Roční dítě a větší postel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diginiga
Stálice 82 příspěvků 15.04.18 10:38
Roční dítě a větší postel

Ahoj maminky pro syna 13mes.je postýlka malá..v noci sebou hrozně mlati a cestuje..chtěla bych mu pořídit nějakou prizemni postel, aby nespadl, protože ještě neumí chodit sám..a jen občas sléze u postele..máte nějaké rady jakou postel.. popřípadě třeba jen matrací velkou a spát sním na zemi.. :) nevím..spí s námi v ložnici.. :) předem děkuji :)

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11325 příspěvků 15.04.18 10:54

Koukni se na dětské postele z Ikey. Jsou nízké a mají přes půlku strany ještě zábranu.

Russet
Echt Kelišová 9247 příspěvků 15.04.18 12:05
@nozu píše:
Koukni se na dětské postele z Ikey. Jsou nízké a mají přes půlku strany ještě zábranu.

Navíc mají jen 160 cm na délku. Syn v ní spí cca od dvou let a půl a nespadl ani jednou.

Gortyna
Kecalka 364 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 12:17

Malému bude zítra 16 m a v Praze máme 140×70 z xxxlutz a je to úplně v pohodě, na chatě z ikey 120×60 a chudák je hotovej, že mu to je malý… Za sebe si nedokážu představit, že by už měl klasickou postel se zabranou, jako rozměry by mu asi vyhovovali, ale ta bezpečnost, nevím nevím. Co jsem tady četla tak z postýlky obvykle okolo 2 let. Myslím si že by byl zmatený, je zvyklý vstát a opřít se o šprušle, takže kdyby tam. nebyly, tak hodí šipku na podlahu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama