Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s Quinny Speedi?
Přidejte zkušenost s Quinny SpeediHanko,
kde si sehnala katalog od Quinny ?
To máš stažený z netu, nebo někde z obchodu?- není tam číslo na objednání?
Díky Janar.
Objednala jsem si ho na stránkách Libfinu, přišel celkem brzy.
Ahoj,
prosím nevíte někdo jak se se speedym jezdí v terénu? Myslím tím lesní cestu, rozbitou asfaltku nebo sníh.
Někde jsem si přečetla zkušenost, že do terénu není „ani omylem“- tak nevím.. ![]()
Dík Tereza
Se speedym se jezdí v terénu dobře. Sníh ještě nemám vyzkoušený, ale bude to rozhodně lepší než s golfkama, čím větší kola, tím lepší.
Ahoj,
mám ještě jeden dotaz: jak moc vadí, že sportovní sedačka nejde otočit proti směru?
Chápu, že roční dítě chce spíš vidět okolí než mě ale, Když je špuntovi třeba 6 měsíců - tak bych na něj asi chtěla vidět já.
Tohle mě teď dost odrazuje, jinak jsem byla téměř přesvědčená.. ![]()
dík
Tereza
Některé kočárky mají na boudičce takové okýnko, kterým na dítko vidíš - nevím, jak Speedi. Jinak mě osobně by to asi nevadilo na jaře/v létě, ale kdyby mělo mimi ten půlrok na podzim/v zimě, bála bych se, že na něj bude fučet. Že ho nemůžu stále kotrolovat pohledem, jestli mu není zima, jestli si nesundal čepici… Možná je to jen můj pocit, moje děti šly do sporťáku obě na jaře.
Terezo, nahoře na boudičce je okýnko, stačí kouknout a vidíš. Já jsem u mladšího syna měla kočárek s přehazovací rukojetí a abych pravdu řekla, byl stejně stále otočený ve směru jízdy. Takže mně nevadí, že to nejde přehazovat, nevyužila bych to.
To že na dítě fouká přece nevadí, pokud je teple oblečené. Pro vývoj imunity je nutné, aby děti byly venku za každého počasí, přiměřeně oblečené. Něco jiného je v zimě ledový silný vítr, to bych zůstala doma, to žádný kočárek nezachrání, nebo bych na:,–(ila pláštěnku.
K tomu terenu…Potvrzuji, že je Quinny Speedy do terenu ideální.Byla jsem o víkendu v lese na chatě.Horří lesní cestu si ani neumíte představit a kamaradka tam měla malýho v Speedym…bylo to úúúplně v pohodě.Myslím, že ty kola jsou dělaný na teren.
Ahoj,
dík za všechny předešlé odpovědi,
mám opět dotaz:
Není speedi pro úplně malé mimi příliš tvrdý?
Tereza
Vzhledem k tomu, že myšák v kočáru okamžitě usne myslím, že tvrdý není (ikdyž konstrukce je nehoupací, zak lecos utlumí ta velká nafukovací kola). Ale je fakt, že s ním jezdíme po asfaltu nebo po trávníku, na polní cestě by se miminu asi moc nelíbilo ............
Ahoj, chci se zeptat zda se dá konstrukce nějak upravit, aby byla houpací? Překvapilo mě, že to byl snad jediný kočárek z celého obchodu, který se nehoupal, přitom se mi s ním jezdilo uplně nejlépe a přemýšlím nad ním… Ale to houpání, bojím se, aby nám nechybělo…
@chs.jasmin mě teda u Quiňáka houpání nikdy nechybělo. Měla jsem postupně 5 kočárků a nehoupal ani jeden.