Zkontrolovat kyčle u jiného ortopeda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vever123
Povídálka 12 příspěvků 12.04.18 16:14
Kyčle u jiného ortopeda?

Dobrý den:) Mám dotaz, dnes jsme byly na tříměsíční kontrole kyčlí a byla nám nechána perinka, s tím, že jedna noha se zlepšila a je výstavní, druhá se jí vůbec nelíbí a zůstává IIA-. Jak je mozne, že se zlepší jen jedna strana? A druhý dotaz s tím má spojitost. Zkoušely jste i jiného ortopeda? Jak mám postupovat? Potřebuji doporučení od lékaře, když půjdu jinam?
Díky za odpovědi, V.

Reklama

Reakce:

Verunka_17
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 12.04.18 16:54

@vever123 Já jsem s malou byla dokonce u 3 ortopedů. Stačilo zavolat, říct problém a oni mě objednali. Malou vyšetřili a napsali zprávu.

vever123
Povídálka 12 příspěvků 12.04.18 17:24

@Verunka17
A řekli vám všude to samé? Nebo se ty názory různily? A co jste jim řekla při objednání? Že si to chcete ještě ověřit u někoho jiného, nebo jak?:)

Verunka_17
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 12.04.18 18:31

@vever123 Já jsem se k druhému objednávala na konzultaci, protože mi nesedělo, že se jedná noha z IIa zhoršila na lld. Tam mě objednali až ale za měsíc a bylo to zase lla a poslali mě zpět k tom Dr., že se to spravuje. A u toho Dr. jsem šla za týden a tam mi opět řekli lld, tak jsem šla k 3 o týden později a tam mi potvrdil to lla. Prostě ten první Dr. asi jenom sbíral body pro pojišťovnu. Protože si nás chtěl objednávat 2× do měsíce. Ale po tom 3 Dr. už jsme tam nešli. A jestli bude ještě jedno dítko, tak nikdy víc. Při objednání k druhému jsem řekla o konzultaci a u toho 3 jsem řekla jaký máme rozdíl a na to nás hned objednali.

Eliska011
Kecalka 463 příspěvků 13.04.18 13:38

My jsme byli u jednoho ortopeda, který mě totálně vyděsil, prý je to na třmínky a poslal nás na rentgen. Vzhledem k tomu, že mi to řekl dost hulvatsky a choval se jak idiot, tak jsem malou přes známého objednala k primáři detske ortopedie ve fakultce a hle..vše v pořádku a to úplně. Pro jistotu nás ještě objednali na kontrolu v 6M a opět vše ok, i jadérka. K tomu prvnímu jsme už nesli..

vever123
Povídálka 12 příspěvků 13.04.18 20:01

Fajn…tak koukám, že to asi taky udělám :) Děkuji vám za reakci:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama