Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s Camarelo Dakota Gold?
Přidejte zkušenost s Camarelo Dakota Gold@Janikula Já tu stříšku právě vyřešila tak, že sem si jí na ten sporťák přendala z hluboký korbičky a vypadá to pořád super
spíš mě děsí to, že je tak úzkej v těch ramenech, jak psala @kafice, teď nám je rok a s fusakem se tam krásně vejdem, děsí mě spíš příští zima ![]()
Tak holky, kdyby měl někdo stejný problém jako já, tak mi volal distributor camarelo pro ČR a problém z větší části vyřešen. Prý se ty šrouby musí přidržet z venkovní strany šroubovákem a teprve potom točit těmi „kytičkami“ z vnitřní části a tím se boudička přitáhne a lépe drží. Tohle mě vážně nenapadlo
. No a tím se mi vypne většina boudičky, jen spodní část musím trošku poupravit ručně a dát jí níž pod lehátko a pak je to téměř dokonalé.
Vzala jsem si šroubovák, rozšroubovala tu plastovou kytičku u boudy na obou stranách, šroubek dala dovnitř boudy a kytičku směrem ven. Takže vevnitř už plastová kytička neohrožuje hlavičku děťátka. A když jsem ten šroubek a kytičku utáhla, boudička drží přesně tam, kde potřebuji. Ale musím to dotahovat tak co 2 týdny
.