Jaká velikost podprsenky?

Anonymní
1.6.15 22:35

Jaka velikost podprsenky?

Dobry vecer potrebuji radu ohledne velikosti podprsenky. Rozmery pod prsama mam 95 a pres prsa115cm. :|
Merila jsem se v podprsence. Prosim anonym, stydim se za obri prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.6.15 22:37

Obvod kupuju 80cm, ale kosicky nevim jestli F nebo G.Chvi si obednat podprsenku z internetu a vaham mezi F a G. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
22778
1.6.15 22:40

85ff
Co v krame, neporadili? Pres NET bych nekoupila pokud nemáš vyzkoušeny typ. Každý střih může sedět jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.15 22:43

@pikola Momentalne mam od Feliny G, ale ted si chci obednat z netu a nevim jestli F ci G.

• Nahlásit
  • Citovat
22778
1.6.15 22:44

To ti ale tady někdo těžko poradi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.15 22:48

@pikola To mas pravdu asi. :mrgreen: Stejne dekuju. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
7230
1.6.15 22:50

Hele mně to vychází na 95 E
Podle této tabulky…

80 tě musí škrtit… :think:
edit. pokud jsi se tedy správně změřila pod prsy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
1.6.15 22:55

Tady se dá velikost vypočítat a je tam i spousta informací na toto téma i poradna, určitě jsou velice ochotní! Prý jsou často holky překvapené, že nosí léta špatnou velikost…No, já výpočtem své velikosti teda překvapená byla :lol:

http://www.spravnapodprsenka.cz/…or-velikosti

A za „obří“ prsa se nestyď, mně se třeba líběj 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.15 23:01

Tak podle týhle tabulky mám já 75 HH, taky mám obří :,(

• Nahlásit
  • Citovat
7230
1.6.15 23:04

No nevím, jak moc se dá té kalkulačce věřit…
Když zadám 79/93 tak je to 70 E, když zadám 80/92 tak je to 75C a to mi přijde jako dost velký rozdíl… :think: (ale klidně jim může skvěle fungovat ta poradna)
Nás ve škole učili, že se podpsenky číslují podle obvodu pod prsy a pak velikostí košíčku podle obvodu přes prsa. tak jak je to mj. v tabulce, co jse posílala…
Ale to je české číslování, třeba to se zahraničními výrobky nefunguje… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.15 23:13

Tak mam prej 85H. Muzu se zeptat proc se stydite za obri prsa? :think: ja svoje prsa nenavidim ale nestydim se. Jak to delate venku mezi lidma? Nerypu, ptam se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.15 23:27
@Ondrášovka.N píše:
Tak mam prej 85H. Muzu se zeptat proc se stydite za obri prsa? :think: ja svoje prsa nenavidim ale nestydim se. Jak to delate venku mezi lidma? Nerypu, ptam se.

Stydim se, jelikoz je problem sehnat velke kosiky. Treba kdyz jsem shanela kojici podprdu, musela jsem se nacpat do decek, vetsi nemeli a pry je kupujou. Kdyby byl vsude vyber na velka prsa jako na mala, necitila bych se tak zle. :|
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.6.15 23:30
@Brontik píše:
Hele mně to vychází na 95 E
Podle této tabulky…80 tě musí škrtit… :think:
edit. pokud jsi se tedy správně změřila pod prsy…

Chci si poprve obednat z Bonprixu a nevim velikost. :| 80 obbod zapinam na nejvolnejsi hacek.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.6.15 23:32

Ja ty prsa tak nenavidim. :,( Komplikuji mi i vyber tricek, plavek. Navic me delaji tlustsi. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
7230
1.6.15 23:35

A nemaj tam svojí velikostní tabulku? Obdobu té, co jsem ti poslala odkaz?
Každý výrobce si to v dnešní době dělá po svém… Myslím si, že normy už nejsou závazné, ale jen doporučující…
Mimochodem, poprsenky si vždycky musím zkoušet. U zahraničních výrobků s kosticemi jsem si jich zkoušela třeba 10, než jsem si našla tu, co mne nikde netlačila… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama