Ranní nevolnosti v začátku těhotenství

Anonymní
10.4.24 09:24

Ranni nevolnosti v zacatku tehotenstvi

Dobrý den děvčata.

Doufám, že mě neukamenujete za blbý dotaz. Ale u mě je na místě. Sice chceme mimčo, ale nechci to řešit nějak extra a upínat se na to, ale poslední dny je mi špatně, tak jako nikdy dříve.

Mám 4 dny do MS a PMS jsem měla vždy tak 1/2 dny před, ale stylem bolest podbřišku a toť vše.

Poslední 3 dny mi ráno je blivno. Nemohu mít nic kovového v puse, jak si dám lžičku mohla bych hned běžet nesnáším najednou chuť kov a mám pak tu kovovou pachuť celý den. Bolí mě prsa a hodne bradavky.. jsem celkově unavená.. v půlce dne bych mohla jít spát, po práci si musím jít alespoň na hodinu a půl lehnout jinak jsem úplně kaput.. a další a další. Přikládala jsem to ranní únavě. Zkusila jsem test a tam bílo. Měla bych být 8/9DPO, tak si říkám, že by to bylo ještě velice brzy.

Co myslíte? Měla jste některá nevolnosti už takhle brzy. :think: :palec:

Kujiii za odpovědi

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.4.24 09:27
  • blbe jsem napsala v prispevku - prikladala jarni unave :P uz nevim ani co pisu
  • Citovat
  • Upravit
1904
10.4.24 09:57

Myslím, že při příznacích by ti už vyšel test. Dělala sis test ráno nebo během dne? Každopádně bych těch pár dnů už počkala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.24 10:03

@ALIPELI test mi vyšel se slabým duchem od pepino.. takze ten beru jako bily, protoze vim ze delaji rysku a jinak jednou odpoledne a ten byl Clearblue a ten udajne dela take rysky

  • Citovat
  • Upravit
583
10.4.24 21:01

Já to tak mela. Blivno mi bylo už ten týden před MS. Duch mi vyšel. Blivno jako kocovina mi bylo asi do 8tt, pak už lepší. A spíš večery než rána.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.24 22:06

@Fally123 no to je velmi zajimave, jedni tu devcata hodi do stejneho pytle, ze si to vsugerovavaji, ze to je absolutne nemozne a dalsi to tak maji. Ja to miluju, tu rozmanitost. A moc diky i za tuhle odpoved :dance:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
11.4.24 14:19

Mám za to, že tyhle příznaky všechny způsobuje právě rostoucí hladina hCG v krvi. A ta kdyby rostla, bude alespoň slabě pozitivní test podle mě. Možná je to sugesce, jestli si mimčo moc přeješ…zkusila bych test znovu par dni po případně vynechané MS. Třeba bude pozitivní a nastoupí teprve ty správné nevolnosti 😂 😂 😂

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
29.7.24 13:01

Ranní nevolnosti

Obnovuji diskuzi, potřebovala bych nějakou radu… Jsem podle dr. 6+3tt, a v posledním týdnu začaly úřadovat především ranní nevolnosti, které se ale občas drží celý den. Problém je v tom, že mám jít na kontrolu na lačno, kvůli tomu, že mi budou dělat krevní testy. Dokud ráno nesním aspoň kousek rohlíku, tak je mi špatně šíleně, a mám pocit, že kazdou chvíli něco vyhodím. Nevíte, prosím o něčem, co by mi mohlo pomoct přežít cestu k dr až do doby než si budu moct aspoň kousnout rohlíku?

Prosím anonymně, chodí sem známí a sladkou novinku si ještě chceme nechat s manželem do prvního screeningu pro sebe. :)

  • Citovat
  • Upravit
171
29.7.24 14:55
@Anonymní píše: Více

Měla jsem to stejně, záleží, co je to za odběr, ale já jej odmítla. Netýkalo se to ničeho až tak důležitého, nalačno jsem to nebyla schopná zvládnout a po nalezení jsou výsledky zkreslené. Podobná výzva je pak i test na cukrovku, ve druhem těhotenství mi bylo zle až do 28tt, tam jsem šla, to považuji za důležité, ale bylo to opravdu nepříjemné. Tedy zvaž, jak moc je to zásadní odběr. U mě všechny opravdu důležité - endokrinologie, první screening atd - nebyly nutné dělat nalačno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.24 05:59
@LuisaHelena píše: Více

Jedná se o první odběr, kde mi prý budou měřit i hladinu cukru. Jedná se o moje první těhotenství, takže vůbec nevím, co je a co není nutné. Ale děkuji, zkusím se s dr domluvit, jestli se bez toho fakt neobejdem…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty