Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Myslím, že při příznacích by ti už vyšel test. Dělala sis test ráno nebo během dne? Každopádně bych těch pár dnů už počkala…
@ALIPELI test mi vyšel se slabým duchem od pepino.. takze ten beru jako bily, protoze vim ze delaji rysku a jinak jednou odpoledne a ten byl Clearblue a ten udajne dela take rysky
Já to tak mela. Blivno mi bylo už ten týden před MS. Duch mi vyšel. Blivno jako kocovina mi bylo asi do 8tt, pak už lepší. A spíš večery než rána.
@Fally123 no to je velmi zajimave, jedni tu devcata hodi do stejneho pytle, ze si to vsugerovavaji, ze to je absolutne nemozne a dalsi to tak maji. Ja to miluju, tu rozmanitost. A moc diky i za tuhle odpoved ![]()
Mám za to, že tyhle příznaky všechny způsobuje právě rostoucí hladina hCG v krvi. A ta kdyby rostla, bude alespoň slabě pozitivní test podle mě. Možná je to sugesce, jestli si mimčo moc přeješ…zkusila bych test znovu par dni po případně vynechané MS. Třeba bude pozitivní a nastoupí teprve ty správné nevolnosti 😂 😂 😂
Obnovuji diskuzi, potřebovala bych nějakou radu… Jsem podle dr. 6+3tt, a v posledním týdnu začaly úřadovat především ranní nevolnosti, které se ale občas drží celý den. Problém je v tom, že mám jít na kontrolu na lačno, kvůli tomu, že mi budou dělat krevní testy. Dokud ráno nesním aspoň kousek rohlíku, tak je mi špatně šíleně, a mám pocit, že kazdou chvíli něco vyhodím. Nevíte, prosím o něčem, co by mi mohlo pomoct přežít cestu k dr až do doby než si budu moct aspoň kousnout rohlíku?
Prosím anonymně, chodí sem známí a sladkou novinku si ještě chceme nechat s manželem do prvního screeningu pro sebe. ![]()
@Anonymní píše: Více
Měla jsem to stejně, záleží, co je to za odběr, ale já jej odmítla. Netýkalo se to ničeho až tak důležitého, nalačno jsem to nebyla schopná zvládnout a po nalezení jsou výsledky zkreslené. Podobná výzva je pak i test na cukrovku, ve druhem těhotenství mi bylo zle až do 28tt, tam jsem šla, to považuji za důležité, ale bylo to opravdu nepříjemné. Tedy zvaž, jak moc je to zásadní odběr. U mě všechny opravdu důležité - endokrinologie, první screening atd - nebyly nutné dělat nalačno.
@LuisaHelena píše: Více
Jedná se o první odběr, kde mi prý budou měřit i hladinu cukru. Jedná se o moje první těhotenství, takže vůbec nevím, co je a co není nutné. Ale děkuji, zkusím se s dr domluvit, jestli se bez toho fakt neobejdem…
Dobrý den děvčata.
Doufám, že mě neukamenujete za blbý dotaz. Ale u mě je na místě. Sice chceme mimčo, ale nechci to řešit nějak extra a upínat se na to, ale poslední dny je mi špatně, tak jako nikdy dříve.
Mám 4 dny do MS a PMS jsem měla vždy tak 1/2 dny před, ale stylem bolest podbřišku a toť vše.
Poslední 3 dny mi ráno je blivno. Nemohu mít nic kovového v puse, jak si dám lžičku mohla bych hned běžet nesnáším najednou chuť kov a mám pak tu kovovou pachuť celý den. Bolí mě prsa a hodne bradavky.. jsem celkově unavená.. v půlce dne bych mohla jít spát, po práci si musím jít alespoň na hodinu a půl lehnout jinak jsem úplně kaput.. a další a další. Přikládala jsem to ranní únavě. Zkusila jsem test a tam bílo. Měla bych být 8/9DPO, tak si říkám, že by to bylo ještě velice brzy.
Co myslíte? Měla jste některá nevolnosti už takhle brzy.

Kujiii za odpovědi