Řízení auta bez řidičského průkazu v případě nouze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
250
7.7.18 20:58

@Daniel00014 To je argument…umím řídit bez řidičáku a nikomu jsem nic neudělal…taky umím dobře mířit, a proto si nevezmu zbraň a nejdu střílet bez zbrojáku (do lidí se netrefím, tak o jde?)

Jinak polovinu trestu pravděpodobně prominou pokud zažádáš…musíš to zkusit a doufat, že budou mít dobrou náladu a trest zkrátí na 12 měsíců.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116763
7.7.18 21:15

Možná by ses místo autoškoly měl doučit český jazyk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3429
7.7.18 21:16
@ka2ka píše:
jak lze mít zákaz řízení a nemít řidičák?

To znamená, že si v té době nesmí dělat ani autoškolu, respektive jízdy. A samozřejmě pokud by ho chytli znovu, je to už trestný čin. Jestli může žádat po půlce nevím, není to tak vždycky. Třeba pokud seberou řidičák za nasbírání bodů, po půlce žádat nelze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková