Řasenka na citlivé oči - alergie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 26.07.11 12:05
Řasenka na citlivé oči - alergie?

Ahoj děvčata,

mám hodně citlivé oči. Mám světlé řasy a ráda bych používala řasenku, bohužel s emi nedaří najít žádnou, která by mi fakt vyhovovala.
Najednou mi vadí i ta, co mi donedávna nevadila při občasném použití. včera jsme se nalíčila a v noci jsem měla oči úplně rudé a víčkla oteklé jako od pláče :(

Nemáte nějaké tipy? ¨
Na barvení řas jsem byla , ale při mé velikosti a hustotě to nemá skoro žádný efekt

Reakce:
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 26.07.11 12:10

já už nějakou dobu uvažuju, že si snad řasy koupím a budu si je lepit sama :-) a je to za pár kaček, taky mi řasenky vadí a když jsem si to nechala obarvit, tak se vůbec nic nezměnilo

meduzza
Echt Kelišová 8731 příspěvků 26.07.11 12:17

Markit měla jsem stejný problém, držím palce ať brzy najdeš tu správnou… chce to holt zkoušet a zkoušet… mně vyhovuje tahle: http://www.docsimon.cz/…-noir-8-4-ml

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 26.07.11 12:22

Ahoj,
já měla kdysi od Dermacolu a myslím, že mají nějaké řasenky hypoalergenní. Tak třeba by ti některá vyhovovala. http://www.dermacol.cz/…scara-cz.htm

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 26.07.11 19:49

Holky děkuji. zkusím popátrat. o něčem od La Roche jsme nevěděla. to by se dalo zkusit.

Januliiiiku - nebojíš se reakce na lepidlo?

Diggy
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 16.12.12 19:23

Ahoj holky, potřebovala bych poradit taky nějakou tu řasenku na citlivé oči. bud moc ráda za jakýkoliv odkaz nebo radu. :)

swwet
Kecalka 177 příspěvků 16.12.12 20:32

Nejčastější problém..Doporučuji koupit kvalitní řasenku, pokud možno uplně novou(některé můžou být v drogérii už ozkoušené od jiných) a k tomu v lékárně líh-ten nalít do malého rozprašovače..Po každé aplikaci řasenky lehce ostříknout aplikátor nechat vteřinku oschnout a pak až uzavřít…Alergie a jiné problémy po řasence bývají tím, že se v tubě přemnoží bakterie(ač jsou jen vaše)..tento způsob je ozkoušený a nebojte řasenka neutrpí na kvalitě vůbec, ba naopak vydrží déle"než vyschne" a na citlivé oči to báječně pomáhá..Alespon u mně..Je to jen doporučení tak třeba někomu pomůže.. ;)

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 16.12.12 21:13

To zní skvěle…já měla ale za to, že oči dráždí odrolující se řasenka… :nevim:

teď ještě kde sehnat malý rozprašovač… hodil by se mi nejen na toto.

swwet
Kecalka 177 příspěvků 16.12.12 21:35

Pokud je řasenka kvalitní a neprošlá tak by se rozhodně neměla drolit(odrolo­vat)..Někde jsem dokonce četla že by se řasenka správně po třech měsících používání měla vyhodit…A ten líh je právě v podstatě dezinfekcí, člověk si ušetří bolavé a zarudlé oči a pár korun k tomu..mě se osvědčil rozprašovač z takové jak to jen napsat..V cukrárně měli ochucenej, přebarvënej sprejík pro děti, jako cukrovinku…Dítěti bych to nekoupila, ale rozprašovač se moc hodí.

Burak
Kecalka 115 příspěvků 16.12.12 21:39

Dermacol má řasenku na které je to přímo napsané, že je hypoalergenní. Je to řasenka Obsesión, dříve byla i hnědá, ale teď už mají jen černou. Stojí do 200kč, ale přesně to nevím.

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 16.12.12 22:03

@Burak mám poznačeno. zkoušela jsem i řasenku pro citlivé oči s čočkami - jako že kombinace obojího a grrr :( při mých světlých řasách je to dšěs bez ní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >