Tříselná kýla u měsíčniho dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sluníčkoi
Kecalka 211 příspěvků 12.04.18 15:55
Triselna kyla u mesicniho dítěte

Dnes jsem našla malou bulku u varlatek měsíčního miminka. Byla jsem stim u doktorky a ta že je to triselna kila. A ja si to vycitam že za to můžu ja že dlou ho pláče, přitom mě přijde že jen zaplace už jsem u nej a chovám ho prebaluji a krmim. A hlavně mame to prý zastrkovat. A když to nepujde tak mu to odopruji mam s toho hruzu je mu mesic a moc si to vycitam, holky že za to nemůžu. Doktorka nerekla ze bych za to mohla. Ale ja si stejně myslim opak

Reakce:
Regina Hero
Nadpozemská drbna 27528 příspěvků 12.04.18 16:08
@sluníčkoi píše:
Dnes jsem našla malou bulku u varlatek měsíčního miminka. Byla jsem stim u doktorky a ta že je to triselna kila. A ja si to vycitam že za to můžu ja že dlou ho pláče, přitom mě přijde že jen zaplace už jsem u nej a chovám ho prebaluji a krmim. A hlavně mame to prý zastrkovat. A když to nepujde tak mu to odopruji mam s toho hruzu je mu mesic a moc si to vycitam, holky že za to nemůžu. Doktorka nerekla ze bych za to mohla. Ale ja si stejně myslim opak

ne, nemůžeš za to… dost často ta dispozice k tříselné kýle bývá dědičná… neměl ji někdo z rodiny?
S tím zamačkáváním ale opatrně… pokud to nepůjde, raději nepokračovat a jet na pohotovost…
Syn měl taky tříselnou kýlu, operovali ho v pěti týdnech…

sluníčkoi
Kecalka 211 příspěvků 12.04.18 16:19

Právě ztoho zamackavani mam obavu nevim pořádně jak. Doktorka mi to ukazala ale ona vy jak na to. Ja to pochpila ale bojím se že to udelam blbě

sluníčkoi
Kecalka 211 příspěvků 12.04.18 22:39

Manžel ji měl na stejne ztrane

sluníčkoi
Kecalka 211 příspěvků 12.04.18 22:40

Musi se ta kyla vždy operovat

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27528 příspěvků 12.04.18 23:52
@sluníčkoi píše:
Musi se ta kyla vždy operovat

musí, protože by mohla uskřinout a nastal by problém… takže tou operací se zpevní břišní stěna, aby se tam už ta střeva nedostala…

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 13.04.18 00:03

Nmůžeš za to!!! Teď ho nenechávaje plakat a zatlačuj to podle rad doktorky. Tato operace u těch miminek je naštěstí dneska dpohodě zvládnutelná. Mě to taky operovali, byli mi cca 2,3 měsíce (mamina neúspěšně měsíc tu kýlu zatlačovala) a prý už tehdy to byl běžný zákrok a to už je z pohledu dneška doba prehistorická. Neboj se, nic si nevyčítej, to zvládnete!!!

sluníčkoi
Kecalka 211 příspěvků 13.04.18 02:12

Dik ja se budu snažit

sluníčkoi
Kecalka 211 příspěvků 24.04.18 19:31
@Sexynohy píše:
Nmůžeš za to!!! Teď ho nenechávaje plakat a zatlačuj to podle rad doktorky. Tato operace u těch miminek je naštěstí dneska dpohodě zvládnutelná. Mě to taky operovali, byli mi cca 2,3 měsíce (mamina neúspěšně měsíc tu kýlu zatlačovala) a prý už tehdy to byl běžný zákrok a to už je z pohledu dneška doba prehistorická. Neboj se, nic si nevyčítej, to zvládnete!!!

Musí se tohle dite ucit na dudlik.aby neplakalo. už to. zatlacovat nemáme je to.pry zbytečné a jen ho to boli. Musíme počkat na 5kg. Támhle pláče se smazim vyvarovat ale jedenkrat zaden dostane zachvat zurivosti a to mam pak strAchu a uklidnit.to.nejde. nevis jak ukludnit

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 24.04.18 20:20

No na každé mimčo platí něco jiného. Chodit s ním, houpat, chovat, možná nějaká šustivá hračka, nebo takové to promítání hvězdiček na zeď. Moc mě mrzí že máte takové trápení. Třeba poradí ještě někdo jiný :hug:

sluníčkoi
Kecalka 211 příspěvků 24.04.18 21:07

Nejake rady vyzkoušim koupila jsem si knihu tajemstvi klidneho dítěte. A co myslite ten dudlik musi se na nej naučit. Dudlik davam jen kdyz musim nenutim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >