to většinou bívá

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 23:38

Jak muze byt pokus neplanovany? Bud se snazite, nebo ne. Podle toho je to bud na ‘prvni pokus’ a tedy chtene tehotenstvi, nebo ‘z jednoho nechraneneho styku’ a tedy neplanovane, ci dokonce nechtene, tehotenstvi. My mame dceru z jednoho nechraneneho styku, ‘pokus’ o tehotenstvi to nebyl, ale nechtene tehotenstvi taky ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 23:44

Neplánovaně a nechtěně je rozdíl myšleno že z jednoho nechráněného sexu (bez snažení) šup a bylo to, jsou tu tací co se snaží buší do toho den co den a nic a jsou tu tací co si jednou vrznou šup a je to tam je to zajímavé

• Citovat
  • Nahlásit
221
7.10.20 23:47
@Anonymní píše:
Neplánovaně a nechtěně je rozdíl myšleno že z jednoho nechráněného sexu (bez snažení) šup a bylo to, jsou tu tací co se snaží buší do toho den co den a nic a jsou tu tací co si jednou vrznou šup a je to tam je to zajímavé

Tak cest k otěhotnění je milion…od prasklého kondomu až po xy-té umělé oplodnění…Otázka štěstí a plodnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 23:52

Každá to máme jinak jsem zvědavá jak na tom budu já :D ale nechápu ženy co i v plodných dnech jim to prostě nejde u nikoho plodné dny ještě nestihnou přijít a stejně se to hned povede je to zvláštní

• Citovat
  • Nahlásit
5220
8.10.20 00:07

Mame tak obě deti. Nikdy jsem si nedělala ovulacni test, měřila teplotu apod. Zhruba v půlce cyklu jsme na to vlitli a byla jsem hned těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 00:08

Tak to se krásně poštěstilo

• Citovat
  • Nahlásit
3723
8.10.20 00:19
@Anonymní píše:
Každá to máme jinak jsem zvědavá jak na tom budu já :D ale nechápu ženy co i v plodných dnech jim to prostě nejde u nikoho plodné dny ještě nestihnou přijít a stejně se to hned povede je to zvláštní

Tak podstatou otěhotnění je uvolněné vajíčko a aspoň jedna schopná spermie. Tedy plodný den musí přijít, aby byla šance na oplodnění. Není na tom nic moc k chápání. Je zde spousta faktorů od kvality vajíček/spermií, přes kompatibilitu partnerů až po psychickou stránku věci. Otěhotněla jsem na druhý „pokus“ tedy po tom co jsem se s partnerem rozhodla na vysazení antikoncepce, ale nic (ovulaci atd) jsem nesledovala. Každopádně tento pokus v 10 týdnu nedopadl, takže i když otěhotníš na první dobrou, tak to není jistota úspěchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4333
8.10.20 00:20
@Anonymní píše:
@Lisa_Qr tak to většinou bívá

cim mene inteligentni clovek, bez financi, zazemi, s rukou natazenou na socialce, tim se limita blizi jedne… prvnim znakem je gramaticka znalost cestiny :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3670
8.10.20 00:52
@Anonymní píše:

Ano, jeden nechráněný sex, v den, který měl podle všeho být neplodný (evidentně nebyl), a šup a bylo to. Čtvrté, naprosto neplánované dítě :mrgreen:
Ale předtím jsem zažila i rok a půl snahy v přesně vypočítané plodné dny, než se konečně zadařilo, i ten plánovaný „první pokus“… Prostě jak tu padlo, cest k těhotenství je mnoho a záleží to na spoustě faktorů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7922
8.10.20 01:51

Ony se jedou dva extrémy, buď chráněný styk ala „hlavně proboha ať neotěhotním“ a pak druhý extrém, kdy začne „snažení“ a rovnou se hlídá ovulace, dělají testy a sexuje se na povel.

Někde mezi tím je zlatá střední cesta, kdy si člověk užívá sexu bez ochrany a nechá tomu volný průběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama