První příkrmy a stolička

150
2.8.06 09:26

prvni prikrmy a stolicka

Ahoj,
vsude se pise, ze kdyz se zacne mimi prikrmovat melo by mit stolicku pravidelne kazdy den a my to mame presne naopak. Az do prvniho tydne prikrmovani jsme meli stolicku pravidelne kazdy den mezi 6-9 rano a od druheho tydne prikrmovani (zaciname treti) se nam zhruba kazdy 3. den zdrzi stolicka o 24 hodin. Zatim bastime mrkev (brambora neprosla :(). Jake mate zkusenosti vy? Nechci zbytecne vysilovat, k doktorce jdeme pristi tyden na poradnu.

Diky

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
2.8.06 09:48

No asi taky záleží, jestli to broučka trápí. Pokud ho to netrápí, tak pokud to není extrémní a je to dejme tomu každý 3 den, asi bych to až tak neřešila (horší by byla několika denní zácpa nebo ppokud ho pak bolí bříšk oa nejde to). Jinak to bude tou mrkví. Ono se to časem zlepší, až toho budete jíst víc, ono se to srovná.
V případě potíží zkuste bu´d šťávu nebo přesnídávku švestkovou od Hippu (je i sunárek, ale mi přišel jak povidla a p řesládlý) a omezit trochu tu mrkev. Uvidíte.
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
2.8.06 10:07

Já si taky myslím, že je to tou mrkví. Mrkev hodně staví, já se po ní taky nevy… :lol: Jak budeš přidávat jiné druhy zeleninky, tak se to určitě zlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
2.8.06 10:13

jo to je mrkvi, zkuste brokolici ci tykev… nebo uz bramboru, jestli neprojde samotna, dej s mrkvi.
dusena mrkev stavi a dost, syrova naopak projima, ale tu az pozdejc, ted radej vse dusene.

D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
2.8.06 10:15

Když sme začínali s příkrmy tak malá začla trpět zácpou. Trvalo to tak cca 2m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
2.8.06 10:19

To doufam, ze se to nejak prostouchne, protoze v noci toho ted moc nenaspi :(. Akorat je problem, ze u nas ted zrusili zeleninu, a to co meli vcera v Dejvicich v Delvite byl des, navic bohuzel nebyl cas (nekde v dejvicihc je nejak vyhlasena bioprodejna, ale jeste jsem ji nenasla). Budu muset najit nejakou zeleninu, kde to bude ok, doufam, ze mi ji zase nezrusi. Pristi rok uz budeme mit aspon neco sveho (poprve budu pestovat zeleninu ve skleniku, tak jsem zvedava). Kazdopadne diky za uklidneni.

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
2.8.06 10:46

Ajo,

bioprodejna je na Dejvické ulici. Ještě dál za Hurvínkem. Jinak otevřeli v Dejvicích ještě Country life, ale tam jsem ještě nebyla. Je to, když jdeš tou ulicí vlevo (zády ke kulaťáku) vedle Dejvické po levé straně. Nevím, jak se jmenuje, ale snad ti to trošku pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
5.8.06 10:28

My jsme ze začátku, kdy se dávala jen mrkev taky měli zácpu. Pak když jsem rozšířila repertoár o další zeleninku a maso, tak se to obrátilo a teď kakáme pravidelně tak 2-4×denně. No prostě si nevybereš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rozmary
29.1.11 22:06
Sany píše:
Když sme začínali s příkrmy tak malá začla trpět zácpou. Trvalo to tak cca 2m.
:roll: Malé jsou 4 měsíce je plně kojená a pomalu přemýšlím s čím začít až začnem přikrmovat,do třech měsíců jsme bojovaly z prdíkama,tak mám docela strach,japak to potom bude s kakáním,to co jsem si tu přečetla mě děsí :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
FloraBolger
30.1.11 08:25

Ahojky, možná tě trošku uklidním. Berunka hodně trpěla na prdíky taky první 3 měsíce. Příkrmy jsme zavedli v jejích 6ti měsících, takže necelých 14 dní zpět. Kakání naprosto v poho. Dřív nám kadila tak 1× denně, teď to zvládne (hned od prvního příkrmu) i 3-4× :lol: . Průvodní jevy - bolení bříška atp. - žádné. Jo a pro info - zatím měla mrkev, brambor, brokolici a banán.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama