Quinny Buzz

27
13.2.06 23:38

Quinny Buzz

Milé maminky,chtěla bych si z jara pořídit quinny buzz.Můžete mi napsat vaše dobré i špatné zkušenosti?Např.polohování,lze snadno polohovat?Atd.
Děkuji Lenna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

386
14.2.06 21:31

Ahoj asi před týdnem jsem se ptala na to samé. Rady nepřicházela, tak jsem si ho pořídila. „Dizajnově“ je naprosto úžasný a i těmi reflexními potahy. Skládá se snadno, když se vymontují (jen cvak cvak) kola, je z něj placička, takže velice skladný. Je lehounký a perfektně se řídí. Není znát, že by se během zatáčení nějak přehazovalo přední kolo. Původně jsem měla v úmyslu s ním jezdit na bruslích, teď to trénuju v garáži, ale nemá brzdu, takže snad jen po rovinkách. Třeba Quinny Speedi brzdu má, ale je o dost větší. Jedinou malinkou nevýhodou je, že sedačka je sice polohovatelná, ale má stálý úhel na sezení. Takže když se v něm mimi sklopí má nožičky v posedu. No ale vzhledem k tomu, že už prckové v období od roka moc venku nespí, to házím za hlavu. Mám jen sporťák, takže nemohu radit s hlubokým..ale slyšela jsem, že korbička je zatraceně malá.
Toť vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama