Reklama

Oprava Olympus fotaku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nico2
Kecalka 370 příspěvků 17.01.17 15:09
Oprava Olympus fotaku

Dobrý den všem. Poradíte někdo jak na opravu fotaku? Volala jsem teď přímo na Olympus a nabídli mi opravu fotaku za paušální cenu 3.250,– ať s tím bude cokoliv. Foťák stal něco kolem 9000,– a je necelé 2 roky starý. Zda se mi to šílený. Zaplatit takovou částku, když oprava muže stát třeba 500,– Manželovi spadl na zem, vůbec tomu samozřejmě nerozumíme :,( bohužel jsem nenašla nikde jinde někoho kdo by to opravoval. Byla jsem v prodejně fotaku Olympus a tam mne dokázali pravé na Olympus.cz Nemáte někdo nějakou zkušenost? Děkuji za radu

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama