Konečně prší!

720
15.8.15 00:50

Konečně prší.!

:potlesk: :potlesk:Ani se nechce věřit, ale dnes 15.8.pár minut po půlnoci u nás v Plzni začala bouřka a hlavně začalo pršet. Jestli u vás ne, tak ať to k vám taky brzy přijde. Krásnou dobrou noc. :mavam: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1813
15.8.15 00:59

No to mas stesti-u nas v Plzni prší jako kdyz neprsi a jeste jsem kvůli vichru musela dat okna na ventilacky, takze je mi opět vedro a nemůžu spát :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2153
15.8.15 01:06

U nás na jihu bohužel neprší, a bojim se, že ani nezačne :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
15.8.15 01:22
@Quinn7 píše:
U nás na jihu bohužel neprší, a bojim se, že ani nezačne :,(

Tak tak. Tuhle jsem si zrovna rikala, kde asi tak maji to stesti, ze zaprsi. Zas je fakt, ze tady nic uz nejaky ten pateka pak se dozvime, ze vedlejsi vesnici prosla bourka.

Jinak dnes vecer docela vitr, neco sem jde, ze by? Nic zatim nedorazilo, vitr se uklidnil. Ale trochu se ochladilo, aspon neco. Videla jsem satelitni snimek a ty srazky budou spise na zapade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2153
15.8.15 01:43
@Pomka píše:
Tak tak. Tuhle jsem si zrovna rikala, kde asi tak maji to stesti, ze zaprsi. Zas je fakt, ze tady nic uz nejaky ten pateka pak se dozvime, ze vedlejsi vesnici prosla bourka.Jinak dnes vecer docela vitr, neco sem jde, ze by? Nic zatim nedorazilo, vitr se uklidnil. Ale trochu se ochladilo, aspon neco. Videla jsem satelitni snimek a ty srazky budou spise na zapade.

Já pořád sleduju radar, na západě srážky byly, v jednu chvíli jsem myslela že už to je u Budějc, že to půjde i k nám a ono to jde směrem nahoru a vypadá to že tady nic nebude. Se zblázním, už to vedro fakt nedávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
15.8.15 01:49

Závidím :oops:, já chci taky déšť! :lol: Pořádný zahradnický -vytrvalý. 8) A o deset stupňů míň! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11750
15.8.15 02:20

K nam to ma o vikendu dojit, jsem zvedava… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2454
15.8.15 02:26

U nas by melo zacit prset v 15:00 :-D Trebonsko doufame, ze zacne ytava na zahrade je uplne na odpis a ze stromu zscins padat listi a ovoce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca10
15.8.15 03:17

Čekám na to jako na smilování. Kéž by propršel celej víkend a teplota klesla na takových pěkných 25 stupňů… Já miluju podzim, tohleto pro mě neni, v noci se budim úplně durch propocená za krkem, ob den měnim povlečení, fujtajbl už. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
134
15.8.15 05:26

Já doufám, že to u nás na severu Čech vydrží až do zítřka bez deště :mrgreen: dneska se vdávám a sice máme na obřad i oslavu radši i vnitřní variantu..ale stejně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5611
15.8.15 06:02

Tady naposledy pršelo někdy na začátku července :roll: Čekáme na déšť jak na smilování, už se to nedá :zed: ¨

@Pínečka hodně štěstí do společného života :kytka: Tak teda ať u vás neprší, místo toho by mohlo u nás :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
15.8.15 06:42

U nás asi 15 minut foukal docela silnej vítr a tím to skončilo… přímo u nás pršelo snad naposledy začátkem června :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
15.8.15 06:53

Závist :oops: :mrgreen:
U nás (Východní Čechy), nic :zed: akorát slunce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
15.8.15 07:07

Též je tu krásné sluncem zalité ráno…to zas bude peklíčko :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47179
15.8.15 07:26

Kde, u nás stále nic. Bude zas parak od rána.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama