Ranní test // čárky a po 4h zeslábnul

Napsat příspěvek
Velikost písma:
77458
3.9.25 22:31
@Anonymní píše: Více

tak testovat 11 dní před očekávanou ms je nesmysl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16460
3.9.25 22:38
@Anonymní píše: Více

Já tam teda nic nevidím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
3.9.25 22:42
@Dahlia0409 píše: Více

taky tam nic 11 dní před ms nemůže být, ale jak vždycky píšu, výrobci testů jsou nadšení, mají odbyt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16460
3.9.25 22:42
@stinga píše: Více

Právě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.25 23:03
@Anonymní píše: Více

Prosím tě a byly ty ovulační testy opravdu pozitivní? Je to tu dnes a denně… u ovulačního testu nestačí, že se ukáže druhá čárka. Ale ta testovací čarka musí být minimálně stejně silná nebo výraznější, než ta čárka, co už tam je. Takže?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.9.25 04:19

@Barevné klubíčko mluvím o těhotenském že mi vyšli 3 tak nevim přijdu si jak v blázinci uz, nenapadlo vás ze se mohla opozdit ovu? Dnes jdu na krev. A uvidí se i když tusaka mam :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
4.9.25 04:20

@stinga a já a ostatní vidíme … tak se ukáže dnešní krev jsem zvědavá :)

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
4.9.25 05:55

Nic tam videt neni. Jak muze nekdo napsat pozitivni test.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
4.9.25 05:58
@Anonymní píše: Více

Jestli jsi 9-10 dpo, tak MS nemuzes mit az 14.9., to bys mela moc dlouhou lutealni fazi. Chce to sledovat vic cykly, pripadne nechat vysetrit.

  • Citovat
  • Upravit
22948
4.9.25 06:18
@Anonymní píše: Více

Mama test bývá vadný, naopak dr.max mě nikdy nezklamal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3847
4.9.25 06:21
@Anonymní píše: Více

Na konci prázdnin jsi to rozjela, gratuluji!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4002
4.9.25 06:45
@Anonymní píše: Více

Právě, tak jsem to myslela… Já to vidím spíš na tu ovulaci teď, on Mamatest někdy reaguje na LH. Taky jsem to tak měla, když jsem měla první cyklus po vyjmutí tělíska. Myslela jsem si, že po měsíci se zadařilo, ale ona to byla teprve ovulace 🤣 🤣 🤣.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.9.25 07:19

@bonsaj493 byla jsem na krvy výsledky budu vědět ve 12 tak se ozvu držte palečky ❤️ ale myslim si ze to tam je cítím se jinak a hlavne mam 3 testy duchy a CB ukázal dnes 1-2 tudíž to je jasné 💓 :)

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
4.9.25 07:21
@Anonymní píše: Více

Jelikož to tady zkresluje? Ja mama krásně čárky ale nechapu proč to tady tak zkresluje na ic cb dnes 1-2 tudíž je jasné na čem jsem :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
4.9.25 07:22

@lucynka25 me de zklamal a mamatest nikdy vzdy ukázal jak mel 😄

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty