Má vaše dítko náušnice z bílého zlata?

Jajvy
29.5.15 08:48

Ma vase ditko nausnice z bileho zlata?

Ahoj. Planuji koupit dceri nausnice. Zlute zlato nechci, pry casto cerna. Zajima me, jestli vasim dcerkam delalo neplechu nekdy i bile zlato nebo je v pohode.Dik

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2078
29.5.15 08:51

Že by opravdové zlato černalo? U nás se tedy nosí pouze bílé zlato a v pohodě, žádný problém nikdy nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
29.5.15 08:52

Davali jsme dcerce náušničky se žlutého zlata a v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
29.5.15 08:53

Bílé zlato obsahu nejvíce niklu, takže pokud je alregie na nikl, hrozí alergická reakce. Bílé zlato, aby zůstalo bílé je rhodiované, pak nezajde. Ano žluté zlato může změnit barvu, ale mě se ta patina právě líbí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jajvy
29.5.15 08:54

Tak ale casto tu pisou ze cerna tak nevim.Jako dala bych i zlute ale nechce se mi ji to cistit.

• Nahlásit
  • Citovat
29.5.15 08:56

@Jajvy máme bílé už 1,5 roku a naprosto v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
29.5.15 09:07

My máme taky bílé a zatím žádný problém :-) šli sme do bílého protože tatínkovi se nelíbí žluté :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
29.5.15 09:09

Naše má taky bílé a už skoro 3 roky :) a taky úplně v pohodě. spíš jí trochu hnisalo jedno ouško po nastřelení. asi jí úplně neseděla ta nastřelovací náušnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
29.5.15 09:10
@Jajvy píše:
Ahoj. Planuji koupit dceri nausnice. Zlute zlato nechci, pry casto cerna. Zajima me, jestli vasim dcerkam delalo neplechu nekdy i bile zlato nebo je v pohode.Dik

opravdove zlute zlato nikdy necerna ;) mala ma od narozeni nausnicky tzn. 6 let a teprve tedka jsem ji je dala poprvé cistit ale ne proto ze by byly cerne ale aby zase měli ten spravny lesk ;)

• Citovat
  • Upravit
12272
29.5.15 09:13
@JayLee píše:
opravdove zlute zlato nikdy necerna ;) mala ma od narozeni nausnicky tzn. 6 let a teprve tedka jsem ji je dala poprvé cistit ale ne proto ze by byly cerne ale aby zase měli ten spravny lesk ;)

Co to je podle tebe „opravdové žluté zlato“? Můžeš to definovat? Podle mě je to opravdová hovadina. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
29.5.15 09:15
@tiffany píše:
Co to je podle tebe „opravdové žluté zlato“? Můžeš to definovat? Podle mě je to opravdová hovadina. :think:

jakoze prave zadne smejklé nicim jako prodavaj Turci např apod proste to co ma cejch v ofiko kramu koupene :kytka: ja nosim jeidne zlato a dost ho a nikdy mi teda nezcernalo :andel:

• Citovat
  • Upravit
12272
29.5.15 09:16
@JayLee píše:
jakoze prave zadne smejklé nicim jako prodavaj Turci např apod proste to co ma cejch v ofiko kramu koupene :kytka: ja nosim jeidne zlato a dost ho a nikdy mi teda nezcernalo :andel:

Mě zase černá úplně všechno. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
29.5.15 09:19
@tiffany píše:
Mě zase černá úplně všechno. :roll:
:think: :nevim: me to rikal prave zlatnik pac jedzime hodne často do termalu do Madarska a vždycky jsme si zlato sundavali pricemz ty nemci ho vždy meli na sobe coz jsem v te době nechapala - ja jsem taky zila v domeni, ze nam to zcerna a jednou jsme to neudelali a opravdu nezcernalo a prave on rikal, ze kvalitni zlute zlato nikdy nezcerna a pokud ano, tak je něco spatne :think: :nevim: a jako asi mel pravdu pac fakt nam nikdy nic :nevim:
  • Citovat
  • Upravit
12272
29.5.15 09:23
@JayLee píše: :think: :nevim: me to rikal prave zlatnik pac jedzime hodne často do termalu do Madarska a vždycky jsme si zlato sundavali pricemz ty nemci ho vždy meli na sobe coz jsem v te době nechapala - ja jsem taky zila v domeni, ze nam to zcerna a jednou jsme to neudelali a opravdu nezcernalo a prave on rikal, ze kvalitni zlute zlato nikdy nezcerna a pokud ano, tak je něco spatne :think: :nevim: a jako asi mel pravdu pac fakt nam nikdy nic :nevim:

Je to nesmysl, protože mám zlato z různých zdrojů. Jak staré po babičce, tak komunistické, tak novější. Je to rakce na pot, nebo prostředí.

http://www.sperky-janovsky.cz/…o-cerna.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
29.5.15 09:26
@tiffany píše:
Je to nesmysl, protože mám zlato z různých zdrojů. Jak staré po babičce, tak komunistické, tak novější. Je to rakce na pot, nebo prostředí.http://www.sperky-janovsky.cz/…o-cerna.html
:think: :nevim: tak je to mozny mno :nevim: jak rikam my s tim zadnej problém nikdy nemeli a nikde ani u mire ani v termalech ani při beznem noseni takze za sebe ho muzu doporucit :roll:
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama