Půlroční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 12.02.18 11:34
půlroční miminko

Ahoj všichni, chci se zeptat, taky vám doma vaše prckove vydávají zvláštní zvuky? Ta naše vrčí jak doga :mrgreen: Ale celej den. Je ji půl roku a dělá to uz asi týden. No reknu vám, je to občas na bednu. Dokáže to dělat celej den. Zajímalo by me, kdy to přestane a naučí se zas něco jiného. :jazyk:

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13187 příspěvků 12.02.18 11:38

Jojo znám tak jsem na něj taky vrčela, šíleně se tomu smál a měl na každého jiný ton vrčení :mrgreen:

zmimi
Stálice 74 příspěvků 12.02.18 11:38

Nějak musí začít mluvit :)

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 12.02.18 11:39
@ka2ka píše:
Jojo znám tak jsem na něj taky vrčela, šíleně se tomu smál a měl na každého jiný ton vrčení :mrgreen:

Ja si kolikrát říkám, ze ji to musí bolet z toho v krku. Úplně hrdelne nasadí a jede :-)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 12.02.18 11:53

To mě pobavilo Vrčí jako doga :mrgreen: :lol:

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 12.02.18 12:12

Nas dvoulety napodobuje zase sanitku :lol: a nas 7m zase divne vrci a mlaska zaroven :lol:

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 12.02.18 12:25

Naše půlroční momentálně nadšeně prská. Tříletý prská s ní a pokud neprská, tak mele, celej den nezavře hubu. Mám z toho hlavu jak pátrací balón :lol:

Maminkaha
Povídálka 21 příspěvků 12.02.18 12:27

Moje 7 měsíční kraka jak vrana (a umí i jiné zvuky).

Popokatepetla
Závislačka 3203 příspěvků 12.02.18 12:51

Dvojčata 4,5 roku a divné zvuky občas vydávají neustále :lol: :lol: :lol:

Heivka
Závislačka 3263 příspěvků 12.02.18 13:10

V půlroce byly zvláštní zvuky zcela běžné, prošli jsme vším možným a u některých těch zvuků jsem nejdřív hledala jiný zdroj než synka :mrgreen: Teď je mu 2,5 a tedy co bych občas dala za ty zvuky místo tě jeho ugrofinštiny proložené vřeštivým mamííí když něco chce :mrgreen:

Ollik
Kecalka 247 příspěvků 12.02.18 14:08

Moje (7m) si oblíbila pištění a vřeštění. Občas mi to připomíná pavilon opic v zoologické… Naučila se to už ve 4 měsících. Krom toho mlaská, chrčí, prská, houká a dělá tata… Taky se divím, že jí z toho neškrábe v krku… :D

Káťa19
Echt Kelišová 7720 příspěvků 19 inzerátů 12.02.18 14:30

Je to normalni, kazde dite dela jine, zvlastni zvuky :mrgreen:, ale proc anonym?

sportka
Stálice 87 příspěvků 15.02.18 11:53

Moje (6m) zas klokta, jako když si dospělý po vyčištění zubů chce vypláchnout pusu :D :D :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >