Bolavé bříško u miminek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 21:18
Bolave bříško u miminek

Dobrý den potřebují poradit jak na bolavé bříško u malých děti máme měsíční miminko a zkoušíme všechno mást pupik probioticke kapky. A neustale musíme používat hadicku do zadečku která mi přijde dost drasticka nemate jinou radu miminko leží ma bříšku co nejčastěji děkují za rady

Reklama

Reakce:

radkka
Neúnavná pisatelka 19368 příspěvků 11.04.18 21:23

Koupání v kyblíku pomohlo ze všeho nejvíc.
A kapičky Babycalm… Snad si to nepletu s něčím jiným :oops: plus nahřívání bříška polštářkem s peckama.

Příspěvek upraven 11.04.18 v 21:26

nozu
Extra třída :D 11049 příspěvků 11.04.18 21:24

U dcery mi pomahala masaz briska v kombinaci s nahrivanim fenem.

brokolice12
Povídálka 16 příspěvků 3 inzeráty 11.04.18 21:25

Nošení v šátku… miminko se krasne zklidnilo a vyprdělo.. nebo podrzeni v klubicku nad nocnik/umyvadlo/va­nu..

lucynka25
Kelišová 6608 příspěvků 15 inzerátů 11.04.18 21:25

@sluníčkoi zkus udelat cajik proti boleni briska a pokud kojis, muzes ho pit i ty a take si dej pozor co jis..

sluníčkoi
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 21:29

Tak to je problem ja jim jen to co můžu hlidam se takt děsně.

Martina712
Stálice 93 příspěvků 11.04.18 21:31

Nam pomahala masaz briska a krouceni nozkama po smeru hod. rucicek. Jak nozky zatlacily na brisko, slo to ven. Jinak z kapicek nam jednou pekne zabral espumisan. Potom jsem davala babycalm.

brokolice12
Povídálka 16 příspěvků 3 inzeráty 11.04.18 21:31

Nebo ještě odvar z kminu po lzickach, po tom by se mělo také ulevit :,(

Celeste97
Kecalka 287 příspěvků 11.04.18 21:32

Nas teda zachránil BabyCalm :srdce: po Espumisanu každý večer pravidelně v 5 začala ječet až do koupání v 7…po BabyCalmu naprostá pohoda a krásné kaká každý den. :)

Matylda22
Povídálka 26 příspěvků 11.04.18 21:43

Nejvic asi pomahalo nahrivani briska polstarkem s pecickama a cviceni nozickama. Po kapkach Babycalm mel prujem, tak jsem davala Espumisan. Jestli pomahal nevim, netroufla jsem si ho vysadit, ale vsecko dohromady tak nejak docela slo a prezili jsme do tech trech mesicu a pak byl klid :D Jo a jeste jsem pila fenyklovej caj, ale nevim, jestli jsem po nem prdela vic ja nebo malej :mrgreen:

sluníčkoi
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 21:49

Ten odvar z kminu muže už měsíční miminko? A kolik tak lžíek za den?

Macik.S
Kecalka 264 příspěvků 11.04.18 21:54

Espumisan, MAM láhve Anti-colic, cvičení, polštářek s peckami, fenyklový čaj.. všechno jsme zkusili a opravdu netuším, co zabralo.. espumisan dávám do teď, malý má 7 měsíců, občas ho bříško bolí, někdy pomůžu rourkou. Taky jsme zkusili úplně všechno co šlo a jak říkám, nevím, co zabralo :nevim: :D

Aduš8
Kecalka 343 příspěvků 11.04.18 22:19

Kapičky( my měli Sabsimplex a daleko lépe mi pak zabral Babycalm),pro­biotika Biogaia, nahřívání bříška, hopsání na balónu, držela jsem malého pod kolínkama, dělám to občas i teď, když mu nejde vykakat se, masáž a teplá koupel. Pomáhalo i položit ho na bříško, když na něm nechtěl ležet, položila jsem si ho na dlaň na tygříka. Ale co nás vždycky zachránilo v nejhorším byly Wala čípky, jsou to homeopatika a nejdéle do hodinky bylo po bolesti. Bohužel nevím, jestli jsou v ČR, my bydlíme v Německu. Malý má už měsíc a půl klid, vysadila jsem všechno a dávám jen v případě potřeby.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama