Rehabilitace Martin Vala

3.8.15 13:58

Rehabilitace Martin Vala

Prosim znate nekdo tohoto fyzioterapeuta z Brna? Muzete doporucit? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10248
3.8.15 14:02

Ano, chodím tam konzultovat, jinak cvičíme jinde. A doporučuju, aspoň já z něj cítím hroznou pohodu a klid… je nakloněn nošení, barefootu, látkovým plenám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 14:04

@Bejbyy moc dekuji. A prosim je hodny k detem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
3.8.15 14:06

@Chocolatelover Jasně, podle mě je fakt super, byla jsem i na jeho přednášce. Určitě nešlápnete vedle.
Jde o vojtovku?
Klidně do sz ;)
Já byla konzultovat vojtovku právě, a pak kontrolovaž nožky kluků

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 14:08

@Bejbyy jj, mala ma problem s rucickama, mame zadanku z detske, ale kamosky rikaly, ze tam nemam chodit, tak hledam:) moc dekuji za sdileni zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 14:09

Jen je mi divna ta pracovni doba - jen 2 odpoledne v tydnu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
3.8.15 14:10

On totiž pracuje v Brně v CHovánku, a toto má k tomu.
Jinak já cvičím v dětské právě, a jsem spokojená moc. Předtím jsme byli na Obilňáku. Jinak objednací doba k panu Valovi je tak měsíc :( za tu dobu se malej v dětské moooc zlepšil.
Ale je fakt že naše fyzio v dětské je prý taková rázná a tak, i co on sám říkal, a přitom my si s paní sedli úplně krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 14:16

@Bejbyy takze i tu detskou bys doporucila? A jde tam objednat ke konkretni osobe? Promin, ze te tak vytezuju, ale ja uz jsem malou na jednu rehabku vzala, jako samoplatce nastesti, a byla to katastrofa, narazily jsme na strasnou jezibabu, ktera me vystresovala a mala byla uplne hotova, ze jsem se bala, jestli ji neublizila.
My prave mely vyhlednutou jednu super pani, ale ta bude az koncem mesice.. Tak nevim, jeszli to nechat a pockat, nebo spechat a do detske, pan primar rikal, ze to nebude nic vazneho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
3.8.15 14:19

@Chocolatelover Já když šla od rehabilitační doktorky / vy ste asi byli u primáře, ti dva se tam střídají, Tak jsem měla žádanku na rhb a měla jsem si k někomu jít, tak jsem si obešla ty dveře tam a vybrala podle jména. CHodíme k paní Loubové. Zaklepala jsem, a domluvila se s ní.
Jako je to dost blbý si vybírat, když není podle čeho.
Zkus si klidně panu Valovi zavolat na ten mobil, třeba vás vezme dřív :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 14:23

@Bejbyy dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
3.8.15 14:25

Vůbec není za co, vím jaký to je :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 17:18
:)

Příspěvek upraven 26.03.19 v 14:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 18:49

@Eliiska80 Jako novacek hodnotis zamerne? :think:
My chodili k p. Valovi i do detske a jednoznacne vitezí p. Vala. A tech plusů je mraky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.9.19 20:01

Obnovuji diskuzi, loni jsme byli na radu k p. Valovi a letos se mi tam nedari prihlasit skrz ten jejich online web https://rhb-medvidek.reservio.com/#… a dneska jsem psala email a ten se mi vratil… Ještě tam. Vala pracuje nevíte? Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
27.9.19 20:32

Já teda nechci šířit nějaké milné info, ale pokud si z června dobře pamatuji tak tento fyzioterapeut už asi pracovat nebude.

https://ct24.ceskatelevize.cz/…je-podezrely

https://www.blesk.cz/…atolata.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama