Pubertak neji doma

Anonymní
2.6.21 15:41

Pubertak neji doma

Zdravim. Mam syna pristi mesic mu bude uz 13. Pri lockdownu si hodne zvykl chodit pres obed k okynku na kebab/pizzu, bagetu na benzinku, mnou pripravene navarene jidlo ignoroval a dal si az k veceri. Ted pri navratu do skol se jidelna rozhodla uz neotevrit tak chodi se spoluzakem k nim do restaurace na menicko. (Ta jidelna byla katastrofa)Ale vecer opet jde na ten fast food. Manzel vyzaduje teple vecere, tak mam navareno a najednou syn ode mne nic nechce a nebo vyjmecne si v noci neco ohreje, coz mne taky stve. Plati si to z kapesneho, coz me mrzi, setri si temer tri roky na motorku a ted to rozfrca za blafy. Nastesti to na nem neni nejak znat ze by tloustnul, ale vyziva nula nic. Doufam, ze to je jen pubertalni stek a casem to prejde nebo vyprazdni prasatko :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21497
2.6.21 15:49

No a ptala ses proč to dela? To mu doma nechutna, nebo chodí celá parta? Nebo chodí tam určitě? Nemá nějakou poruchu příjmu potravy, ze by doma řekl, ze jedl a nebyl nikde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 15:53

@Kriss Tina no zacalo to s online vyukou kdyz si myslel za nema nic doma, ale vsude cedulky, trikrat jsem mu denne psala smsku ze je jidlo v lednici/ troube :zed: a stejne si sel. Chodi asi sam, kazdopadne si to nosi dom a laduje se tim u televize

• Citovat
  • Nahlásit
14363
2.6.21 16:15

Jedině mu přestat dávat kapesné (třeba jen na čas :nevim: ), aby začal jíst normální jídlo. S tím, že např. 1× týdně za odměnu může jít na fastfood (dostal by přesně rozpočítáno na to konkrétní jídlo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
2.6.21 16:16

Tak když si prožere nasetreny peníze, tak je to jeho problém a případna životní lekce. Počkal bych, až mu dojdou peníze, co pak bude. :D

A holt mu to víc chutná. Je to logické, ty jídla jsou tak stavěný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14981
2.6.21 16:38

13lety kluk ma jeste poslouchat rodice :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
2.6.21 16:46

A zkoušela si nějaký kompromis? Třeba doma udělat stripsy a hranolky, light majonézu. Domácí pizzu, giros maso do tortilly s jogurtovym dipem, k mexické směsy se dají koupit nachos… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15680
2.6.21 16:54

Tak jestli si to platí z kapesného, tak mu jednou dojde. Nebo ho má tak vysoké, aby si mohl takhle nakupovat každý den? Jeslti jo, tak bych mu ho snížila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53760
2.6.21 16:54

Utnout mu přívod peněz. A takový rozmar nepodporovat.
Neuznávám ani, že se dají peníze dítěti a jdi si před školou koupit svačinu. U nás se chystají doma svačiny. Jak dětem, tak mi nebo muži do práce.
Než jedu nakoupit, tak mi napíši, jaké svačiny chtějí nebo jedou taky a vyberou si v obchodě. Občas dobře. Třeba 1× za 2-3 měsíce, prostě výjimečně takové hotovky. Ale rozhodně ne pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5380
2.6.21 16:57

12 let… A má tolik peněz utratit denně 100kc zajidlo?? Ty jsi rodič… Peníze nedám, zabavim. Domluvim kompromis max. jednou týdne nezdravé jídlo. Jinak smitec. Proč jsi mu to dovolila v domě lockdownu? Taky jsem měla doma děti a prostě jim vařila… neposilala denně na sracky do okna pro jídlo…dost nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
2.6.21 16:59

@Veru1987 tak píše že mu vařila, ale jak byl doma sám, tak se sebral a šel si na jídlo jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5380
2.6.21 17:04
@Cenarius píše:
@Veru1987 tak píše že mu vařila, ale jak byl doma sám, tak se sebral a šel si na jídlo jinam.

Tak ve 12ti by to chtělo více autority… Už rok a půl chodí na hotovky.???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
2.6.21 17:06
@Veru1987 píše:
Tak ve 12ti by to chtělo více autority… Už rok a půl chodí na hotovky.???

No má matku u p*rdele no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7758
2.6.21 17:06

To se neumíš s dvanáctiletým klukem domluvit a rozhodovat ty, co bude rok jist? Manžel vyžaduje denně teplé večeře, tak se podřídíš, kluk si po nocich ohřívá blafy z fastfoodu, taky neřešíš. Ty jsi snad rodič.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5380
2.6.21 17:07
@Cenarius píše:
No má matku u p*rdele no :D

Noo docela drsné… Mě by chlapec odevzdal peníze, žádné nedostal… Co bude vyvádět v 17ti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat