Reklamace podprsenky? Tchibo

Anonymní
3.6.15 14:14

Reklamace podprsenky? Tchibo.

Ahoj,

já po blbých zkušenostech už raději opravdu vše anonymně :roll:
Mám otázku. Během zimy - tuším že asi v lednu, jsem si koupila postupně tři podprsenky Tchibo. Byly super, ale v dubnu se mi zlomila kostice v jedné podprsence, včera v druhé. A tak si říkám - dát to k reklamaci? Upřímně řečeno moc netuším proč se kostice lámou (ve smyslu co to způsobuje) a tak nejsem schopna říct, jestli jsem to mohla nějak zavinit? Ale jak? Podprsenku si ráno oblíknu, večer sundám, leží mi rozložené v šuplíku - nijak ne nekroutím, neskládám, peru na jemné praní a v sáčku na praní spodního prádla. Nemám tušení co jsem mohla udělat špatně, ale každopádně mi přijde, že je to příliš krátká doba na to, abych dvě ze tří podprsenek vzala a vyhodila do koše :think:

Zajímá mě co si o tom myslíte? Mám jít reklamovat? Jsem v právu? Máte s podobnou reklamací zkušenost?

Díky za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
3.6.15 14:32

Ahoj, otázka je zda tě poštovné nepřijde dráž než nová podprsenka. Zeptala bych se přímo v Tchibo obchodech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
3.6.15 14:37

Kostice se často lámou když si zákaznice vybere špatnou podprsenku, menší než by měla mít… pak prsa dělají převis a láme se to…
tohle mám ještě z brigády..
podle mě ti to neuznají :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
3.6.15 14:45

Přesně jak píše @JaneDoe . Máš špatnou velikost podprsenky. Obávám se, že na tohle je reklamace krátká. Není to chyba výrobce, ale zákazníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@chipsa jednak bych s tím šla do obchodu a i kdyby ne, tak (nevím přesně z hlavy), ale podprsenky stály cca 700,–, takže poštovné by určitě víc nebylo :)

@JaneDoe aha, díky za zkušenost :palec: Přijde mi to ale divné. Podprsenky si kupuji už léta stejné (nepochybuji o tom, že to může být špatné číslo) a jako jo, párkrát se mi to už stalo, ale za léta nošení. Ne po půl roce :think: A to jsem si nikdy nekupovala podprsenky vyšších cenových kategorií, u kterých bych výdrž očekávala.

• Nahlásit
  • Citovat
948

Z mých zkušeností nejsou věci z Tchiba moc kvalitní, reklamovala jsem několikrát, vždy vše uznali a vrátili mi i peníze za přepravné k nim. Pokud máš poblíže obchod, řeš to přes něj, je to rychlejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
3.6.15 14:47

No tak za 700 Kč už by měla něco vydržet. Já tam beru tak za max. 250 Kč, kvalita nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.15 14:48

@Ale85 fakt? Já v Tchibu nakupuji relativně často a právě mi přijde, že všechno funguje, nic se nerozpadá :think: Jen teda teď ty podprsenky :think: A kdysi jednou manžetové knoflíčky.

• Nahlásit
  • Citovat
4981
3.6.15 14:49
@chipsa píše:
No tak za 700 Kč už by měla něco vydržet. Já tam beru tak za max. 250 Kč, kvalita nic moc.

Příspěvek upraven 03.06.15 v 14:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
3.6.15 14:50

Nechápu co je na reklamaci podprsenky anonymního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.15 14:52

@chipsa no, kdyby na tebe při otázce na relativně banální záležitost nějaká kravka, začala vytahovat, že tě zná, ví o koho jde, o co jde, jak se jmenuje můj manžel, kde bydlíme a podobně… tak bys možná příště taky dala majzla. Doteď sice nechápu oč šlo, protože z informací o té osobě prostě nikoho takového vůbec neznáme a nenapsala na druhou stranu žádné informace, které bych si tady o sobě nesehnala sama, ale bylo mi to dost nepříjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
948
3.6.15 14:52
@Anonymní píše:
@Ale85 fakt? Já v Tchibu nakupuji relativně často a právě mi přijde, že všechno funguje, nic se nerozpadá :think: Jen teda teď ty podprsenky :think: A kdysi jednou manžetové knoflíčky.

No, z 10 věcí jsem asi 7 vracela zpět nebo teda reklamovala, paradoxně co vydrželo a používám asi 4. rok jsou fitness trika, ve kterých chodím cvičit, jezdím na kole atd. a to dostávají fakt zabrat, peru je často a dobré. Ale už tam radši nenakupuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
3.6.15 14:54
@Anonymní píše:
@chipsa no, kdyby na tebe při otázce na relativně banální záležitost nějaká kravka, začala vytahovat, že tě zná, ví o koho jde, o co jde, jak se jmenuje můj manžel, kde bydlíme a podobně… tak bys možná příště taky dala majzla. Doteď sice nechápu oč šlo, protože z informací o té osobě prostě nikoho takového vůbec neznáme a nenapsala na druhou stranu žádné informace, které bych si tady o sobě nesehnala sama, ale bylo mi to dost nepříjemné.

To je tady normální, musíš mít pevné nervy. Kolikrát na mě útočejí, ani nevím proč. Některé samice se doma nudí, tak číhají na příležitost, bohužel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 16:09

@hartiepa nešlo o banální záležitost a nikdo na vás neútočil, psala jsem že se známe, ale hlavně já a váš manžel, my dvě jsme si vždy vykaly, a pokud někde napíšu že to co prezentujete je hloupost a lež, tak nevím proč jsem kravka…měla by jste uvažovat proč, když někdo napíše pravdu, pak raději komplet smažete diskuzi - kdybych věděla, že jsem v právu a nelžu - stála bych si za tím a nic bych nemazala!!
a jen pro info - nepíšu NIKDE - a ani tady v profilu NIC co by mě identifikovalo, nikdo po mě nechtěl OP takže v profilu nesouhlasí nic, ani město - nejsem dnešní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
3.6.15 16:39

V Tchibu jsou vstřícní, určitě to vyzkoušej. 1.zavolej na zákaznickou linku, najdou podle čísla faktury produkt co jsi koupila 2. řeknout ti co s tím. Jednou mi rovnou poslali peníze, podruhé to chtěli poslat, poštovné mi zaplatili!!! a vrátili peníze na účet.
Maximálně ti řeknou, že ne, ale to není levná podprsenka, měla by vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama