Robotický vysavač - zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 28.10.16 22:11
robotický vysavač - zkušenosti

Ahoj, chtěla bych poprosit ty z Vás, které mají robotický vysavač, zda by sdělily své zkušenosti. Uvažuji o něm, ale zatím jsem se neodhodlala. V naší domácnosti jsou sice pouze parkety a jeden malý kobereček pod stolem, nicméně také 3 malé děti a krátkosrstý, stále línající velký pes. Z bytu navíc chodíme rovnou na zahradu, takže nepořádek tu prostě je, luxuji každý den, koupila jsem si před cca 1,5 rokem kvalitní vysavač Miele na pevné podlahy a funguje super. Nicméně luxovat za plného provozu je opět obtížné, takže by se mi líbilo, kdyby někdo luxoval, když nejsem doma…
Zvládne takovýhle provoz?
díky za tipy

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 1 inzerát 28.10.16 22:20

Taky chci k vánocům robotický vysavač, prý je dobrá roomba, kolegyně ho má a je spokojená, vysávám taky každý den, takhle bych zapla v noci nebo když nebudeme doma

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 28.10.16 22:25

Mám značku i-robot už čtvrtý rok a naprostá spokojenost(la­minát, dlažba i koberec s nižším chlupem zvládne krásně, nepadá ze schodů, nezaplétá se, jen po třech letech odešla baterie-nová 1000 kč), sice nemáme v domácnosti psa, ale od kamarádky, která ho má, vím, že také bez problémů.. doporučuji jen vybírat ve vyšší cenové kategorii..sencor apod určitě nebrat..

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 28.10.16 22:26

@Lamátko v noci ho asi nezapnete.-) dělá docela hluk.. ale přes den bez problémů, lze nastavit i časovač.-)

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 28.10.16 22:27

@Kateřina Hubálková A značka je i-robot nebo Roomba?? dík

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 28.10.16 22:30

@Kateřina Hubálková A ještě se zeptám - vysaje i rohy místností? kdysi myslím v dTestu trochu pohořely na rozích, ale zrovna v tomto je podle mne lepší zkušenost „na míru“ než dTest…často testují podmínky, které já ani memám a zase nemají to, co já potřebuji.

Saharka
Kecalka 360 příspěvků 28.10.16 22:31

No já nevím moje zkušenost je taková, měla jsem také myslím roombu který jen zametal později jsem ho prodala a pak koupila druhý také od irobot i s vytíráním ten mám stále ale obyč vysavač a následně ručně vytřít nepřekoná asi nic! Ani s jedním jsem nebyla stoprocentně spokojená vždy mi přijde uklizeno jen tak na oko prostě růčo je růčo!

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 28.10.16 22:32

@kadernice1 máme Roombu a je to fakt super vysavač. Dneska si už bez nej nedokážu představit domácnost ;)

Saharka
Kecalka 360 příspěvků 28.10.16 22:33

Roomba je typ od irobot

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 28.10.16 22:33

@Saharka Aha…mo mne jde hlavně o takový ten úklid každodenní špíny, jednou za týdem pořádně vytírám a voskuji podlahy, ale je úmorné každý den myslet na to, že musím denní binec vyluxovat…

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 28.10.16 22:36

@kadernice1 ano vysaje vše, má boční kartáčky, ale upozorním s ohledem na o, co psala @Saharka já roombu používám na denní úklid, klasický vysavač fakt max na pavučiny, ale jinak samozřejmě je nutné podlahu i vytřít.-) koberce mám jen kusovky a ty vysaje luxusně, menší stejně vypráším..

edit: vysaje je nesprávně, zametá :)

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 1 inzerát 28.10.16 22:37

A jaký typ roomby máte?

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 28.10.16 22:39

@Kateřina Hubálková noale zametá dovnitř, ne…jako u vysavače:-) A co se tam musí měnit a dokupovat? Sáčky? Baterie? Na kolik vyjde běžný provoz? Díky moc

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 28.10.16 22:40

@Petrusska007 Díky moc, vesměs slyším kladné ohlasy, teď ještě zjistit, jaký typ… obecně mám zkušenost, že ty nadupané spotřebiče pak ani nevyužiji…myčka, pračka, sušička - používám od každé nějaké 2 základní programy.

Saharka
Kecalka 360 příspěvků 28.10.16 22:46

Nedokupovala jsem nikdy nic, jen musí být stále v té své základně pod energií a při stěhování docela dlouho nebyl tak jsem musela koupit baterii za 1000,– jak tady už někdo psal

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >