Pupínky

Anonymní
11.10.10 11:45

pupínky

malymu asi behem 3 hodin tedka co spinkal, naskakaly na tvarich pupinky a ma jich i pak na telicku nevite co to muze byt? na tech tvarickach ma i vetsi cervene skvrny, ale prave ze z niceho nic… je mu 8tydnu… diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13134
11.10.10 11:48

alergie, potnicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
11.10.10 11:49

Co používáš za aviváž? Zapřemýšlej, jestli by nebyla třeba změna. Nebo mě napadá, jestli nebyl v kontaktu s neštovicema? Rozhodně to pozoruj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
11.10.10 11:50

Nebo pokud kojíš, tak zapřemýšlej co jsi snědla, jestli to nebylo něco agrasivního (rajče, mandarinka, pomeranč, atd..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
11.10.10 11:51

Taky me napada jen alergie nebo potnicky, podivej se jestli neni moc obleceny a jestli kojis tak zavzpominej co jsi jedla. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.10 11:54

praci prasek ma lovelu a nikdy se po ni neosypal, prave ze jsme byli tedka na vitani obcanku ale snad tam nikdo nemel nestovice :pocitac: kojim ale ze bych snedla neco co jsem jeste nejedla, ja nevim no snad to nebudou ty nestovice… :-( potrela jsem to lihem snad to neva…

• Nahlásit
  • Citovat
328
11.10.10 12:10
Anonymní píše:
praci prasek ma lovelu a nikdy se po ni neosypal, prave ze jsme byli tedka na vitani obcanku ale snad tam nikdo nemel nestovice :pocitac: kojim ale ze bych snedla neco co jsem jeste nejedla, ja nevim no snad to nebudou ty nestovice… :-( potrela jsem to lihem snad to neva…

líh vysušuje a pokud by to byly neštovice, tak to je dobře, ale pokud alergie, tak to dobře není, protože tyhle pupínky se mají spíš krémovat a mastit, aby se nevysušili. Ještě bych počkala co z toho bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.10 12:12

aha, no dobre, on se nam malej strasne loupe na obliceji, hlavne nosanek a oboci, snazim se to casto mazat ale v tom oboci je to blbe protoze on si to rozmaze do ocicek a pak fnuka…

• Nahlásit
  • Citovat
joanee
11.10.10 15:42

Nam se Adelka taky osipala,byli to potniocky,ty vypadaj trosku jako bedary,maji bile spicky,dr nam poradila jodisol a potirat,a prave s toho male zustalo to suche oboci,u prebalovani maznu mesickovou indulonou,jen carku u koja,kdyz nema cas se branit,pekne rozmazu. I jim u koja cistim ouska vim stopro,ze neuhnou :-D Tot moje vychytavky Tak prejim,at se to drobeckovi brzy strati :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
joanee
11.10.10 15:55

Omlouvam se za chyby,to je tak kdyz clovek jednou rukou drzi ditko a druhou pise :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1987
24.8.12 10:56

Ahoj holky, malému se objevili tyto pupínky viz. foto…je poslední dva dny plačtivý a chce víc chovat…Napadá vás co by to mohlo být, máte s nimi zkušenosti? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
24.8.12 11:04

@PetraKad a horečky neměl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
24.8.12 11:07

@Alenka21 ne neměl..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
myšanda26
24.8.12 11:08

Těžko říct, u syna se takhle projevila alergie na antibiotika, a jednou měl takhle posypaná záda, když jsem mu dala tričko vyprané v aviváži a on se v tom zpotil (od té doby používám ocet).

• Nahlásit
  • Citovat
247
24.8.12 11:09

Náš maldej měl něco podobnýho, ale měl předtím horečky 4 dny, tak nevím, nevypadá to jen na nějaký podráždění, zavolala bych dr a došla bych tam s ním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama