Rekvalifikační kurz Excell Brno - pro registrované na ÚP
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Rekvalifikační kurz Excell Brno - pro registrované na ÚP
Ahojky,
jsem momentálně na ÚP a řekla jsem si, že by nebylo marné absolvovat nějakou rekvalifikaci, když na to mám nárok. Není tu někdo také toho času na pracáku, kdo by měl zájem o tento kurz? Kurz otevřou, když bude alespoň 5 zájemců, zatím jsem sehnala i se mnou 4 lidi. Jedná se o zvolenou rekvalifikaci, kterou ÚP musí schválit a má na to 30-35 dní. Takže abychom to absolvovali ideálně do prázdnin, je potřeba žádost na ÚP podat nejpozději příští týden. Jsem domluvená s vedením Nicom, že termín na tento kurz vypíšou nejpozději v úterý 3/5, tzn. ve středu 4/5 by nám mohli poskytnout potvrzení pro ÚP a můžeme to rovnou podat. ÚP by celý kurz každému účastníkovi proplatil.
http://www.nicom.cz/…_osobniho_po … cni-kurzy/
Bylo by fajn, kdyby se našlo pár dalších lidí. Pracák sice rekvalifikační kurz Obsluha PC nabízí, ale je to spíš pro lidi, co ještě s PC moc nepracovali. Toto školení v Nicom se týká hlavně Excellu, který většinou zaměstnavatelé vyžadují.
Pokud by měl někdo zájem, ráda poskytnu více informací, pošlete mi SZ.
Moc díky,
Jandulka
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@Jandulka
Excel se píše s jedním L. Ať aspoň víš, co pak zaměstnavateli nabízet, že umíš ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit