Reklama

Quinny Zapp - všité polohování ano, či ne?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petracek
Povídálka 14 příspěvků 05.03.10 11:52
Quinny Zapp - polohování ANO či NE?

Ahojky, před pár dny jsem pořídila pro našeho 20 měsíčního Dandíka Zappky a teď zvažuji, zda mám na něho nechat ušít polohování či ne? Máte s tím někdo prosím zkušenosti? Přijde mi, že na to jsou různé názory. Někdo říká, že to je super věc a když je to dobře ušité a polohování je pouze do určitého úhlu, nemění se těžiště kočárku a někdo zase, že se tím hodně změní stabilita kočárku, což bych nerada riskovala. Máme ještě sporťák od Gessleinu, náš zatím hlavní kočárek, ale myslím, že v létě budu Zappík využívat docela dost.
Na MMB jsem našla jednu paní Danuše http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…
Máte to někdo od této paní a jste spokojené?

Moc děkuji za vaše názory a zkušenosti :-) :-)

Jak maminky hodnotí Quinny Zapp

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

kačka25
Kelišová 7369 příspěvků 05.03.10 11:59

Já mám zappa a používám ho jenom, když jedu někam autem, mám ho tam složený. Teda teď už by mohla byt bez kočáru, ale je líný a mě to taky, když spěchám, vyhovuje. Když mi v autě usnul, dala jsem ho tam a spal v sedě. To polohování vypadá dobře, ale bojím se toho těžiště. Já tam pověsím dvě, tři tašky a když tam nesedí, tak mi to přepadá.

vulpes
Kelišová 5009 příspěvků 05.03.10 13:14

Pokud si pamatuji, tak sám výrobce to komentuje, že: „pokud by konstrukce ZAPPa snesla ještě funkci polohování, tak by tam to polohování udělal už výrobce“. Nebo-li ten kočárek je udělaný s ohledem na jiné priority (váha, skladnost) a pokud si ho někdo samo-domo upraví, tak riskuje bezpečnost dítěte.
Na trhu je přece spousta jiných vozítek, která se polohovat dají, tak proč kupovat nepolohovací a předělávat? Česká specialita?

petracek
Povídálka 14 příspěvků 05.03.10 13:48

Jo jo, četla jsem to tam 8-o , bez polohování samo přežijeme, ale kdyby byla možnost s kladným výsledkem, tak by to za to stálo :-D . A samozřejmě mi jde i o zdraví mého dítěte, jinak bych do toho nešla. Ale nejlépe to řeknou maminky, které to polohování mají, jestli se tu takové jsou…? Já bohužel nikoho takového neznám…

vulpes
Kelišová 5009 příspěvků 05.03.10 13:55
petracek píše:
Jo jo, četla jsem to tam 8-o , bez polohování samo přežijeme, ale kdyby byla možnost s kladným výsledkem, tak by to za to stálo :-D . A samozřejmě mi jde i o zdraví mého dítěte, jinak bych do toho nešla. Ale nejlépe to řeknou maminky, které to polohování mají, jestli se tu takové jsou…? Já bohužel nikoho takového neznám…

Petracku, zkus projet kdyžtak starší diskuze o Q Zapp, divila bych se, kdyby se to tu už neřešilo dřív :wink:
(Na Baby-café, tak tam se tohle téma polohování řešilo 100%! Jestli se nepletu, je tam veliká diskuze o Zappovi)
Když se nikdo neozve, tak zapátrej a najdeš toho dost.

petracek
Povídálka 14 příspěvků 05.03.10 14:28

Vulpes, určitě ještě zapátrám :-D , ale už mi z toho jde hlava kolem :pocitac: :mrgreen: , tak budu doufat, že se ozve nějaká maminka, která to polohování má :dance:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 05.03.10 18:51

určitě doporučuju, na BC je fakt rozsáhlá diskuze!

co se polohování týká, myslím si totéž co vulpes…

prostě výrobce polohování neudělal, tak na kočárek nepatří.. myslím že to hodně ovlivní jeho stabilitu jak píše Vulpes, kdyby zappík polohování snesl, bylo by tam! a ledasco jsem o tom už četla…

btw, ve 20m bych to neřešila.. Vojta v zappovi spinká už od 1roka v pohodě (jako samo že jsme ho používali zřídka, ne jako sporťák), teď je to hlavní kočár a třeba dneska v něm usnul a spal hodinu !!!

schnek
Povídálka 41 příspěvků 15.04.11 22:24

Ahoj,
ráda bych oživila diskuzi a zeptala se na zkušenost s všitým polohováním. Máte? Jste spokojené?

evinax
Závislačka 4751 příspěvků 16.04.11 10:44

ahoj, já nemám, ale uvažuji o tom, kamarádka si nechala ušít a je moc spokonená.Zappa mám po 1. dítku a aspoň trochu ho položit mi chybělo, jinak kočárek super, takže určitě najdu paní na mimibazaru,šije tuším i spodní košíky.

schnek
Povídálka 41 příspěvků 16.04.11 12:18

jj, na MMb jsou asi dvě nebo tři, co to šijou… já bych si možná troufla i sama. Jen nejsem ještě rpzhodnutá… uvidím ;-) díky za referenci

evinax
Závislačka 4751 příspěvků 16.04.11 13:02

Já o tom taky uvažovala, jsem celkem zdatná švadlenka, ale určitě bych si s tím neporadila tak, jako ta paní, nehledě na to, že má skoro stejnou látku, tu jsem já nikde nesehnala. Určitě je to i praxí, takže jestli můžu poradit, spíš nechat ušít, ona to má natrénovaný a za ten čas a nervy a zkoušení to asi nestojí.Jinak ještě je nová polohovací sedačka od nového Quinny Xtra, ale stojí kolem 2500 kč, dá se koupit samostatně a jde i na naše staré kočáry.

schnek
Povídálka 41 příspěvků 16.04.11 13:11

to vím, ale to se mi nelíbí. Látku jsem objevila na mmb, snad není proti pravidlům hodit link

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 16.04.11 13:14
schnek píše:
to vím, ale to se mi nelíbí. Látku jsem objevila na mmb, snad není proti pravidlům hodit linkhttp://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

Dík, takovýho něco jsem sháněla, jen už nevím na co :)

evinax
Závislačka 4751 příspěvků 16.04.11 13:21

dík, to je přesně ono!!! Ale to máš 1m látky + poštovné, 2 zipy, nějaké nitě, ty se doma najdou,tak nevím, jestli to za těch ušetřených 5OO stojí, to bude celé odpol. u stroje a ještě strach, abych to nezmršila.ale hlodá to, budu přemýšlet a pořádně okouknu ten kámošky, než ho prodá, dík za typ.

schnek
Povídálka 41 příspěvků 16.04.11 13:23

no já šiju ráda, to zas jo.. sice nejsem nějaká extra švadlenka, ale když si dám záležet, tak to jde. Ráda bych si udělala i nánožník podle sebe. Jediný, co asi budu dokupovat bude madlo + potah na něj, to se mi líbí. Ale nejdřív uvidím, jestli ho vůbec užiju ;-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >