Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Daniel00014 To je argument…umím řídit bez řidičáku a nikomu jsem nic neudělal…taky umím dobře mířit, a proto si nevezmu zbraň a nejdu střílet bez zbrojáku (do lidí se netrefím, tak o jde?)
Jinak polovinu trestu pravděpodobně prominou pokud zažádáš…musíš to zkusit a doufat, že budou mít dobrou náladu a trest zkrátí na 12 měsíců.
@ka2ka píše:
jak lze mít zákaz řízení a nemít řidičák?
To znamená, že si v té době nesmí dělat ani autoškolu, respektive jízdy. A samozřejmě pokud by ho chytli znovu, je to už trestný čin. Jestli může žádat po půlce nevím, není to tak vždycky. Třeba pokud seberou řidičák za nasbírání bodů, po půlce žádat nelze