Školní batoh Emipo v Plzni, kde koupím

7499
29.5.15 13:37

Školní batoh Emipo v Plzni

Prosím o radu: Kde v Plzni mohu se synem vyzkoušet školní batoh značky Emipo? Vím o jediném obchůdku ve Stodě, ale Plzeň by byla lepší. Našla jsem, že by snad tuto značku měly mít obchody Poprokan, ale ani tam jsem neuspěla.
Děkuji za info. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41982
29.5.15 13:42

@Monysek8 kdysi jsem zakládala podobnou diskusi a nezjistila jsem, taky by se nám hodilo. Resp. bychom chtěli vyzkoušet spíš aktovku.
Zkus na stránkách Emipa, mají tam uvedené prodejce v Plzni, ale to bys musela obvolat, jestli tam ty tašky skutečně mají - na našem malém městě jsou tam uvedeny tři a nemají je ani v jednom :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
29.5.15 13:46

@Moise Hmmm :think: No právě na jejich stránkách jsem našla to papírnictví Poprokan a tam to nevedou. Navíc se mi zdá, že všude, kam jsme přišli, nebyli moc příjemní. Holt štafličky, práce navíc.. :roll: Tak asi ten Stod bude jediná možnost. Ale třeba ještě někdo napíše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41982
29.5.15 13:56

@Monysek8 Stod je na nás už daleko, my jsme se nakonec rozhodli objednat tu aktovku z netu a když holt bude fakt špatná, tak jí vrátíme.. ale samo bych to radši vyzkoušela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
29.5.15 14:12

Tak jsem volala do dvou Poprokanů a v Luně na Borech je prý mají, spíš paní říkala, že jsou to aktovky. Ale asi poslední dva kusy a pak už si to bude ta firma prodávat jen přes net. A říkala, že tam mají spoustu hezčích aktovek, že Emipo nic moc. Tak mi trochu zamotala hlavu, ale zatím jsem na Emipo slyšela a četla samou chválu, i podle recenzí… Jako alternativu vidím Herlitz Midi, ale je menší a prý se tam ve druhé třídě špatně vejdou věci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41982
29.5.15 14:14

@Monysek8 mě tohle právě v obchodě říkali taky, že berou jen Herlitz, že jsou lepší, ale já nevím, podle mě jsou i ovlivnění výší provize :nevim: Mlaďas měl herlitz na zádech a vypadal jak skříň s nožičkama a to mě překvapilo, že na to, jak vypadala velká, uvnitř nebylo skoro žádné místo a žádné oddělené kapsy na pití a svačinu.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
29.5.15 14:18

No právě… Netušila jsem, jaká věda bude výběr aktovky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 17:20

Maminky, z vlastní zkušenosti mohu Emipo doporučit. Koupila jsem „batoh“. Oproti aktovce se liší jen tím, jak drží klopa - klopa u aktovky je více vyztužená. Jinak vše řešeno stejně i prostorově. Vše je bezvadně vidět na jejich stránkách. Taška je lehká, mám obě holčičky hodně drobné. Loni jsem 1. dcerce kupovala úplně stejnou jen s označením Stil a tím, že jsem jí měla ozkoušenou, vzala jsem tuhle bez zkoušení. Před týdnem přišla a druhá dcerka je naprosto spokojená. Navíc měli zrovna akční set na určité dekory - taška, pytlík na tělocvik, kabelka a penál za super cenu 1150,– vč. pošty. Sice nemohu poradit, kde ji najít v Plzni, ale aspoň přidávám recenzi :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
8.6.15 17:12

@Moise Tak jak jste spokojeni? Já se asi taky nakonec rozhodnu batoh objednat rovnou a případně vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama