Rodičovský příspěvek a Kindergelt

Anonymní
9.9.21 17:17

Rodičovský příspěvek a Kindergelt

Hezký den, najde se tu někdo kdo je/ byl na rodičovské bez trvající pracovní smlouvy a přítel/manžel pracuje v Německu a pobírá Kindergelt?
Potřebuju se zeptat na pár věcí. Děkuju!:)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15332
9.9.21 17:21

Měli jsme to tak jednu dobu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
9.9.21 17:22

Pokud jde o smlouvu.. stačí fiktivní sepsání jskekoliv prace.. třeba úklid na dohodu.. ( použij k tomu.. mamu, babičku)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35982
9.9.21 17:23

Kindergeld

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
9.9.21 17:25
@pikola píše:
Kindergeld

Tak neumí německy no :roll:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35982
9.9.21 17:27
@Královna Kosmíru píše:
Tak neumí německy no :roll:.

No tak třeba ji to pomůže až se na to bude ptát třeba na googlu :nevim: Kindergeld máme ale jsme v Německu, nevím jestli bych ti pomohla když nevím o co jde

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.9.21 17:30

Děkuju za upozornění, německy jsem se nikdy neučila. :-) :-D
@Královna Kosmíru napsala jsem soukromou zprávu. :)
@pikola taky napíšu, třeba něco z toho budeš vědět. :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat