Řídké vlasy - jaký účes

3640
4.3.16 17:04

Řídké vlasy - jaký účes

Ahoj holky, jsem už zoufalá, poradíte mi prosím?
Mám hodně řídké a jemné vlasy, vůbec nevím co si mám nechat udělat za střih, abych vypadala, že mám více vlasů. Už jsem vyzkoušela asi 6 kadeřnic, myslela jsem, že mi poradí, ale pořád to není ono. Teď mám vlasy nad ramena, sestříhané a hustší ofinu a vypadá to divně…Máte taky někdo tak jemné a řídké vlasy? Co máte za účesy?
Děkuji za rady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

mila.dka1
4.3.16 17:18

Nevím jak moc jemné a řídké, ale já nemá vlasy nic moc a ještě mi plihnou. Takže chodím na krátko, trochu s patkou (s barvou), nechám uschnout a gelem trochu načechrám a vytvaruju…

• Nahlásit
  • Citovat
Bora-Bora
4.3.16 17:22

@SarkaNovo Já mám krátké jemné, ne až tak řídké, ale nosím hodně krátké, rozcuchané a občas to nechám střihnout asymetricky

• Citovat
  • Upravit
347
4.3.16 17:22

Ahoj, pokud mas jemne a ridke vlasy, urcite bych nevolila ofinu. Ja mam mikado, nad ramena, vlasy vsude stejne dlouhe, pesinku uprostred. Vypada to moc hezky i to vzbuzuje dojem vice vlasu. Ale taky zalezi na tom, jaky tvar ma tvuj oblicej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
4.3.16 17:35

Taky mám řídké vlasy. Mám je stříbřitě k pramenům jedna strana malinko delší. A líbí se mi to. Ofinu nemám takže si vlasy umyju nástřikem pěnou pro větší oběma a vyfoukam. A udělám si nahoře takovou vlnou do zadu a vypadá to dobře! ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
levante
4.3.16 17:48

Mám velmi řídké a jemné vlasy a mám vlasy těsně pod ramena a hlavně bez ofiny!!! Ráno je vyfoukám v předklonu, zafixuju lakem(černý taft) a cely den je to dobry :lol: Tohle se mi nejvíc osvědčilo :P

• Nahlásit
  • Citovat
sunshinegirl
4.3.16 18:12

Podholené mikádo.

• Nahlásit
  • Citovat
2485
4.3.16 18:46

Mám asymetrickou podkovu :) práce s tím je ale to je snad s každým účesem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3640
5.3.16 10:48

Díky všem :palec:
Já ofinu mít musím, mám hrozně vysoké čelo :?
Krátké vlasy jsem taky měla a to bylo strašný. Každé ráno jsem si musela mýt hlavu a foukat, aby mi to aspoň nějak drželo tvar :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
levante
5.3.16 11:00
@SarkaNovo píše:
Krátké vlasy jsem taky měla a to bylo strašný. Každé ráno jsem si musela mýt hlavu a foukat, aby mi to aspoň nějak drželo tvar :mrgreen:

Právě kvůli vysokému čelu bych si ofinu nedávala :lol: A krátké vlasy jsou opravdu pracnější :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
mila.dka1
5.3.16 12:43
@SarkaNovo píše:
Krátké vlasy jsem taky měla a to bylo strašný. Každé ráno jsem si musela mýt hlavu a foukat, aby mi to aspoň nějak drželo tvar :mrgreen:

to já právě vůbec - umyju, nechám uschnout (nebo vyfenuju) a pak nageluju, prstama nadzvihuju, prohrábnu, vytvaruju - pro objem i zpevnění. Když je nejhůř ještě láknu lakem. Ale jediný gel, co mi vyhovuje je z dm od Balea (jinou jejich kosmetiku nekupuju, ale tenhle je lepší než všechny 4×dražší)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama