Rekvalifikační kurz Excell Brno - pro registrované na ÚP

691
28.4.16 15:37

Rekvalifikační kurz Excell Brno - pro registrované na ÚP

Ahojky,

jsem momentálně na ÚP a řekla jsem si, že by nebylo marné absolvovat nějakou rekvalifikaci, když na to mám nárok. Není tu někdo také toho času na pracáku, kdo by měl zájem o tento kurz? Kurz otevřou, když bude alespoň 5 zájemců, zatím jsem sehnala i se mnou 4 lidi. Jedná se o zvolenou rekvalifikaci, kterou ÚP musí schválit a má na to 30-35 dní. Takže abychom to absolvovali ideálně do prázdnin, je potřeba žádost na ÚP podat nejpozději příští týden. Jsem domluvená s vedením Nicom, že termín na tento kurz vypíšou nejpozději v úterý 3/5, tzn. ve středu 4/5 by nám mohli poskytnout potvrzení pro ÚP a můžeme to rovnou podat. ÚP by celý kurz každému účastníkovi proplatil.

http://www.nicom.cz/…_osobniho_po … cni-kurzy/

Bylo by fajn, kdyby se našlo pár dalších lidí. Pracák sice rekvalifikační kurz Obsluha PC nabízí, ale je to spíš pro lidi, co ještě s PC moc nepracovali. Toto školení v Nicom se týká hlavně Excellu, který většinou zaměstnavatelé vyžadují.

Pokud by měl někdo zájem, ráda poskytnu více informací, pošlete mi SZ.
Moc díky,

Jandulka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3711
30.4.16 09:21

@Jandulka
Excel se píše s jedním L. Ať aspoň víš, co pak zaměstnavateli nabízet, že umíš :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat