Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Prosím nemáte některá jeden z těchto kočárků? Zajímalo by mě jaké jsou, jestli máme pořizovat nebo kouknout po jiném. Děkuji ![]()
Ahoj. Sporťák Adbor Mio jsem kupovala v r. 2015.
Největší plus je stříška, jde stáhnout až k madlu, takže super proti sluníčku, větru i dešti.
Zvládnul i výlet na hory. Do kufru se vešel v pohodě.
Byla jsem s ním maximálně spokojená ![]()
Za ty peníze ![]()
@Mravencová
Moc děkuji za recenzi. Právě ta cena mě hlavně láká a nafukovací kola. Mohu se zeptat jestli jde polohovat do úplného lehu? A jakou jste měla barvu? Děkuji
Do úplného lehu tedy nejde. Já jsem měla bílý s modrými puntíky a viděla jsem bílý s hnědými a ten byl také krásný ![]()