Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahojky holky potrebuju poradit mate nekdo kocarek ABC DESING VIPER 4 chtela jsem se zeptat jestli je dobry nebo jestli znate nekdo lepsi kocarek kolem 10000kc. cekam minko treti a ma se narodit v prosinci tento kocarek se mi libil dekuji za pripadne rady verca
![]()
Máte zkušenost s ABC Design Visper 4S?
Přidejte zkušenost s ABC Design Visper 4SSnad nevadí, že i přes nezkušenosti s tímto kočárkem ti pár rad dám. Je hodně důležitý, aby kočárek nebyl těžký! není nad to se vrátit z procházky odpočatá a ne unavená jak z posilovny, to mi říkala prodavačka. já sama jsem chtěla kočárek se vším - odpružený, velký, s větráním ve střížce, otočnou korbičkou, nafukovacími koly a co mám - úplný opak, paní prodavačka mě okouzlila concordem fusion a je lehoučký a to je nejdůležitější, ale záleží jestli je to kočárek do města nebo na vesnici. hlavní je, aby se ti kočárek líbil a hold se nějaký ty vychytávky musí odpustit. co se týče ceny 10 000 tak t znám jen dorjany, camarela a tak..
Zeny nevite nektera jaky je rozdil mezi Abc Design Viper 4 2017 a 2018? Na instruktaznim videu jsem si vsimla, ze 2018 snad nema takove to vetrani ve strisce u korby. Jinak mi prijdou uplne stejne..
@Ell-Ell Dobrý den, nevím jaký je rozdíl, ale to „okénko“ ve střeše je slída se síťkou. Při odkrytí lze vydět do kočárku, ale malou korbičku jsem měla otočenou tak, že jsem do ní viděla. Horší bylo, že při zakrytí zůstaly kraje okýnka odhalené, což je možná pěkné designově ale do kočárku na miminko svítí sluníčko, musela jsem zakrývat plínou, což už moc designové není. Takže za mě tam to okénko vůbec nemusí být.
@NikiP Dobrá díky, mě jde spíš o to, že cenově výjdou na stejno, tak jestli jsou tam nějaké výrazné změny.. tak to je na prd teda a jinak jste spokojená??
@Ell-Ell píše:
@NikiP Dobrá díky, mě jde spíš o to, že cenově výjdou na stejno, tak jestli jsou tam nějaké výrazné změny.. tak to je na prd teda a jinak jste spokojená??
Tak určitě má své mouchy, ale jsem spokojená. Co se týče váhy, jak si někteří stěžují, tak při ježdění mi vůbec nevadí, v terénu je fajn. Při dávání do auta váha celkem v pohodě, skladnost není nejlepší, ale i dovolené s plným kufrem jsme zvládli. To, že se u korbičky nedá sklopit stříška mi vůbec nevadilo. Hlavně kočárek je držák, řekla bych, že kvalitní. Krom nějakých odřenin a blednutí látky je v pořádku, zatím po jednom dítěti. Sestra má Maserati stejně starý a je tak příšerně rozvržený a rozvyklaný, že už bych v tom ani to první dítě vozit nechtěla. Snad jsem Vám pomohla. Kdyby jste měla konkrétní dotazy, klidně pište. O svůj názor se ráda podělím.
@NikiP U korbicky se neda sklopit uplne striska?? To jsem ani nevedela..
Ja dnes objednala tu 2017 a volala mi pani, ze uz ho nemaji a muze mi nabidnout verzi 2018 s tim, ze je nejak vylepsene polohovani a neni tam ta vetracka na strisce. Tak snad bude ok ![]()