Půjčení auta!

230
15.8.15 14:12

Půjčení auta!

Ahojky holky, velice se omloouvám předem, pokud to sem vůbec nepatří. ALE! Zítra mám odjet za prací do Německa, měla jsem odjet s autem. Dala jsem si ho opravit před měsícem aby bylo v pořádku a měla jsem ho připravené na cestu. Jenže včera z ničeho nic, po celém dni ježdění mi chcíplo. No a už vůbec nechtělo nastartovat, ale motor se točil. Tak jsme ho dali dnes do servisu, jenže pán má všechny auta rozpučovaný. A já jsem teď trošku zoufalá, protože hledám, kde bych si půjčila auto. Ty ceny za půjčení na den jsou fakt šílený. Nemohl by mi někdo z Vás pomoct? Já doufám, že nám auto do týdne opraví. Ale nemůžu jet busem, nebo MHD, protože je to na vesnici a auto tam potřebuju. Je to od nás 450 km.
Až by se naše auto opravilo, tak by mi ho muž dovezl a vrátil půjčené. Mohu si dovolit fakt max.400-500 na den

Myslíte, že by mi z Vás někdo mohl pomoci moc prosím? :nevim: :oops:

Jsem z Neratovic. :kytka:

Příspěvek upraven 15.08.15 v 14:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Krasavicaa
15.8.15 14:33

Jedině blázen by si tohle lajznul. Buď se budeš muset spokojit s půjčovnou, nebo s busem… :think: :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
230
15.8.15 14:45

Děkuji za nic neříkající příspěvek. Já si ráda půjčím z půjčovny, ale né z té co mě zrujnuje. Třeba má někdo nějaký dobrý tip, kde nechtějí vysoké kauce.. a kde to půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
15.8.15 14:45

A nikdo z rodiny nebo z přátel by ti auto půjčit nemohl? Já si nedokážu představit půjčit auto někomu, koho neznám, já bych naše auto nepujcila nekterym jsem které znám, natož někomu neznámému, asi ti nic jiného než půjčovna nezbyde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
15.8.15 14:49

Zkus najit nejakou lokalni malou autopujcovnu, u takovych se da vejit do 500 na den a mas to se smlouvou, garanci, pojistenim, proste full servis.
zadny Hertz, Avis atd neco mensiho mistniho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
15.8.15 14:50
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
15.8.15 14:54

Já to chápu.. Ale zase, výpis z TR muzu doložit.. občanku si můžou opsat.. snad i kauci bych mohla dát..
Zas fajn výdělek si myslím pro někoho.

Auto Kubín = nemá volné auto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
15.8.15 14:58
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
15.8.15 15:07

Nemaj.. obvolala jsem snad vše.. ty co maj tak od 600 na den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
15.8.15 15:10
@BuffyCZ píše:
Nemaj.. obvolala jsem snad vše.. ty co maj tak od 600 na den

A to je tak velký problém ta 100ka? :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
26152
15.8.15 15:11

@BuffyCZ tak zvaž jestli navýšíš o stovku svůj denní limit anebo do Německa za prací neodjedeš…Spíš ti půjčí někdo 1000 na zvýšení nákladů na 10 dní, než majetek v řádu desetitisíců až statisíců…
A benzín/nafta také bude určitě něco stát, takže třeba by ti někdo auto i půjčil, ale mohlo by dojít k navýšení ceny paliva při vyšší spotřebě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
15.8.15 15:18
@Malaga píše:
@BuffyCZ tak zvaž jestli navýšíš o stovku svůj denní limit anebo do Německa za prací neodjedeš…Spíš ti půjčí někdo 1000 na zvýšení nákladů na 10 dní, než majetek v řádu desetitisíců až statisíců…
A benzín/nafta také bude určitě něco stát, takže třeba by ti někdo auto i půjčil, ale mohlo by dojít k navýšení ceny paliva při vyšší spotřebě…

Když jí jde o každou stovku, tak to by musel být majitel auta blázen, aby jí ho půjčil jen tak bez kauce ;) Jelikož pak když s tím udělá nějaký průser, tak z ní majitel nevyrazí nic. Ano některá auta mají havarijko, ale i tam je spoluúčast :-)

• Nahlásit
  • Citovat
26152
15.8.15 15:21

@Krasavicaa já tomu moc nerozumím…ten dotaz je docela naivní (dle mého subj. dojmu)…jedná se o zapůjčení drahé věci neznámému člověku a pak se tady řeší cca 3000 (když předpoklám, že by to navýšení o 100 Kč bylo na celý měsíc…) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
15.8.15 15:23
@Malaga píše:
@Krasavicaa já tomu moc nerozumím…ten dotaz je docela naivní (dle mého subj. dojmu)…jedná se o zapůjčení drahé věci neznámému člověku a pak se tady řeší cca 3000 (když předpoklám, že by to navýšení o 100 Kč bylo na celý měsíc…) :nevim:

To není jen tvůj dojem, ale i můj :-) Prostě buď půjde do půjčovny a vezme co je, nebo prostě a jednoduše neodjede… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
230
15.8.15 15:24
@Krasavicaa píše:
Když jí jde o každou stovku, tak to by musel být majitel auta blázen, aby jí ho půjčil jen tak bez kauce ;) Jelikož pak když s tím udělá nějaký průser, tak z ní majitel nevyrazí nic. Ano některá auta mají havarijko, ale i tam je spoluúčast :-)

Vy jste fakt neuvěřitelná rypna.. :potlesk:

Samozřejmě že nehodlám cpát lidem co to dělají na kšeft nehorázny prachy za půjčení. Protože ty se snažej hlavně vydělat. Takže solidní cena je fakt 500, max.600.
Pokud nenajdu za 500, tak vezmu dražší, protože mi stejně nic nezbyde. Ale vůbec nechápu, zvlášť když me vůbec neznáte, jakou drzost máte a soudíte.

Asi nikomu by se nechtělo dávat jen tak třeba za 10 dní 6 tisíc. Tak je úplně jasný, že čím levnější, tím lepší. Ale pokud se topíte v pěnězích, tak hold tyhle hodnoty máte jiné a lze Vás asi i chápat.

Tak prosím, nesuďte, nepřála bch Vám mou situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama