Reklama

Řasenka na citlivé oči - alergie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 26.07.11 12:05
Řasenka na citlivé oči - alergie?

Ahoj děvčata,

mám hodně citlivé oči. Mám světlé řasy a ráda bych používala řasenku, bohužel s emi nedaří najít žádnou, která by mi fakt vyhovovala.
Najednou mi vadí i ta, co mi donedávna nevadila při občasném použití. včera jsme se nalíčila a v noci jsem měla oči úplně rudé a víčkla oteklé jako od pláče :(

Nemáte nějaké tipy? ¨
Na barvení řas jsem byla , ale při mé velikosti a hustotě to nemá skoro žádný efekt

Reklama

Reakce:

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 26.07.11 12:10

já už nějakou dobu uvažuju, že si snad řasy koupím a budu si je lepit sama :-) a je to za pár kaček, taky mi řasenky vadí a když jsem si to nechala obarvit, tak se vůbec nic nezměnilo

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 26.07.11 12:17

Markit měla jsem stejný problém, držím palce ať brzy najdeš tu správnou… chce to holt zkoušet a zkoušet… mně vyhovuje tahle: http://www.docsimon.cz/…-noir-8-4-ml

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 26.07.11 12:22

Ahoj,
já měla kdysi od Dermacolu a myslím, že mají nějaké řasenky hypoalergenní. Tak třeba by ti některá vyhovovala. http://www.dermacol.cz/…scara-cz.htm

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 26.07.11 19:49

Holky děkuji. zkusím popátrat. o něčem od La Roche jsme nevěděla. to by se dalo zkusit.

Januliiiiku - nebojíš se reakce na lepidlo?

Diggy
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 16.12.12 19:23

Ahoj holky, potřebovala bych poradit taky nějakou tu řasenku na citlivé oči. bud moc ráda za jakýkoliv odkaz nebo radu. :)

swwet
Kecalka 131 příspěvků 16.12.12 20:32

Nejčastější problém..Doporučuji koupit kvalitní řasenku, pokud možno uplně novou(některé můžou být v drogérii už ozkoušené od jiných) a k tomu v lékárně líh-ten nalít do malého rozprašovače..Po každé aplikaci řasenky lehce ostříknout aplikátor nechat vteřinku oschnout a pak až uzavřít…Alergie a jiné problémy po řasence bývají tím, že se v tubě přemnoží bakterie(ač jsou jen vaše)..tento způsob je ozkoušený a nebojte řasenka neutrpí na kvalitě vůbec, ba naopak vydrží déle"než vyschne" a na citlivé oči to báječně pomáhá..Alespon u mně..Je to jen doporučení tak třeba někomu pomůže.. ;)

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 16.12.12 21:13

To zní skvěle…já měla ale za to, že oči dráždí odrolující se řasenka… :nevim:

teď ještě kde sehnat malý rozprašovač… hodil by se mi nejen na toto.

swwet
Kecalka 131 příspěvků 16.12.12 21:35

Pokud je řasenka kvalitní a neprošlá tak by se rozhodně neměla drolit(odrolo­vat)..Někde jsem dokonce četla že by se řasenka správně po třech měsících používání měla vyhodit…A ten líh je právě v podstatě dezinfekcí, člověk si ušetří bolavé a zarudlé oči a pár korun k tomu..mě se osvědčil rozprašovač z takové jak to jen napsat..V cukrárně měli ochucenej, přebarvënej sprejík pro děti, jako cukrovinku…Dítěti bych to nekoupila, ale rozprašovač se moc hodí.

Burak
Kecalka 115 příspěvků 16.12.12 21:39

Dermacol má řasenku na které je to přímo napsané, že je hypoalergenní. Je to řasenka Obsesión, dříve byla i hnědá, ale teď už mají jen černou. Stojí do 200kč, ale přesně to nevím.

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 16.12.12 22:03

@Burak mám poznačeno. zkoušela jsem i řasenku pro citlivé oči s čočkami - jako že kombinace obojího a grrr :( při mých světlých řasách je to dšěs bez ní

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >