"Klubíčkování"

1027
21.9.05 17:00

"Klubíčkování"

Milé maminky poradíte mi, jak se provádí s miminkem tzv. klubíčkování - prý to pomáhá při prdíkách. Děkuji moc.
Bosorka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
21.9.05 17:33

Ahoj,
dáš si miminko zádama k sobě, jednou rukou ho chytíš pod kolínkama a drouhou pod paží a vytvoříš tím tzv. klubíčko. Na prdíky pomáhá taky masáž bříška nebo cvičení s nožičkama. Doufám že jsem trochu poradila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.9.05 17:59

Ahoj Bosorko,

my jsme taky měli problémy s prdíkama a taky docela pomáhalo když jsem si malou dala zádama k sobě a pokrčila jí nožičky, který jsem chytila za kotníčky a přitlačila jí je k hrudníčku, to se jí líbí i teď. Jinak nám taky hodně pomáhala rektální rourka, skoro se bez toho nevykakala, ale těsně před 3 měsícem to samo přestalo a je to v pohodě. Vim, jak je to hrozný, kdyžmimčo brečí, že ho bolí bříško a ty mu nemůžeš skoro pomoct.

Tak hodně zdaru

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
SasankaB
8.4.14 20:00

Holky mám 3 měsíční mimi. Nechce se chovat v náručí a nosit jí ve svislé poloze nedoporučují kvůli páteři. V náručí se ošívá, kroutí a řve. Občas jí nosím na tygříka, ale zkoušela jsem klubíčkovat, abych mohla mít jednu rukou volnou, když potřebuju zrovna otevřít, atd. Jenže čeho maximálně docílím je, že je mi spíš jakoby sedí, prostě se neohne, je jak prkno.Na tygříka už musím mít mít dvě ruce, je dost dlouhá :lol:.Neznáte nějaký fígl? Jinak mi zbývá počkat až bude držet hlavičku sama a nosit už bude hračka.

• Nahlásit
  • Citovat
6726
8.4.14 20:23

Doporučuju knížku od Kiedroňové Něžná náruč rodičů tam je hodně různých pozic nošení dle věku dítěte vhodných na páteř, je to i s DVD :) nám hodně pomohla :) Kiedronová byla hodně i v Sama doma, určitě to půjde dohled v archivu čt nebo zkus nějaká videa s kieronovou vygooglit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
8.4.14 20:39

@SasankaB ja jsem si pred narozenim dcery doporucovanou knizku precetla, ale mela jsem smolika. nase mala nesnasi polohu na miminko od mala, takze me fakt nezbylo nic jineho nez nosit jak pytel brambor :? a nebo tygrika. az si bude mrska ve 20 stezovat ze ji boli zada, ji to pripomenu prtouskovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SasankaB
8.4.14 20:44

DVD Něžná náruč mám. A je mi to kničemu. Už jenom když jí chci zvednout a mířím rukama k hlavičce. Tak se jakoby zatne a vypadá tak vyplašeně. Prostě si nevím rady.

• Nahlásit
  • Citovat
1317
8.4.14 20:51

A klubicko ti odmita od narozeni? Moje dcera mela kolem dvou a pul mesicu obdobi, kdy se klubicku taky docela branila, ale pak se zase po asi dvou tydnech „umravnila“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SasankaB
8.4.14 20:59

@vrtulka78 tak to nevím, protože jsem jí zkoušela vždy vzít do náruče.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama