Reklamace žehličky - ano nebo ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
216
10.11.21 12:31

Reklamace žehličky - ano nebo ne?

Přeji hezký den,
mám žehličku starou rok (Braun TexStyle 9), nicméně špatně napařuje, napařuje jen občas. Myslíte, že za to může vodní kámen? Trochu ho tam i vidím v ní. Koupila jsem na to ješt ěspeciální prostředek na internetu, tak ještě zkusím tím.
Avšak nevím, zda se mi na reklamacích nevysmějí.
Děkuji za radu všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27905
10.11.21 12:35

@slečna97 8o a ty jsi nečetla návod k použití? samozřejmě, že napařovací žehlička se musí čas od času odvápňovat - kor když tam ten vodní kámen už je viditelný :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
10.11.21 12:45

Ano, pokud je tam viditelný vodní kámen, tak se ti vysmějí. Jelikož je to tvoje chyba v užívání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
10.11.21 12:49

@slečna97 raději nereklamovat, když vidím zde názory některých uživatelek…Jiank, řiď se svými pocity…Ty musíš vědět, jak na to žehlička je a zda by to stálo za opravu nebo ne…Vím, že lidé vracejí a reklamují cokoliv s banalními důvody a některé obchody jim to přijmou, než aby přišly o zakazníka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
10.11.21 12:59

@Tony02 tak neodvápněnou žehličku fakt nikde nepřijmou :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9914
10.11.21 13:05
@Tony02 píše:
@slečna97 raději nereklamovat, když vidím zde názory některých uživatelek…Jiank, řiď se svými pocity…Ty musíš vědět, jak na to žehlička je a zda by to stálo za opravu nebo ne…Vím, že lidé vracejí a reklamují cokoliv s banalními důvody a některé obchody jim to přijmou, než aby přišly o zakazníka…

Tak já zase žiju v představě, že snad každý ví, že napařovačku, rychlovarku, kávovar nebo třeba pračku, je třeba čas od času odvápnit. A netřeba na to nutně speciální prostředky, stačí starý dobrý ocet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
10.11.21 13:48

@stinga tak to jsem přehlédla, že ji zakladatelka neodvápňuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
10.11.21 13:50

@ontarova.stara Přehlédla jsem, že zakladatelka žehličku neodvápňuje. Ano, na tyto věci stačí nalít obyčejný ocet, popř. je dobrý i citron.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
10.11.21 13:52
@Angry_birds píše:
Ano, pokud je tam viditelný vodní kámen, tak se ti vysmějí. Jelikož je to tvoje chyba v užívání.

no, já vím, že žehličky se musí odvápňovat, je na to i speciální čudlík, ale mamka je zvyklá na pře potopní žehličku, tudíž ji neodvápňovala a po mě chce, abych ji vyreklamovala, ale kupovala jsem jí já, takže jsem to svedla na sebe :). Měla jsem ji lépe informovat o používání. Dobře tak já budu dál odvápňovat :).
No, já právě ten ocet nevím, prý by do ní přijít neměl :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
10.11.21 14:02

@slečna97 na napařování bys měla používat destilovanou či demineralizovanou vodu pak máš po problému je to ve většině návodu. Jinak stačí občas dát ocet s Vodou nechat ohřát a vystříkat někam do pryč ;).
A proč ne ocet? Protože je levný funguje a výrobce by neprodal dráhy čistič který je úplně stejný :lol:
Je tam jen těleso a silikonová hadička to dřív shnije teplem než by ji uškodil ocet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
10.11.21 14:18
@JiříkMazlík píše:
@slečna97 na napařování bys měla používat destilovanou či demineralizovanou vodu pak máš po problému je to ve většině návodu. Jinak stačí občas dát ocet s Vodou nechat ohřát a vystříkat někam do pryč ;).
A proč ne ocet? Protože je levný funguje a výrobce by neprodal dráhy čistič který je úplně stejný :lol:
Je tam jen těleso a silikonová hadička to dřív shnije teplem než by ji uškodil ocet

no, to je asi fakt, já mám asi jen strach, že je v záruce :), no destilovanou vodu nedoporučuje, máme to v návodu, :roll:,
Dobře půjdu do toho octa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1662
11.11.21 03:53

Za občasné vypínání napařování může zhovadilost reklamně zvaná Anti Drip. Spočívá v tom, že se zavře přívod vody, když teplota plochy klesne pod zhruba 150°C. To je teplota **. Při nižší teplotě tak nemůže napařovat. Při nastavení na ** se hystereze termostatu a Anti Dripu překrývají, takže napařuje náhodně. Doporučuju reklamovat a příště raději koupit žehličku bez téhle vymoženosti. Vodní kámen s tím nesouvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat