Móda po covidu

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4483
6.11.21 16:18

Móda po covidu

Mám tu něco k zamyšlení a odlehčení. Dneska jsem po hooodne dlouhé době zavítala do obchodaku- naposledy jsem byla na couracce určitě víc jak před rokem. Neziju v izolaci, ale tu módu co se aktuálně nosí nějak nechapu. Teď nemyslím co nabízejí obchody i když tam je to take na polemiku, ale co nosí lidi na sobě, hlavně pubosi. Pytle, nebo zas halenka po babičce s volankama a k tomu prave ty kalhoty ala pytel uvazane pod prsama- fakt holcina tak 16 a vypadala jak hastros. Mi nějak nepřišlo, ze se takovéhle hadry v nějakém obchodu vyskytují a přesto toho na lidech bylo pozehnane. Vnímá to někdo podobne, nebo jen já jsem letadlo? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27119
6.11.21 16:20

Já nechápu tu módu zkrácených kalhot a crops (nebo jak se tomu říká) vršku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
6.11.21 16:20

Já jsem došla k názoru, že jak se zdražuje to oblečení, tak se musí zkrátit a víc roztrhat :D Čumím vždycky na to, jak mladá holky chodí skoro nahé a jak jim to může projít ve škole 8o 8o
Jinak móda je teď taková divná :D Nemohla jsem si hrozně dlouho v obchodě nic vybrat ani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4483
6.11.21 16:21

@Svistice jo a k tomu xxxxl svetrovy kabát do půli lytek přičemž má holka velikost xs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4483
6.11.21 16:23

@Malineka já si začala oblečení šít, protože aktuální trendy jsou mimo me. Třeba HM dneska bylo cele bezovo bílé a vše takové oversize nebo zas upnute

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3792
6.11.21 16:24

@hospodki mrkni do HM😆 právě tam odtud má dcera pytlový džíny a mikinu xxl, momentálně její nejoblíbenější kousky nebo babičky svetr a moje bunda, co jsem nosila ve dvaceti ;)))

Jo taky mi to přijde občas fakt hastrošský, ale pak si vzpomenu, co jsem nosila na střední a radši nic neříkám a myslím si jen, že z toho to dítě jednou vyroste… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
6.11.21 16:26

Ja už módu nechápu snad posledních par let :D dokupuju spíš takove ty Basic kousky, ale jinak mi vše přijde škaredé a nepraktické. Buď je vse oversize, v tom člověk vypadá jak v pytli, nebo je vše krátké, kalhoty konci nad kotníky, svetry u pupíku, proste nepoužitelné :D plus ty vzory a potisky. Ponožky v lodičkách, rozdrbana kolena, kousky jak po babičce a cim je to šílenější, tím je to dražší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
6.11.21 16:26
@hospodki píše:
Mám tu něco k zamyšlení a odlehčení. Dneska jsem po hooodne dlouhé době zavítala do obchodaku- naposledy jsem byla na couracce určitě víc jak před rokem. Neziju v izolaci, ale tu módu co se aktuálně nosí nějak nechapu. Teď nemyslím co nabízejí obchody i když tam je to take na polemiku, ale co nosí lidi na sobě, hlavně pubosi. Pytle, nebo zas halenka po babičce s volankama a k tomu prave ty kalhoty ala pytel uvazane pod prsama- fakt holcina tak 16 a vypadala jak hastros. Mi nějak nepřišlo, ze se takovéhle hadry v nějakém obchodu vyskytují a přesto toho na lidech bylo pozehnane. Vnímá to někdo podobne, nebo jen já jsem letadlo? :mrgreen:

Puboši se prostě podle mě oblékají divně. Já naštěstí obléknu i věci před lockdownem a módu nehoním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4483
6.11.21 16:27

@welovefashion znova tam nejdu, nemám odvahu :lol: za me letely jeans k tomu ty barevne látkové pásky a plastové kruhy jako náušnice a svetr do pasu s V vystrihem. Za me peklo jen na základce zvonace a skejtacky kalhoty, jinak jsme to asi zvládli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18636
6.11.21 16:28
@welovefashion píše:
@hospodki mrkni do HM😆 právě tam odtud má dcera pytlový džíny a mikinu xxl, momentálně její nejoblíbenější kousky nebo babičky svetr a moje bunda, co jsem nosila ve dvaceti ;)))Jo taky mi to přijde občas fakt hastrošský, ale pak si vzpomenu, co jsem nosila na střední a radši nic neříkám a myslím si jen, že z toho to dítě jednou vyroste… :lol:

At si tu volnost uziji. Hlavne, kdyz jsou cisti a nesmrdi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3792
@Svistice píše:
Já nechápu tu módu zkrácených kalhot a crops (nebo jak se tomu říká) vršku. :nevim:

Móda zkrácených kalhot v upnuté kombinaci na chlapovi, to je módní peklo, včera jsem seriózně přemýšlela jestli si ten dvoumetrovém týpek omylem nevzal přítelkyně džíny :mrgreen: na noze měl cca 10 cm nahých mezi botou a koncem džínů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11395
@welovefashion píše:
@hospodki mrkni do HM😆 právě tam odtud má dcera pytlový džíny a mikinu xxl, momentálně její nejoblíbenější kousky nebo babičky svetr a moje bunda, co jsem nosila ve dvaceti ;)))Jo taky mi to přijde občas fakt hastrošský, ale pak si vzpomenu, co jsem nosila na střední a radši nic neříkám a myslím si jen, že z toho to dítě jednou vyroste… :lol:

Holka taky teď tyhle hrůzy nosí, občas se snažím rozmlouvat, ale bez úspěchu.
Tuhle jsem ji vzala do Levis, ale že jí koupím jedině " normální" džíny, odcházely jsme s pytlem za 3,5 tisíce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4483
@Russet píše:
Puboši se prostě podle mě oblékají divně. Já naštěstí obléknu i věci před lockdownem a módu nehoním.

A pořad nebo myslíš spis poslední roky? Me prijde ze se to zvrhlo když tak před 5 lety začaly oversize veci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18809
6.11.21 16:30

Produkce v krámech s rychlobrátkovou módou vždycky byla hnusná a nekvalitní.

Lepší si toho všimnout až teď, než nikdy.

Jinak holt moment kdy máte pocit, že teď jsou věci jen špatně a dřív to bylo lepší je ten moment, kdy se začínáte přehupovat blíž do pozice zapšklé babky co nadává na mladé. To je pochopitelně individuální a nezávislé na tom, co se děje a nebo neděje kolem :-D

Příspěvek upraven 06.11.21 v 16:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4483
6.11.21 16:30

@ivašot. Zas je fakt ze za ty prachy mas alespoň hodně látky. Byla doba kdy člověk na kase nechal dvojku a vlastně měl v tašce jen par snurek a nite
Edit preklep

Příspěvek upraven 06.11.21 v 16:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat