První gynda v 19 letech

Anonymní
16.9.20 10:28

První gynda v 19 letech

Zdravím. Měla sem nějaké problémy a má obvodní doktorka mě posílá na gynekologii, kde sem ještě nikdy nebyla (ptala jsem se na to před nějakou dobou doktorky a ona řekla, že pokud nejsou problémy, tak na gynekologii nemusím). No chci se zeptat na jednu věc. Pohlavní styk už jsem měla, ale nedošlo tam ke krvácení z tzv. panenské blány a mě to teď mate. Nevím, zda ji stále mám, nebo ne a když se mě na gynekologii doktor zeptá, tak vlastně nevím, co odpovědět. Zkrátka akorát řeknu, že jsem pohlavní styk měla. Měl by vědět i to, že možná nedošlo k porušení blány?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3788
16.9.20 10:36

No když pominu, že jsi v dost ohroženém věku na rakovinu děložního čípku, tak už jsi na té gyndě měla být, prevence je základ. Gynekologovi řekni, že jsi styk měla a nejsi si jistá. Nicméně není pravidlem, že musíš krvácet, já to třeba vůbec neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
16.9.20 10:41

Na gyndu se chodi 2× rocne preventivne, obzvlášť když žiješ sex. životem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.20 10:44

Já myslím, že gynekolog nejlíp sám pozná jak na tom tvá panenská plána je. :D
Zamyslela bych se nad změnou praktického lékaře, když ti v 19 letech řekne, že na gyndu nemusíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
16.9.20 10:48

V klidu ja byla poprve v 18, kámoška az ve 20, ale pokud žiješ uz sexuální zivot tak jsi tam mela jit uz dávno. A bud v klidu, hele reknes, ze sex si měla, pak se te zepta jak mas mesicky, jestli te neco boli a zda mas vytoky. Tim to hasne. Pak akorat u stolu udelate dokumentaci tak v klidu bud :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3836
16.9.20 11:02
@ZuzanaT píše:
Na gyndu se chodi 2× rocne preventivne, obzvlášť když žiješ sex. životem.

To by mě zajímalo, kde se chodí na gyndu 2× do roka, to jsem ještě neslyšela, odjakživa chodím jednou ročně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 11:14

Já byla poprvé ve dvaceti, ale jako panna teda. A při prvním styku jsem nekrvácela, není to určitě pravidlo. Řekni, že jsi styk měla, vyšetří tě se zrcadly.

• Citovat
  • Nahlásit
4486
16.9.20 11:30

Byla jsem poprvé myslim v 24 letech, a pohoda. Nikdo nic neříkal - nenech se plašit. Řekni, že jsi už styk měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
16.9.20 11:34
@darekp píše:
To by mě zajímalo, kde se chodí na gyndu 2× do roka, to jsem ještě neslyšela, odjakživa chodím jednou ročně.

Taky tak. Ale není nad to trošku vyvolat paniku a hodit nepodložené info :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
16.9.20 11:49
@kolibrik1 píše:
Taky tak. Ale není nad to trošku vyvolat paniku a hodit nepodložené info :mrgreen:

Taky mi přijde, že vždycky v podobných diskuzích se vyrojí X ženských, co chodí preventivně na všechny prohlídky nejlépe min. 2 x ročně a když to některá nedělá, tak ji hned nadávají do nezodpovědných a malují čerta na zeď, že jí najdou kde co…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5656
16.9.20 12:32

Řekni jí, že jsi měla už pohlavní styk. Blána ti mohla prasknout i během sportu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9828
16.9.20 14:53
@Anonymní píše:
Zdravím. Měla sem nějaké problémy a má obvodní doktorka mě posílá na gynekologii, kde sem ještě nikdy nebyla (ptala jsem se na to před nějakou dobou doktorky a ona řekla, že pokud nejsou problémy, tak na gynekologii nemusím).No chci se zeptat na jednu věc. Pohlavní styk už jsem měla, ale nedošlo tam ke krvácení z tzv. panenské blány a mě to teď mate. Nevím, zda ji stále mám, nebo ne a když se mě na gynekologii doktor zeptá, tak vlastně nevím, co odpovědět. Zkrátka akorát řeknu, že jsem pohlavní styk měla. Měl by vědět i to, že možná nedošlo k porušení blány?

To je zase jednou doktorka století :roll: i když bůh ví jak je to dlouho co ses ptala
Na gyndu se chodí ppravidelně kvůli prevenci, stejně jako chodíš k zubaři. Objednej se! Pouze uvedš že žijej sexuálním životem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat