Tříselná kýla u měsíčniho dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 177 příspěvků 3 inzeráty 12.04.18 15:55
Triselna kyla u mesicniho dítěte

Dnes jsem našla malou bulku u varlatek měsíčního miminka. Byla jsem stim u doktorky a ta že je to triselna kila. A ja si to vycitam že za to můžu ja že dlou ho pláče, přitom mě přijde že jen zaplace už jsem u nej a chovám ho prebaluji a krmim. A hlavně mame to prý zastrkovat. A když to nepujde tak mu to odopruji mam s toho hruzu je mu mesic a moc si to vycitam, holky že za to nemůžu. Doktorka nerekla ze bych za to mohla. Ale ja si stejně myslim opak

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 12.04.18 16:08
@sluníčkoi píše:
Dnes jsem našla malou bulku u varlatek měsíčního miminka. Byla jsem stim u doktorky a ta že je to triselna kila. A ja si to vycitam že za to můžu ja že dlou ho pláče, přitom mě přijde že jen zaplace už jsem u nej a chovám ho prebaluji a krmim. A hlavně mame to prý zastrkovat. A když to nepujde tak mu to odopruji mam s toho hruzu je mu mesic a moc si to vycitam, holky že za to nemůžu. Doktorka nerekla ze bych za to mohla. Ale ja si stejně myslim opak

ne, nemůžeš za to… dost často ta dispozice k tříselné kýle bývá dědičná… neměl ji někdo z rodiny?
S tím zamačkáváním ale opatrně… pokud to nepůjde, raději nepokračovat a jet na pohotovost…
Syn měl taky tříselnou kýlu, operovali ho v pěti týdnech…

sluníčkoi
Kecalka 177 příspěvků 3 inzeráty 12.04.18 16:19

Právě ztoho zamackavani mam obavu nevim pořádně jak. Doktorka mi to ukazala ale ona vy jak na to. Ja to pochpila ale bojím se že to udelam blbě

sluníčkoi
Kecalka 177 příspěvků 3 inzeráty 12.04.18 22:39

Manžel ji měl na stejne ztrane

sluníčkoi
Kecalka 177 příspěvků 3 inzeráty 12.04.18 22:40

Musi se ta kyla vždy operovat

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 12.04.18 23:52
@sluníčkoi píše:
Musi se ta kyla vždy operovat

musí, protože by mohla uskřinout a nastal by problém… takže tou operací se zpevní břišní stěna, aby se tam už ta střeva nedostala…

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 13.04.18 00:03

Nmůžeš za to!!! Teď ho nenechávaje plakat a zatlačuj to podle rad doktorky. Tato operace u těch miminek je naštěstí dneska dpohodě zvládnutelná. Mě to taky operovali, byli mi cca 2,3 měsíce (mamina neúspěšně měsíc tu kýlu zatlačovala) a prý už tehdy to byl běžný zákrok a to už je z pohledu dneška doba prehistorická. Neboj se, nic si nevyčítej, to zvládnete!!!

sluníčkoi
Kecalka 177 příspěvků 3 inzeráty 13.04.18 02:12

Dik ja se budu snažit

sluníčkoi
Kecalka 177 příspěvků 3 inzeráty 24.04.18 19:31
@Sexynohy píše:
Nmůžeš za to!!! Teď ho nenechávaje plakat a zatlačuj to podle rad doktorky. Tato operace u těch miminek je naštěstí dneska dpohodě zvládnutelná. Mě to taky operovali, byli mi cca 2,3 měsíce (mamina neúspěšně měsíc tu kýlu zatlačovala) a prý už tehdy to byl běžný zákrok a to už je z pohledu dneška doba prehistorická. Neboj se, nic si nevyčítej, to zvládnete!!!

Musí se tohle dite ucit na dudlik.aby neplakalo. už to. zatlacovat nemáme je to.pry zbytečné a jen ho to boli. Musíme počkat na 5kg. Támhle pláče se smazim vyvarovat ale jedenkrat zaden dostane zachvat zurivosti a to mam pak strAchu a uklidnit.to.nejde. nevis jak ukludnit

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 24.04.18 20:20

No na každé mimčo platí něco jiného. Chodit s ním, houpat, chovat, možná nějaká šustivá hračka, nebo takové to promítání hvězdiček na zeď. Moc mě mrzí že máte takové trápení. Třeba poradí ještě někdo jiný :hug:

sluníčkoi
Kecalka 177 příspěvků 3 inzeráty 24.04.18 21:07

Nejake rady vyzkoušim koupila jsem si knihu tajemstvi klidneho dítěte. A co myslite ten dudlik musi se na nej naučit. Dudlik davam jen kdyz musim nenutim.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama