Recenze sportovní kočárek Adbor Mio nebo Vero

19.7.17 11:02

Recenze sportovní kočárek Adbor Mio nebo Vero

Prosím nemáte některá jeden z těchto kočárků? Zajímalo by mě jaké jsou, jestli máme pořizovat nebo kouknout po jiném. Děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.7.17 15:25

Ahoj. Sporťák Adbor Mio jsem kupovala v r. 2015.
Největší plus je stříška, jde stáhnout až k madlu, takže super proti sluníčku, větru i dešti.
Zvládnul i výlet na hory. Do kufru se vešel v pohodě.
Byla jsem s ním maximálně spokojená ;)
Za ty peníze :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.17 00:00

@Mravencová
Moc děkuji za recenzi. Právě ta cena mě hlavně láká a nafukovací kola. Mohu se zeptat jestli jde polohovat do úplného lehu? A jakou jste měla barvu? Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.17 13:35

Do úplného lehu tedy nejde. Já jsem měla bílý s modrými puntíky a viděla jsem bílý s hnědými a ten byl také krásný ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala