Rekvalifikační kurz podvojného účetnictví
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
25.4.20 20:44
Rekvalifikační kurz podvojného účetnictví
Zdravím, chtěla bych si udělat kurz podvojného účetnictví, ale ráda bych, aby opravdu za něco stál a nebyly to jen vyhozené peníze. Prosím tedy o radu, zda nevíte o nějakém opravdu dobrém kurzu v Jihočeském kraji, nejlépe v Českých Budějovicích. Moc děkuji ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!