První návštěva gynekologa v pozdějším věku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
101960
16.4.16 15:48

@Lucka1111 Nějak nevím, co by mě ten praktik preventivně kontroloval, takže, ne pravidelně tam nechodím, na rozdíl od gynekologa nevidím důvod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1468
16.4.16 15:50

Ja prave taky. Ale uz jsem slysela, ze nektere zenske chodi normalne co pulrok. Nase dr.bere po pul roce, jen pokud je nejaky problem a je to potreba hlidat, jinak klasicky jednou za rok.

@Nafrněná Ja jsem byla ve daceti taky panna a neprislo mi to nijak divne. Nemela jsem staleho partnera a jit jen tak s nekym do postele, to nemam proste v povaze. Celkove mam kolem sebe lidi, kteri se sexem zacinali pozdeji. Dokonce mam dve kamardky z VS, ktere jsou panny stale a to uz jsme nejaky ten patek ze skoly venku. A nejsou rozhodne divne, jsou to inteligentni, pekne zeny. A rozhodne necekaji na svatbu, proste nejsou zvykle lezt do postele s kdekym a na staleho partnera zatim nenatrefily :nevim:

Příspěvek upraven 16.04.16 v 15:52

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
16.4.16 15:52
@Tate píše:
Holky, a chodite na preventivku jednou do roka? Nebo co pulrok?

jednou za rok. Pokud tedy nejsem zrovna těhotná :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7980
16.4.16 15:52

@j.a.n.i1 no tak třeba cholesterol, glykemii, odběry. Nebo myslíš že diabetes, vysoký tlak, vysoký cholesterol a kardiovaskulární nemocni jsou časté než rakovina děložního čípku? Nejsou. Ale je to samozřejmě každého věc, zda na prevence chodí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19606
16.4.16 15:55

Ja byla na gynde poprve v 10ti letech, kdyz jsem chytla z neznamych duvodu zanet.. Ms mam od 13ti a na pravidelne prohlidky chodim cca od 14ti..prevence je prevence.. Jak uz tu zaznelo-k zubarovi se taky chodi pravidelne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101960
16.4.16 15:56

@Lucka1111 Tohle mi pravidelně kontrolují na transfuzce při darování krve, na to nemusím chodit na prevenci k praktikovi, stejně tak pravidelně udělají i EKG, což praktici při preventivce často nedělají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19606
16.4.16 15:56
@pe-terka píše:
jednou za rok. Pokud tedy nejsem zrovna těhotná :D

Driv jednou rocne. Muj novy dr.dela prevence co pul roku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
16.4.16 15:57
@Lucka1111 píše:
@j.a.n.i1 no tak třeba cholesterol, glykemii, odběry. Nebo myslíš že diabetes, vysoký tlak, vysoký cholesterol a kardiovaskulární nemocni jsou časté než rakovina děložního čípku? Nejsou. Ale je to samozřejmě každého věc, zda na prevence chodí.

já teda chodím co dva roky i na prevenci k obvodní ale chodím pravidelně darovat krev a tohle vše mi kontrolují takže chápu že někdo k obvodní už nechodí :)

  • Citovat
  • Upravit
Jančakecalka
16.4.16 15:58
@j.a.n.i1 píše:
@Lucka1111 Tohle mi pravidelně kontrolují na transfuzce při darování krve, na to nemusím chodit na prevenci k praktikovi, stejně tak pravidelně udělají i EKG, což praktici při preventivce často nedělají.

Tak to máš dobrý, když mužeš darovat krev. Já ne a tím pádem raději chodím na preventivky…co se týká ekg, tak když si řeknu, moje obvodní mě dá žádanku, tak co.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.4.16 15:58

@Nafrněná Tak mě je 25 a jsem panna, chlapa jsem ještě neměla a jen tak se s někým vyspat, o to opravdu nestojím. Na gyndu nechodím, ikdyz jsem prohlídek už pár absolvovala, naposled před dvěma měsíci. Ta gynekolozka se mě ptala jestli mám svého gynekologa, při mé záporné odpovědi jen poznamenala, že by to už nějakého chtělo. Vím o tom, ale sháním nějakého fajn.

  • Citovat
  • Upravit
101960
16.4.16 16:00

@Jančakecalka Jo, to bych tam taky chodila, ale takhle mi to přijde celkem zbytečný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
16.4.16 16:03
@j.a.n.i1 píše:
@Jančakecalka Jo, to bych tam taky chodila, ale takhle mi to přijde celkem zbytečný.

Jasný no, když nepotřebuješ, je to zbytečný ;)

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.4.16 16:03

Mně gynekolog (starší zkušený ve velké nemocnici), když jsem byla poprvéna vyšetření také z důvodů jiných než gynekologických řekl, že to bez sex. života stačí až později, že to není nutné, když nemám žádné potíže. A bylo mi už dost přes dvacet.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.4.16 16:07
@Lucka1111 píše:
A praktičtí lékaři jsou v případě problému schopni vyšetřit gynekologicky? A ty stěry dělají taky praktici nebo gynekologové? A v 25 letech už může být u některých žen opravdu pozdě, např. pokud je žena (dívka) sexuálně aktivní už od 15 let, tak je to pozdě.

Stery delaji praktici, kdyby tam neco nasli, tak pak uz asi poslou za gynekologem. To souhlasim ze v 25 muze byt dost pozde pro ty, co jsou sex. aktivni davno pred 20.

  • Citovat
  • Upravit
Jančakecalka
16.4.16 16:07
@Anonymní píše:
Mně gynekolog (starší zkušený ve velké nemocnici), když jsem byla poprvéna vyšetření také z důvodů jiných než gynekologických řekl, že to bez sex. života stačí až později, že to není nutné, když nemám žádné potíže. A bylo mi už dost přes dvacet.

Koukám, že co doktor, to jiný názor 8o

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty