Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ohrádku bych ti pujčilá ale nevím kde bydliš!
A stromek máme létos podvěšený na stropě venku:)
Lena Fesková píše:
Ohrádku bych ti pujčilá ale nevím kde bydliš!A stromek máme létos podvěšený na stropě venku:)
jee, no vidis, jsme z Prahy, konkretne Praha 9 - odkud ty?
Lena Fesková píše:
Bydlím zhruba 350 km od Tebe:) na horach. Severní Morava
aha, to by se mi dvakrat cesta k vam trochu prodrazila ![]()
kazdopadne diky moc za snahu ![]()
Hele nebylo by lepší to přivázat. My to loni měli přivázaný vlascem na ryby ke skobě ve zdi co visí obrázek.Malýmu byl rok a vůbec nespadl.Letos to uděláme si zase.
ano, to je varianta B, pokud selze varianta A, ale jde mi i o ozdoby, svicky atd..
Tam já měla slaměný ozdoby,červený jablíčka a tak. A osvětlení- žárovky.A letošní vánoce budeme mít plastový koule a žárovky.
ahoj ja bych poradila, koupit na mimibazaru, nebo aukru, za pakatel
Lena: fotky krasne, teda to mate co delat tolik snehu sila!
ahoj,
mám prosbičku, sháním na půjčení, pouze během svátků, dřevěnou ohrádku, aby nám přežil stromeček - máme roční divošku
Normálně ji nepotřebujem, takže ji nechci za několik stovek nebo tisíc kupovat, takže když by se tu našla dobrá duše, která by nám ji i třeba za pár korun na svátky půjčila, bych bych moc vděčná.
diky L.