Reklama

Recept na dobrý dort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 17.02.18 08:37
Recept na dobrý dort

Dobrý den damy, ženy chci upéct dort naposledy jsem pekla Harlekýn a hledám recept na opravdu dobrý vláčný a nadýchaný dort. Máte některá osvědčeny recept??

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 7415 příspěvků 2 inzeráty 17.02.18 08:42

@Annabela11 Ahoj, tady https://www.emimino.cz/…ace-susenky/ jsi koukala? Nějaké dortíky tam jsou :palec:

Klarča.K
Kecalka 231 příspěvků 17.02.18 09:14

Pekla jsem čokoladovy dort od Dity P. Lepši dort i jeji krem jsem snad ani nikdy nepekla a nejedla. U nás chutnal všem a jiný se ani už péct nebude :mrgreen:

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 17.02.18 09:16

Co třeba Red Velvet?

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 17.02.18 09:25

@Klarča.K Podívám se.. :palec:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 17.02.18 09:25

@Helileli :palec:

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 17.02.18 09:55

Já tedy dorty dělám tak, že dělám klasický cvibach (vejce, mouka, horká voda, cukr, trochu kypřícího prášku, případně kakao na kakaový korpus) a chuď mu dodávám krémem. Ale pokud uvažujete nějaký jiný než klasický cukrářský dort, tak já osobně dávám přednost Sacher dortu (recepty mi přijdou všechny na netu podobné - důležité je použít kvalitní čokoládu, která tomu dodá tu pravou chuť a také kvalitní kakao, ne to klasické z obchodů holandské - já používám z pražírny na kávu, alternativně lez využít Karob - zabarví jak kakao, ale chuť má jinou, takže opět ozvláštní chuť na jazyku). Snad jsem trochu inspirovala :-)

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 17.02.18 11:24
@Helileli píše:
Co třeba Red Velvet?
:palec: za me nejlepsi dort

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >