Půjčka Via SMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishell
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 28.08.11 12:30
Půjčka Via SMS

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda někdo nemáte zkušenosti s půjčkou Via SMS,je to něco jako Ferratum,jen poplatky jsou nižší,ale žádost trochu složitější.A cel­kově asi výhodnější,díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22764 příspěvků 1 inzerát 28.08.11 15:15

Žádná půjčka není ,,výhodnější" a už vůbec ne ta, která má v názvu sms.

Pájinka25
Závislačka 2883 příspěvků 28.08.11 17:05

ježiši překvapuje mě, že se ještě pořád v dnešní době najdou lidi, kteří tomu věří :roll:

Mishell
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 28.08.11 18:20

říkám že je to jako ferratum s kterým máme zkušenosti,je to prostě když třeba chybí člověku třeba 1000kč do výplaty tak vám je do 3hod pošlou na účet a do 21dnů to musíte zaplatit s poplatkem 250kč

Pájinka25
Závislačka 2883 příspěvků 29.08.11 08:16
Mishell píše: říkám že je to jako ferratum s kterým máme zkušenosti,je to prostě když třeba chybí člověku třeba 1000kč do výplaty tak vám je do 3hod pošlou na účet a do 21dnů to musíte zaplatit s poplatkem 250kč

no a přesně takhle si lidi dostávaj do dluhů :nevim: já teda nevim, ale řešit tisícovku :roll: by nešlo půjčit si někde jinde? třeba od rodičů a bezúročně?

Mishell
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 29.08.11 10:17

Do dluhů nespadnu když to včas zaplatím,už jsme si to brali několikrát a znám spoustu lidí okolo sebe co si od ferratumu pučujou,do dluhů se nedostanem když víme že to máme z čeho vrátit když pak přijde výplata ,takže díky za rady ale todle jsem vědět nepotřebovala :zed:

lucie1809  29.08.11 10:20

Promiň, já spíš myslím, že jsme tím všichni chtěli říct jedno. Proč zbytečně platit úroky? Proto to hledání jiných cest a možností, dluhy ty jsou na řadě až potom.

Mishell
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 29.08.11 10:42

Třeba protože si rostě nemáme od koho nákou tisícovku půjčit,ani od nikoho známýho ani od nikoho z rodiny

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22764 příspěvků 1 inzerát 29.08.11 10:51
Mishell píše:
Do dluhů nespadnu když to včas zaplatím,už jsme si to brali několikrát a znám spoustu lidí okolo sebe co si od ferratumu pučujou,do dluhů se nedostanem když víme že to máme z čeho vrátit když pak přijde výplata ,takže díky za rady ale todle jsem vědět nepotřebovala :zed:

Ne ty se do dluho dostaneš, protože si pujčíš, aby jste vyšli do výplaty, pak to vrátíš z výplaty a pak ti logicky ty vrácený peníze budou chybět a budeš zase muset pujčit.

Mishell
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 29.08.11 11:10

Stane se to jednou za 3měsíce že nevyjdem třeba,takže si nepučujem furt dokola,to je snad naše věc,já sem zavedla diskuzi s dotazem jestli NEMÁ NĚKDO ZKUŠENOSTI S PŮJČKOU VIA SMS a neptala jsem se na žádný chytrý názory :cert:

lopata
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 29.08.11 18:28

ano, je to tvoje věc.. pokud tě to stojí jen těch 250 korun navíc za úroky při půjčce 1000 korun a nevadí Ti zaplatit 25% navíc za 2 týdny, nebo kolik, tak pak do toho jdi.. jen si pohlídej, aby jsi neplatila v konečné čístce víc, než těch 25%.. aby ti firma skrytě nezvyšovala poplatky- za posouzení úvěru, vstupní poplatek atd.. aby jsi v konečné sumě nezaplatila navíc třeba 500 korun… pak by to moc výhodné nebylo.

salcido  26.10.11 15:33
via sms

z via sms jsem spokojený žádne skryté poplatky jde knn´dykoliv prodloužit!!!

Anna_cmuk  28.10.11 15:53
VIASMS.CZ - Půjčila jsem si bez problémů

Ahoj,

nedávno jsem se dostala do problémů, protože mi zaměstnavatel neposlal výplatu, nakonec jsem čekala 3 týdny a potřebovala proplatit složenky a koupit jídlo, takže jsem zkusila tuhle půjčku a ještě ten den jsem měla peníze na účtě, docela bodlo, i když ty úroky nejsou malé nikde jinde jsem se penězům tak rychle dostat nemohla.

S pozdravem Anča :srdce:

Pepareps  28.10.11 15:56
viasms je ok

funguje to v pohodě :) Já byl spokojený, žádné skryté poplatky, možnost prodloužit, peníze hned na účtě.

Anonymní  28.10.11 17:45

Zajimava diakuze, taky jsme v píp chlapovi neprisla vyplata, od rodiny si pujcit nemuzeme takze musim taky neco vymyslet co dal.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama