Repráček na venkovní cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Madam87
Povídálka 28 příspěvků 18.01.17 08:42
Repráček na venkovní cvičení

Ahoj dámy, prosím o radu. Na jaře mám v plánu založit s pár maminkama z okolí takovou malou skupinku na venkovní cvičení s dětma. Budeme k tomu, ale potřebovat muziku. Nevíte o nějakém vhodném repráčku asi bezdrátovým co by se propojil s telefonem a byl slyšitelný po louce?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 18.01.17 09:02

Vřele doporučuji Bose. Mame konkrétně tento
https://m.alza.cz/…-d530677.htm?…

Linknes to přes Bluetooth a vydrží dlouho nabitý

Madam87
Povídálka 28 příspěvků 19.01.17 08:44

Děkuju za tip, ale to je strašně drahý :). Sice se na něj budeme skládat ve dvou, ale i tak je to strašná pálka.

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 19.01.17 15:36

@Madam87 A kolik byste do něj tak chtěli dát max?

Madam87
Povídálka 28 příspěvků 23.01.17 08:37

Prosímtě tak do 2.500,–. Kdyby to bylo méně tak bysme byli samozřejmě rádi.

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 23.01.17 12:18

A velikostně? Nebo ti to je jedno?

Madam87
Povídálka 28 příspěvků 24.01.17 13:11

No tak nějak aby se vešel do batohu anebo do kabelky. Rozhodně ne nic extra velkého :)

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 26.01.17 10:23

Tak zkus kouknout sem https://www.heureka.cz/?… tady to máš podle oblíbenosti jak lidi kupujou a hodnotí. A můžu se zeptat na to vaše cvičení? To byl váš nápad?

Madam87
Povídálka 28 příspěvků 26.01.17 14:17

No viděla jsem to kdysi v zahraničí a líbila se mi ta myšlenka. Nedávno jsem si na to vzpoměla když jsem byla se synem na cvičení a to poprvé a naposled :). Tak jsem si řekla, že to zkusim pojmout trochu jinak a sešlo se nám docela dost maminek (víc než jsem čekala), které by měli zájem. Hele ale s tim odkazem jsi mi moc nepomohla :D já jsem na tyhle technické věci úplnej mimoň :D

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 31.01.17 08:15

Koukni na ten Sentinel ten je i odolný proti vodě a prachu což se na ven s dětma hodí :). Jinak přeju hodně štěstí a ať se vám to dobře rozjede.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >