První krvácení mimo cyklus

30
1.3.21 21:48

První krvácení mimo cyklus

Ahoj. Ráda bych se zeptala. Ráda bych miminko, je mi 30 a poprvé, možná krom puberty, se mi stalo, že bylo krvácení mimo cyklus. Šlo o světlou krev, trvalo to asi 2 hodiny, a nic. Od té doby tlak v podbřišku a sem tam píchnutí, které předcházelo i onomu krvácení.
Věci jako únava atd na sobě nepoznám, jsem unavená pořád :lol: jelikož je na test brzy, tak si ráda přečtu vaše zkušenosti. Mám ještě tak týden, než bude test průkazný. :? Tak zatím děkuji za Vaše postřehy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
702
1.3.21 21:59

Zdravim, tak u tehotenstvi jsem to nikdy nemela. Stalo se mi jednou a byla to praskla cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.3.21 22:07
@Florimo píše:
Zdravim, tak u tehotenstvi jsem to nikdy nemela. Stalo se mi jednou a byla to praskla cysta.

No, k doktorce se budu objednávat zítra. To nemám radost a budu doufat, že to nebude tento případ. Ale děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
1.3.21 22:09
@Kejsyy píše:
Ahoj. Ráda bych se zeptala. Ráda bych miminko, je mi 30 a poprvé, možná krom puberty, se mi stalo, že bylo krvácení mimo cyklus. Šlo o světlou krev, trvalo to asi 2 hodiny, a nic. Od té doby tlak v podbřišku a sem tam píchnutí, které předcházelo i onomu krvácení.
Věci jako únava atd na sobě nepoznám, jsem unavená pořád :lol: jelikož je na test brzy, tak si ráda přečtu vaše zkušenosti. Mám ještě tak týden, než bude test průkazný. :? Tak zatím děkuji za Vaše postřehy :)

Nepisete, kdy byla ovulace.
Spineni mohlo byt i z duvodu zahnizdovani 🤷🏼‍♀️ 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
1.3.21 22:12

@Kejsyy preji at je to ten radostnejsi duvod. A nebojte, kdyby to byla cysta tak to nemusi byt hned spatne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.3.21 22:14
@janikema90 píše:
Nepisete, kdy byla ovulace.
Spineni mohlo byt i z duvodu zahnizdovani 🤷🏼‍♀️ 🙂

Já mám ovulaci prakticky po MS. Ty mi skončily 21.
Podle kontroly u doktora mám ovu tak den po MS. Jinak tohle by byla ta lepší varianta. Ráda bych, ale bojím se. Pracuji celkem dost fyzicky a nerada bych o to přišla. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.3.21 22:15
@Florimo píše:
@Kejsyy preji at je to ten radostnejsi duvod. A nebojte, kdyby to byla cysta tak to nemusi byt hned spatne :)

Je pravda, že před pěti lety jsem s cystou byla a bylo to v pohodě, jen asi není dobré, když praskne. Každopádně budu doufat v tu radostnější zprávu a děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 01:40

Tak u mě to třeba probíhalo tak, že když už jsme se s partnerem snažili, tak (opravdu nevím, jaký den od ovulace - vůbec jsem to nesledovala) necelé 2 týdny před očekávanou MS jsem měla s partnerem večerní sex, kdy jsem začala krvácet.
Nejprve jsem si myslela, že mě přítel škrábnul, ale lehké krvácení trvalo asi 4 dny střídavě a to jsem si říkala, že by mě musel škrábnout fest. Tak jsem koukla na net - ovulační krvácení, cysta nebo těhotenství.
Takže nakonec to bylo těhotenství a předpokládám, že to bylo uhnizďování.

Tobě přeji, ať je to radostná zpráva a hlavně spousty zdraví. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
30
2.3.21 07:39
@Anonymní píše:
Tak u mě to třeba probíhalo tak, že když už jsme se s partnerem snažili, tak (opravdu nevím, jaký den od ovulace - vůbec jsem to nesledovala) necelé 2 týdny před očekávanou MS jsem měla s partnerem večerní sex, kdy jsem začala krvácet.
Nejprve jsem si myslela, že mě přítel škrábnul, ale lehké krvácení trvalo asi 4 dny střídavě a to jsem si říkala, že by mě musel škrábnout fest. Tak jsem koukla na net - ovulační krvácení, cysta nebo těhotenství.
Takže nakonec to bylo těhotenství a předpokládám, že to bylo uhnizďování.Tobě přeji, ať je to radostná zpráva a hlavně spousty zdraví. :srdce:

Právě, taky jsem koukala na tyto možnosti. Jen nevím, jestli můžu mít ovulační krvácení, když jsem ho nikdy neměla.
Každopádně moc děkuji a budu doufat. Ještě mám hodně času, než bude dobré test udělat. Jen si to musím zjistit brzy, pracuji hodně fyzicky, tak abych neohrozila případné těhotenství. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
2.3.21 08:05

Ničeho se neboj, ja tak lehce nahnedle zaspinila asi 2 dny pred očekávanou MS a byla jsem tehotna. Pokud to přestalo tak k doktorovi nemusis. Počkej si na test. A kvůli praci se neboj, taky si v praci maknu, 20 kg nad hlavu apod. Tělo je na to zvyklé a miminko je tam hodne dobre schované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
2.3.21 09:08
@Bee2 píše:
Ničeho se neboj, ja tak lehce nahnedle zaspinila asi 2 dny pred očekávanou MS a byla jsem tehotna. Pokud to přestalo tak k doktorovi nemusis. Počkej si na test. A kvůli praci se neboj, taky si v praci maknu, 20 kg nad hlavu apod. Tělo je na to zvyklé a miminko je tam hodne dobre schované.

To jsem ráda, právě taky mám těžké zaměstnání a bojím se, právě. Už jednou jsem přišla o malé. Ale tehdy jsem to nevěděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
2.3.21 09:27

@Kejsyy taky jsem o miminko prisla, ale s praci to nemělo nic společného. Další tehotenstvi jsem sla k doktorovi myslim az v 8 nebo 9 týdnu a je vse v poradku, zitra začínáme 16 tyden. Neboj vse bude jak ma byt. Hlavne nejdůležitější je byt v pohode psychicky a nestresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
2.3.21 11:18
@Bee2 píše:
@Kejsyy taky jsem o miminko prisla, ale s praci to nemělo nic společného. Další tehotenstvi jsem sla k doktorovi myslim az v 8 nebo 9 týdnu a je vse v poradku, zitra začínáme 16 tyden. Neboj vse bude jak ma byt. Hlavne nejdůležitější je byt v pohode psychicky a nestresovat.

Jasný, zatím jsem, ale nebudu lhát, že bych neměla obavy :) tak já počkám a k dr zajdu buď, když se to bude opakovat nebo najdu //🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.3.21 23:41

Tak už se přidala i bolest bradavek, do MS mám ještě skoro 14 dní (ovulace den po MS). Pokud se tedy povedlo, tak se vajíčko uhnízdilo v neděli, takže do neděle počkám a zkusím tt. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
4.3.21 06:32

Tak 12 dni po ovulaci bych klidne zkusila udelat test, ale nebuď smutná kdyz bude jeste negativní. Držím palce a dej pak vedet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat