Řev v kočárku, nechodí

6472
10.8.13 18:13

Řev v kočárku, nechodí

Zdravím děvčata a ženy.
Syn (11m) mi začíná být nepříčetný v kočárku. Vydrží tam maximálně 15 minut a pak chce ven, na klín, chodit, sedět, osahávat vše okolo.

Problém je že ještě samostatně nechodí, takže ho nemůžu vytahovat kde si zamane. Navíc se většinou začne šíleně vztekat v MHD a jen tak na podlahu ho nemůžu pustit. Upřímně se modlím za den kdy začne chodit a přestane tohle období.

V autobusech dělá šílené scény, venku dělá scény. Asi přestaneme chodit na delší procházky dokud se nenaučí chodit, jinak nevím co s ním.

(nechat ho vyvztekat nepomáhá, začne se škrtit na popruzích od kočáru, nebo mlátit hlavou o tyčku stříšky) :roll:

Máte/měl to někdo podobně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Imane
10.8.13 18:15

Totéž, vyřešila jsem to tak, že jsem jí sundala popruhy přes ramena, na kterých se škrtila a vyváděla neskutečným způsobem, nechala jsem jenom dolní zapínání. Má větší volnost pohybu a rozhled a kupodivu se uklidnila. Kdybych to neudělala, nemohla bych jít ani nakoupit. :roll: :)

• Nahlásit
  • Citovat
6472
10.8.13 18:17
@saracenka30 píše:
Totéž, vyřešila jsem to tak, že jsem jí sundala popruhy přes ramena, na kterých se škrtila a vyváděla neskutečným způsobem, nechala jsem jenom dolní zapínání. Má větší volnost pohybu a rozhled a kupodivu se uklidnila. Kdybych to neudělala, nemohla bych jít ani nakoupit. :roll: :)

Já jsem právě měla celou dobu jenom ty spodní, jenže on s toho umí vylézt :nevim: navíc se v tom umí otočit a stoupnout si a ideálně pak padat zádama ven :zed:

Takže jsem právě musela nainstalovat ty vrchní :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Imane
10.8.13 18:20
@Becky00 píše:
Já jsem právě měla celou dobu jenom ty spodní, jenže on s toho umí vylézt :nevim: navíc se v tom umí otočit a stoupnout si a ideálně pak padat zádama ven :zed:Takže jsem právě musela nainstalovat ty vrchní :roll:

Hm, tak to bohužel, u dcery to pomohlo tím, že se chtěla pořád otáčet, co kde lítá a ty popruhy ji vadily.

• Nahlásit
  • Citovat
1795
10.8.13 18:24

@Becky00 a mas korbu otocenou smerem ven? treba chce videt okoli a ne mamku;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
10.8.13 18:26

Já jsem malou pak nosila v krosně nebo nosítku - kočár taky bojkotovala

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
10.8.13 18:34

@Becky00 kus provazu, izolepu a roubík? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
10.8.13 18:36

@Becky00 a ještě teda takový dotaz, proč nechodí?

• Nahlásit
  • Citovat
ShadowHunter
10.8.13 18:37

Šátek nebo jak radí @Jemys - krosna nebo nosítko :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
653
10.8.13 18:38
@Becky00 píše:
Já jsem právě měla celou dobu jenom ty spodní, jenže on s toho umí vylézt :nevim: navíc se v tom umí otočit a stoupnout si a ideálně pak padat zádama ven :zed:Takže jsem právě musela nainstalovat ty vrchní :roll:

U nás zabralo nechat i ty horní popruhy, ale ne na ramena, ale pod pažema. Takže ho drží pět bodů, ale neškrtí ho to, protože ho to drží kolem hrudníku. A nevyleze. A že je to živel.
A otočit po směru jízdy. Maminka je nezajímavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
10.8.13 18:39

Myslím, že tohle období má většina dětí, chtěli by využívat svých schopností, ale ne vždy to jde. Mě do MHD pomáhaly rýžové chleby, kukuřičné křupky atd., tím se moc nezašpiní, ale zabaví. Pak jsem taky brala knížečky nebo vytáhla hračku, kterou před tím v kočárku dítko nemělo. Šlo o to přežít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6472
10.8.13 18:39
@evulkanov píše:
@Becky00 a mas korbu otocenou smerem ven? treba chce videt okoli a ne mamku;-)
mám, zkusila jsem už všechno …
@Jemys píše:
Já jsem malou pak nosila v krosně nebo nosítku - kočár taky bojkotovala

napadla mě krosna, ale mám docela bolavá záda tak nevím. Ale jako docela vážnou variantu jsem to měla. Třeba to tak dopadne, i když bych raději kočár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6472
10.8.13 18:40
@K-Black píše:
@Becky00 kus provazu, izolepu a roubík? :think:
:think: nevím jestli mám správný, atestovaný provaz :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6472
10.8.13 18:41
@K-Black píše:
@Becky00 a ještě teda takový dotaz, proč nechodí?

protože jsem hrozná matka, já vím :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
10.8.13 18:42

Jj malej má 13m a taky nechodí..v kočárku vydrží chvili pak si v něm stoupá a tak, takže bordel..rozchodit se nechce a už se za to modlím..raději nechodím na dlouhé procházky, nebo jdu když vím že bude v kočáře spát :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama