Ranne tehotenstvi, bolesti

212
18.2.16 09:55

Ranne tehotenstvi, bolesti

Dobrý den, sestra je v ranném stadiu těhu (ještě to nemá potvrzené od doktora, ale na několika těh. testech už má dvě čárky) k doktorovi je objednána za týden. Min. týden tahala těžké věci na stavbě (fakt nechápu proč 8o ) a teď si stěžuje na píchání a bolesti v bříše… Mám teda strach aby se něco nezanedbalo, ale zase když by šla k doktorovi tak v tomhle stadiu asi s tím nic neudělá? Máte prosím někdo zkušenost? děkuji. S manželem jsme si říkali, že by asi měla jít raději k doktorovi hned, jaký je Váš názor?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18226
18.2.16 10:02

Nějaké bolesti jsou normální. Můžou být. Ať je radši v klidu. Ale pokud jsou silnější, ať si zajde. Spíš proto, aby se aspoň potvrdilo, že je to těhotenství tam, kde má být. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
18.2.16 10:07

No právě mě to přijde tedy fakt trochu nezodpovědné, ale zase je chápu, nikoho na to nemají a zakousli se, že si hodně udělají sami… No sestřička od doktora právě řekla, že až za ten týden aby bylo něco vidět. No ale asi ji domluvím, aby tam raději zašla jestli ty bolesti ještě má… Ale já si pamatuji jsem normálně nesnesla ježdění na kole, protože mne to v tom břiše tahalo a to cca ve třech měsících. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
18.2.16 10:24

Ahoj,
hele, jestli nekrvaci, tak at je doma a pristi tyden se uvidi. Oni toho ti doktori stejne moc delat nemuzou. Bud to vyjde a nebo ne…tvrde, lec pravdive…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Zuzaniee
18.2.16 10:35

Pokud jsou ty bolesti silné, raději bych zašla k té dr. :think: Už pro ten svůj klid…

• Nahlásit
  • Citovat
212
18.2.16 10:41

Ja si tedy pamatuji, že jsem měla také podivné bolesti, píchání, tahání, i jsem krvácela :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama