Punčocháče

74
15.1.05 16:06

Punčocháče

Ahoj holky, prosím nevíte náhodou kde se dají v Praze sehnat punčocháče s kšandami od Loany? Moc díky za odpověd. Lucka a Lucinka 9m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

123
15.1.05 20:48

Ahoj, já jsem je koupila v Hypernově (sice v Ml.Boleslavi), ale tam je měli.Tak to zkus v nějaké pražské. Jinak je také kdysi dávno měli v Globu v CČM. Jinak se mrkni na http://www.loana.cz/…ty/50128.htm , můžeš si to nechat poslat na dobírku, ale pak tě vyjdou docela draho. Já je koupila v listopadu v té Hypernově za 70,–.Ahoj Ajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
16.1.05 06:45

Já jsem je sehnala v Tescu na Národní, takže je určitě bude mít TESCO ve všech svých obchodech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
medvidekmyval
12.10.13 08:49

Holky, jsem asi pitomá, ale přemýšlím, jestli puncochace pod nebo na bodycko. provádíte? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
792
12.10.13 10:41
@medvidekmyval píše:
Holky, jsem asi pitomá, ale přemýšlím, jestli puncochace pod nebo na bodycko. provádíte? :lol:
:mrgreen: :mrgreen: no jasně že NA bodyčko :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43600
12.10.13 10:47
@medvidekmyval píše:
Holky, jsem asi pitomá, ale přemýšlím, jestli puncochace pod nebo na bodycko. provádíte? :lol:

jak kdy… na ven jsem davala pres body. Kdyz je mel doma a lezl v nich po zemi, tak pod body, aby mu nepadaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
12.10.13 10:48

No, já dávám tak i tak ;-) pod, když dávám pak kalhoty, ať punčocháče nelezou ven, nebo na doma pro dítko, co se rádo svlíká ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anna766
12.10.13 13:43

Já dávám jedině na bodyčko. Když jsem to na návvštěvě viděla naopak, koukala jsem jako blázen. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama