Recept na dobrý dort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annabela11
Závislačka 2807 příspěvků 17.02.18 08:37
Recept na dobrý dort

Dobrý den damy, ženy chci upéct dort naposledy jsem pekla Harlekýn a hledám recept na opravdu dobrý vláčný a nadýchaný dort. Máte některá osvědčeny recept??

Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 8274 příspěvků 17.02.18 08:42

@Annabela11 Ahoj, tady https://www.emimino.cz/…ace-susenky/ jsi koukala? Nějaké dortíky tam jsou :palec:

Klarča.K
Kecalka 232 příspěvků 17.02.18 09:14

Pekla jsem čokoladovy dort od Dity P. Lepši dort i jeji krem jsem snad ani nikdy nepekla a nejedla. U nás chutnal všem a jiný se ani už péct nebude :mrgreen:

Helileli
Závislačka 3156 příspěvků 17.02.18 09:16

Co třeba Red Velvet?

Annabela11
Závislačka 2807 příspěvků 17.02.18 09:25

@Klarča.K Podívám se.. :palec:

Annabela11
Závislačka 2807 příspěvků 17.02.18 09:25
PETRAKIM
Kecalka 146 příspěvků 17.02.18 09:55

Já tedy dorty dělám tak, že dělám klasický cvibach (vejce, mouka, horká voda, cukr, trochu kypřícího prášku, případně kakao na kakaový korpus) a chuď mu dodávám krémem. Ale pokud uvažujete nějaký jiný než klasický cukrářský dort, tak já osobně dávám přednost Sacher dortu (recepty mi přijdou všechny na netu podobné - důležité je použít kvalitní čokoládu, která tomu dodá tu pravou chuť a také kvalitní kakao, ne to klasické z obchodů holandské - já používám z pražírny na kávu, alternativně lez využít Karob - zabarví jak kakao, ale chuť má jinou, takže opět ozvláštní chuť na jazyku). Snad jsem trochu inspirovala :-)

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 17.02.18 11:24
@Helileli píše:
Co třeba Red Velvet?
:palec: za me nejlepsi dort
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >