Široká záda a malá prsa, kde sehnat podprsenku?

207
28.5.15 14:59

Široká záda a malá prsa, kde sehnat podprsenku?

Ahoj, mám problém jsem baculka, navíc s malýma prsama dál od sebe a nemůžu sehnat podprsenku. Vyhovovalo by mi tak 95-100B, ale to jsem zatím nikde neviděla. Nemáte někdo podobný problém a tip kde bych na sebe něco sehnala? Zkoušela jsem si pořídit ten nástavec do zapínání, ale to je na nic, protože vpředu jsou košíčky stále u sebe :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12603
28.5.15 15:03

@kacenka3681 mám obdobný problém. Nedávno jsem objevila značku sassa a super. U nich mi stačí 90 obvod. Pěkně sedí, košíčky super a jako bonus není cena tak hrozná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
64
28.5.15 15:24

Mam to same, mozna horsi - ja bych potrebovala tak 90AA :) jedina, co mi jakz takz sedne, je sportovni push-up podprsenka od HIS, kupovala jsem ji pres net v OTTO. Asi kvalita nebude nic moc, ale tvarove mi vyhovuje a vzadu je na 4 hacky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
28.5.15 15:26

@kacenka3681

Doporucuji zajit do M&S ted probiha akce ze kdyz si nechas od prodavacek poradit daji ti slevu 150 kc pri nakupu od 799kc. Sama tam pracuji a zen pro ktere jsme tu spravnou nenasli bylo jen par.Sama pradlo jinde nekupuji a vim, ze je kvalitni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
28.5.15 15:30

Jo holky a ty obvody takové urcite nemate, doporučuji vzít metr a zmerit hned pod prsy aby ta podprsenka dobre sedela musí prsa držet i zada a ne jen ramena proto by podprsrnka mela byt těsná, vzdy trochu povolí. Skutečně doporučuji se vzdy poradit s prodavackou, nestydet se a ukázat se ji v podprsence

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5730
28.5.15 15:35

Mám opačný problém. Naopak mi připadá, že tyhle velikosti mají všude…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
207
28.5.15 16:00

@malinika Tak to nevím kde bydlíte, ale u nás ve městě jsem našla tak max. 85B, pak jedině od 90 déčka a víc a tam fakt nemám co dát. @Petkaelik Kde bych našla nejbližší obchod? Jsem z Kladna. Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5730
28.5.15 16:03
@kacenka3681 píše:
@malinika Tak to nevím kde bydlíte, ale u nás ve městě jsem našla tak max. 85B, pak jedině od 90 déčka a víc a tam fakt nemám co dát. @Petkaelik Kde bych našla nejbližší obchod? Jsem z Kladna. Díky

V Č. Budějovicích. ;) Tady člověk hledá marně velikost D (E je beznadějné).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
28.5.15 16:05

@Petkaelik to souhlas. ale kde takovou prodavačku hledat :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
28.5.15 16:10
@malinika píše:
V Č. Budějovicích. ;) Tady člověk hledá marně velikost D (E je beznadějné).

V Budějcích mají taky prd :roll:

@kacenka3681, já konečně sehnala 85A! Na Astratexu značka VOVA. Asi nějaká pšonkovina, ale sedí jako ulitá. Mám dvě už několik let a nehnuly se. Cena kolem 500,–
Zkus se tam podívat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1528
28.5.15 16:21

Mám to samé a doporučji Astratex, ten mě pokaždé zachránil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1528
28.5.15 16:23

Věř, že to je reálný obvod, mám to samé - prostě široký hrudník, rozevřená žebra, sádlo úměrně 65 kilům a pak kůže…Prsa malá, jedno AA, druhé A a ještě daleko od sebe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10952
28.5.15 16:31

http://eshop.triola.cz/4-podprsenky?…
Tady jich máš plno a pěkných ;)
:mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9659
28.5.15 16:42

@kacenka3681 velikost mám průměrnou. Ale také nakupuji pouze v MaS. Jsem s nimi absolutně spokojená. Výběr veliký. Teď jsem tam kupovala i první podprsenku pro dceru ;) Měřit jsem se nenechala, ani dceru. Nemám ráda, když na mne někdo sahá. A mám pocit, že to měření je i bez oblečení…

Tak to zkus tam ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1521
28.5.15 17:14

Já jsem na tom stejně a sedí mi skvěle Timo. Mám myslím 90C, myslela jsem si že budu potřebovat tak 95-100B ale ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák