Robotický vysavač na suché i mokré vysávání

2323
16.2.19 11:55

Já také dlouho hledala a nakonec jsem koupila karcher fc5 vysavač s vytiranim.
Zkoušela jsem různé druhy těchto robotu (pujcovala jsem si od rodiny a kamarádů) a žádný nepřinesl velký efekt :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16.2.19 12:08

Ja mam a jsem spokojena kadzy den u nás jezdi a nikdy bych se ho nevzdala. Mam robzone

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
16.2.19 12:29

Ja nakonec koupila roombu a k ní byl robomop zvlášť. Kombinace mi nepřišly moc kvalitní. Buď uměly poradne luxovat nebo vytírat, ale obojí poradne ne. Samozrejme taky záleží jaký mas finanční limit, nás vyšel na 26k

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
16.2.19 12:39
@Tichošlápek píše:
Ja nakonec koupila roombu a k ní byl robomop zvlášť. Kombinace mi nepřišly moc kvalitní. Buď uměly poradne luxovat nebo vytírat, ale obojí poradne ne. Samozrejme taky záleží jaký mas finanční limit, nás vyšel na 26k

Roomba získala letos Big Brother Award za sledování zákazníků (mj. údajně roomba fotí místnosti a odesílá data na server společnosti):

Cenu pro Firemního slídila získala společnost iROBOT za své inteligentní vysavače Roomba. Nové modely jejích vysavačů sbírají osobní údaje o místnostech, v nichž se pohybují včetně vizuálních dat. Tato data mohou být propojována k marketingovým účelům s řadou dalších osobních údajů klientů, které iRobot sesbírá z jiných zdrojů včetně údajů o životním stylu, volnočasových aktivitách a příjmech. Společnost se přitom snaží údaje sdílet s dalšími společnostmi.

https://www.lupa.cz/…tr-stuchlik/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
16.2.19 12:47

@Prof. Farnsworth jo četla jsem to. Vlastně je mi to jedno. Hlavně, ze udela to, co od ní chci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
16.2.19 12:53
@Tichošlápek píše:
@Prof. Farnsworth jo četla jsem to. Vlastně je mi to jedno. Hlavně, ze udela to, co od ní chci

Já netvrdím, že je to špatný vysavač (spíš naopak, je to něco jako etalon kvality, jako Lux u vysavačů). Jen bych se před ním neprocházel nahý a před sexem bych ho zakrýval :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
16.2.19 12:55
@Tichošlápek píše:
@Prof. Farnsworth jo četla jsem to. Vlastně je mi to jedno. Hlavně, ze udela to, co od ní chci

Zase by se mohl na základě toho učit a vylepšovat program - třeba: dnes je středa, tak je třeba odpoledne vyluxovat a vytřít v kuchyni, protože kolem osmé budou zase šuk.t na zemi u linky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
16.2.19 12:55

@Prof. Farnsworth a tak to mi je zase fuk :mrgreen: se za svůj zadek nestydím. Ale ten svinec, co tu občas je :mrgreen: pripadne záběry jak ve dvě ráno vyjidam lednicku. Jo nechtěla bych byt příjemcem takových obrázku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
16.2.19 12:57
@Prof. Farnsworth píše:
Zase by se mohl na základě toho učit a vylepšovat program - třeba: dnes je středa, tak je třeba odpoledne vyluxovat a vytřít v kuchyni, protože kolem osmé budou zase šuk.t na zemi u linky :mrgreen:
:lol: :lol: to je super
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
16.2.19 13:16
@Prof. Farnsworth píše:
Roomba získala letos Big Brother Award za sledování zákazníků (mj. údajně roomba fotí místnosti a odesílá data na server společnosti):

Cenu pro Firemního slídila získala společnost iROBOT za své inteligentní vysavače Roomba. Nové modely jejích vysavačů sbírají osobní údaje o místnostech, v nichž se pohybují včetně vizuálních dat. Tato data mohou být propojována k marketingovým účelům s řadou dalších osobních údajů klientů, které iRobot sesbírá z jiných zdrojů včetně údajů o životním stylu, volnočasových aktivitách a příjmech. Společnost se přitom snaží údaje sdílet s dalšími společnostmi.

https://www.lupa.cz/…tr-stuchlik/

A víš, že každý notebook a telefon připojený alespoň na chvilku k internetu může kdykoliv snímat například tvůj obličej, případně dělat záznam tvého okolí? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
16.2.19 13:24
@Nimie píše:
A víš, že každý notebook a telefon připojený alespoň na chvilku k internetu může kdykoliv snímat například tvůj obličej, případně dělat záznam tvého okolí? ;)

Asi před patnácti lety jsem jeden vir na zkoušku napsal :oops: Ale od té doby stojím na té správné straně, fakt ;) Takže jo, vím (a proto třeba nepoužívám Android a mám přelepenou kameru na notebooku).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
16.2.19 13:27
@Prof. Farnsworth píše:
Asi před patnácti lety jsem jeden vir na zkoušku napsal :oops: Ale od té doby stojím na té správné straně, fakt ;) Takže jo, vím (a proto třeba nepoužívám Android a mám přelepenou kameru na notebooku).

Tak to není jenom o virech, dneska se některé díry v systému dokonce záměrně musí nechávat za tím účelem, aby se určitá kategorie lidí měla možnost do toho kdykoliv dostat. Jestli používáš Android nebo jakýkoliv jiný systém je vcelku jedno - pokud nepoužíváš starou tlačítkovou Nokii :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
16.2.19 13:40
@Nimie píše:
Tak to není jenom o virech, dneska se některé díry v systému dokonce záměrně musí nechávat za tím účelem, aby se určitá kategorie lidí měla možnost do toho kdykoliv dostat. Jestli používáš Android nebo jakýkoliv jiný systém je vcelku jedno - pokud nepoužíváš starou tlačítkovou Nokii :)

Tak vzhledem k tomu, že všechno jde přes moje síťové prvky, tak dokážu sledovat komunikaci a vím co kam „volá“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
16.2.19 13:44

@Prof. Farnsworth používáš telefon jen doma na lokální sítí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37199
16.2.19 13:56

Mám zkušenost s Hobot Legee 688: https://www.emimino.cz/…2018-334493/

Ještě bych zvážil některou Teslu https://vysavace.heureka.cz/f:q:tesla/ a ETA Fido: https://vysavace.heureka.cz/…000/recenze/?s=6

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný